Familieberichten Colofon Familieberichten 28 I Donderdag 3 juli 2008 PZC sd Siuittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Siuittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail p2cfamiltèbérichten@weaenernieuwsmedia.nl tet 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op v Na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis "De Stelle" te Oostburg op Afd. Korenbloem is zacht en kalm van ons heengegaan Alma Maria van Hoorenweder moeder van Guido Hermie familie Hoornweder Correspondentieadres: Stichting De Okkernoot Russchevlietstraat 9 4507CH Schoondijke De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 4 juli om 10.30 uur op de algemene begraafplaats te Schoondijke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren Verslagen en totaal verbijsterd zijn wij door het plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Ron Nooit meer een berichtje "Koffie" of "zou je nog één ritje voor me willen doenNooit meer. Ron, bedankt voor de fijne samenwerking. Namens alle chauffeurs Taxi Lemsom Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van de heer Th.A. (Theo) Mangnus oud-bestuurslid van een aantal van onze rechts- voorgangers. De heer Mangnus heeft in de periode van 1949 tot en met 1964 het ambt van dijkgraaf van de Havik polder en de Hulster Nieuwlandpolder bekleed. Vanaf het ontstaan van het waterschap Hulster Ambacht op 1 januari 1965 tot zijn terugtreden in april 1987 was hij lid van het dagelijks bestuur. Tevens vervulde hij van 1 januari 1980 tot zijn vertrek in 1987 de functie van waarnemend dijkgraaf. We zijn de heer Mangnus zeer erkentelijk voor zijn jarenlange inzet voor het waterschap. Wij herinneren hem als een betrokken en integer bestuurder. Wij wensen mevrouw Mangnus, de kinderen en klein kinderen veel kracht en sterkte toe in het dragen van dit verlies. Bestuur en medewerk(st)ers Waterschap Zeeuws-Vlaanderen W.J. de Graaf, dijkgraaf mr. J.Y. Dekker, secretaris Blij en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze dochter, mijn zusje Angela Geboren op 29 juni 2008 André, Evelien en Luc Bos Meulhoek 12 4364 BN Grijpskerke Verdrietig zijn wij om het heengaan van onze goede vriend Arjaan Buteijn Zijn wekelijkse bezoekjes en vriendschap zullen we heel erg missen. We wensen Lies en de (klein)kinderen veel sterkte toe. Karei en Nelleke Houtekamer en kinderen Na een periode van ziek zijn hebben wij afscheid moeten nemen van onze oud-werkgever en vader van onze huidige werkgever Arjaan Buteijn Kees Verschuure, Adrie Molendijk, Bas Kole, Tom Bakker, Niek Weststrate Krabbendijke, 30 juni 2008 In plaats van kaarten Stil is zij van mij heengegaan Stil zal zij bij mij blijven Met een hart vol verdriet, maar intens dankbaar voor alle liefde die ik van haar heb ontvangen, geef ik kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw Christina Antonia Cornelia Peeters gehuwd met Johannes Gerardus Anthonius Deleij Antwerpen, 11 maart 1912 t Vlissingen, 30 juni 2008 J.G.A. Deleij Zorgcentrum Scheldehof Stadhuisplein 22 4382 LI Vlissingen De dienst van woord en gebed zal plaatsvinden op donderdag 3 juli om 10.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Een bijzonder woord van dank aan de medewerkers van Ter Reede huisje 15 voor de goede zorg en begeleiding aan mijn vrouw gegeven. Treur niet omdat ik er niet meer ben Maar glimlach omdat ik er ben geweest Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden mijn zorg zame, dappere echtgenote, onze ma en oma (acoba Cornelia van Koeveringe-Oele Coby Hansweert, 18 augustus 1935 Goes, 1 juli 2008 Krabbendijke: Henk van Koeveringe Krabbendijke: Kees en Kati Andor, JordiLars Krabbendijke: Eric en Caroline Jeroen, Mirjam 's-Heer Arendskerke: Rob en Irene Gijs, Julia Coby heeft op haar wijze en tijdstip afscheid kunnen nemen van haar meest dierbaren. Kruisbessestraat 3 4413 DA Krabbendijke De afscheidsdienst, geleid door Ds. A. van de Beid, wordt zaterdag 5 juli om 13.30 uur gehouden in "De Meiboom", Kerkpolder 30 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in "De Meiboom" gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Onze dank gaat uit naar medici en verzorgend personeel van het Oosterscheldeziekenhuis te Goes. Coby Hansweert: )an en Ria Oele Peggy en Peter Melissa en Wesley Nancy en Taede Tim en Hessel 28-07-1945 27-06-2008 enige algemene kennnisgeving In stilte ben je plotseling heengegaan Weggevlogen uit ons leven Al je liefde die je hebt gegeven Blijft in ons hart bestaan! Vrije vogel vlieg maar heen Onze lieve pap, opa Leo Leo Riemens is op 62-jarige leeftijd overleden le dochter Je schoonzoon Je kleindochter Je kleinzoon Je kleindochter Susette Mesu-Riemens Roelof Mesu Kimberlee Rubin Maxime Ie zoon Marcel Riemens Je schoondochter Kristel Riemens-Hubenaar Je kleinzoon Wesley Je kleinzoon Jessy Je kleindochter Nina De crematie heeft in besloten kring plaats gevonden. Correspondentie: Familie Mesu Langeweg 93 3245 KG SOMMELSDIJK Dag lieve Oma Kus, Gijs en Julia Bedroefd zijn wij om het heengaan van onze lieve dappere zus, schoonzus en tante Verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze broer, zwager en oom Leo Riemens Vrouwenpolder: Lau en Dien Oostkapelle: Toos en Hans f Piet t Serooskerke (W): Nelly en Simon Eede (Zld): Cathrien en Jil Veere: Corry en Pim St. Laurens: Adrie en Ina t Neven en nichten 27 juni 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 64