1 - De Uitvaart Informatie Hulplijn SCI Ui tkdawj&tfiauj 30 I Donderdag 3 juli 2008 PZC Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het veel te vroege overlijden van dr. Rob F.A. Weber Internist/Androloog Rob maakte vele jaren deel uit van de Beraadsgroep Voort- plantings-geneeskunde en werd door iedereen gewaardeerd als een deskundig, inspirerend en begripvol lid van deze groep. Wij wensen zijn vrouw Mieke, familie en vrienden veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Namens alle leden van de Beraadsgroep Voortplantings- geneeskunde, Prof. dr. R. Pieters, voorzitter Mevr. dr. L.C.PGovaerts, vice-voorzitter Op 29 juni 2008 is tot ons grote verdriet overleden, als gevolg van een slopende ziekte, onze collega dr. Rob F. A. Weber Internist/Androloog Rob is slechts 62 jaar geworden. Gedurende ruim 27 jaar was Rob werkzaam als Internist/ Androloog bij het Erasmus Medisch Centrum. Wij zullen hem enorm missen. Wij wensen zijn vrouw Mieke, familie en vrienden veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Namens alle medewerkers van Cluster 12, Prof. dr. C.H. Bangma Prof. dr. T.J.M. Helmerhorst V. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het veel te vroege overlijden van dr. Rob F.A. Weber Internist/Androloog Zijn gemis als persoon en als collega is op de afdeling intens voelbaar. Als een warme persoonlijkheid en inhoudelijk inspirerende collega zal Rob in onze herinnering blijven voortleven. Wij wensen zijn vrouw Mieke, familie en vrienden veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Medewerkers van het Voortplantingscentrum Afdelingen Urologie en Verloskunde Vrouwenziekten Gert Dohle Willem Boellaard Hans Romijn loop Laven Evert van Santbrink Jits Schipper Marian van den Berg 30 juni is overleden onze lieve zuster en schoonzuster Wilhelmina Johanna van Wallenburg (Mien) weduwe van J. v.d. Wulp Geboren te Veere Overleden te Strijen Veere: L. van Wallenburg en I. van Wallenburg-Verlinde Kapelle: I. van Wallenburgen j. van Wallenburg-de Jager Veere: I. Touw-van Wallenburg Middelburg: E. van Wallenburg-Zwigtman Waarde: C. van Wallenburg-Schrier en J. Schrier Yerseke: 1. van Wallenburg en J. van Wallenburg-Hollestelle Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden www.scu.nu Voor de vele blijken van medeleven en deelneming die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder en oma Lourina van der Have-van der Maas zeggen wij u hartelijk dank. In het bijzonder dank aan de directie en het verplegend en ver zorgend personeel van zorgcentrum "In 't Opper" voor de liefdevolle verzorging. Kinderen, kleinkinderen, achterkleinkinderen en achterachterkleinkinderen Bruinisse, juli 2008 3 juli 2003 3 juli 2008 Tyrone Shayan Aanwezig in afwezigheid en daarom nooit verleden tijd Fam. Bentley Fam. Zarabifar :vaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 OOO voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Waar kan ik mij verzekeren? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten van een advertentie? Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant laten maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming. wat is er mogelijk? Voor iedereen die met dementie te maken krijgt, is de ziekte een ramp. Of u het nu hebt of niet. Slechts één ding is zeker: u moet er mee leren leven. En daarbij kunnen wij u helpen, nu en in de toekomst. Wij zijn er voor u en we zullen u niet vergeten. Steun ons. Giro 2502, www.alzheimer-nederland.nl.Als u wilt praten over dementie, Alzheimertelefoon: (030) 656 75 11. VOOR goede doelen Gratis advertentie Vergeet niemand.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 74