LEZERSEXTRA PZC Korting op Prins Caspian LEZERSEXTRA PZC 8-daagse reis door de adembenemende Zwitserse Alpen Mondial Tours Disney verfilmt opnieuw een deel van de Narnia Kronieken. PZC Donderdag 3 juli 2008 I 1 7 Reisprogramma Dagl: Heenreis Dag2: NaarTasch Dag 3: Zermatt, Gornergrat Dag 4: Glacier Express Zermatt-St. Moritz per panorama wagon Dag 5: Bernina Express van St. Moritz naar Tirano Dag 6: Stresa - Borromeïsche eilanden Dag 7: Vierwoudstedenmeer - Weil am Rhein Dag 8: Terugreis IEÜSSffi!S®SgB!S3aSffit®ï Speciaal voor onze lezers heeft uw dagblad voor 2008 een prachtige reis samengesteld. Deze reis wordt gekenmerkt door: Uitzonderlijke kwaliteit van vervoer,hotels en maaltijden Nederlands sprekende reisleiding Reisgezelschap uit eigen regio Uniek samengesteld programma Van de gletsjers bij Zermatt en St. Moritz naar de palmen van het Lago di Lugano. Tot de hoogtepunten behoort zeker de rit per panoramawagon met de Gletsjer Expresse langs gletsjers, bergmeren en ruisende beken van Zermatt naar St. Moritz. Laat u verwennen in dit gastvrije Alpenland en geniet van de heerlijke gerechten uit de Zwitserse keuken en van een ontspannen verblijf tussen de bergen en aan het Lago di Lugano. 8-daagse bus-en treinreis naar Zwitserland o.b.v. halfpension van 14 september t/m 21 september 2008 Adviesprijs vanaf 995,-** lezersprijs vanaf €895,-** prijs op basis van een tweepersoonskamer. Toeslag éenpersoonska- mer 175,-. Boek vóór 1 augustus 2008 en ontvang de excursie VIERWOUDSTEDENMEER t.w.v. 25,- p.p. cadeau! Vertrekpunten Breda, Roosendaal, Goes Meer informatie: Telefoon (053) 484 25 26 ma. t/m vrij. van 10.00 tot 17.00 uur Website www.opreismetuwkrant.nl E-mail opreismetuwkrant@wegenerdagbladen.nl OP REIS MET UW KRANT - Glacier Express Stuur mij geheel vrijblijvend de Mondial Reisbrochure 2008 en een boekingsformulier: Om Ov geboortedatum Stuur deze volledig ingevulde bon naar: Op reis met uw krant, Postbus 500,7500 AM Enschede De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Voor algemene vragen over LezersExtra belt u met de afdeling Lezersservice van de PZC 0800 - O 231 231 of mailt u naar lezersextra@pzc.wegener.nl Prijswijzigingen, zet- en drukfouten voorbehouden. Vanaf 2 juli 2008 is Prins Caspian in de bioscoop te zien. Maar dan moet je natuurlijk eerst het boek gelezen hebben. Er is een speciale filmeditie, met filmshots en een dvd. Narnia Kronieken van C.S. Lewis Qua genre doen de Narnia Kronieken denken aan The Lord of the Rings. Het is een fantasy verhaal over een magisch land, waar de bomen en dieren kunnen spreken en waar een strijd woedt tussen goed en kwaad. Regelmatig vinden er veldsla gen plaats tussen reuzen, centauren, dwergen en faunen. Er zijn 7 Kronieken van Narnia. Prins Caspian is deel 4 Prins Caspian - het verhaal Prins Caspian is de tweede film die Disney van de Narnia Kro nieken heeft gemaakt en is het vervolg op De leeuw, de heks en de kleerkast, die in 2005 in de bioscoop te zien was. De kinderen uit de vorige film komen opnieuw op mysterieuze wijze in Narnia terecht. Opnieuw is het land in de greep van een boze koning, Miraz. Het land is veroverd door de Telma- rijnen en de Narniërs houden zich schuil. Prins Caspian is de rechtmatige troonopvolger van Narnia, maar hij wordt door koning Miraz met de dood bedreigd. Hij roept de kinderen te hulp in zijn strijd tegen Miraz. Winkelprijs 15,95 Lezersprijs €12,95 Actievoorwaarden Alleen bij inlevering van de originele bon met korting te koop Actieperiode: van 24 juni 2008 tot en met 4 augustus 2008 Het boek is verkrijgbaar bij de boekhandel BON PRINS CASPIAN Knip de bon uit de krant en haal het boek Prins Caspian voor maar 12,95 bij uw boekhandel. Actienummer: 901-53785. C.S. Lewis Prins Caspian filmeditie ISBN:9789026614897 Actievoorwaarden Alleen bij inlevering van de originele bon met korting te koop Actieperiode: van 24 juni 2008 tot en met 4 augustus 2008 Het boek is verkrijgbaar bij de boekhandel Voor algemene vragen over LezersExtra belt u met de afdeling Lezersservice van de PZC 0800 - O 231 231 of mailt u naar lezersextra@pzc.wegener.nl Prijswijzigingen, zet- en drukfouten voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 17