c% Familieberichte Colofon Familieberichten De Ui tvaart Informatie Hulplijn 24 I Woensdag 2 juli 2008 PZC be Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties e-mail tel fax pzcfamilieberichten 0800-8060 0800-6743837 y wegenernieuwsmedianl De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Wij zijn intens gelukkig met de geboorte van onze zoon en dochter Luuk Meike Michel Paulus Rini Paula 25 juni 2006 Paul «Sc Sylvia Verkaart-Testor Alexanderstraat 2 4421 CH Kapelle Paul 06-205 465 17 Op 23 juni 2008 is van ons heengegaan onze gewaardeerde huisgeno(o)t(e) mevrouw J. Bom-van der Weel De bewoners van "De Vrijburg" Zierikzee, 1 juli 2008 Diepbedroefd delen wij u mee dat, na een achteruitgaande gezondheid en ernstige ziekte, door de Heere van ons is weggenomen mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, opa en overopa Adriaan Buteijn in de leeftijd van 75 jaar. Dat de Heere deze roepstem aan ons hart wil heiligen. Krabbendijke: E.J. Buteijn-Verkamman Krabbendijke: Leen en Jacqueline Buteijn-van den Durpel Monique, Corianda, Martine Krabbendijke: Matth en Dinie Buteijn-van Koeveringe Matthias, Annerie, Elsbeth Krabbendijke: lannieenToon Molendijk-Buteijn Liesbeth en Arend, Jannette Dianne en Marcus, Anne John Kruiningen: Pauli en Frans Borgo-Buteijn Marlies, Lennard, Arnold Krabbendijke: Jan en Jeanet Buteijn-Eggebeen Arjan, Chantal Yerseke: Nellie en Kees Kooijman-Buteijn Mike, Colin, Jarno 50 juni 2008 Kruisbessestraat 44 4413 DC Krabbendijke Mijn man, onze vader en opa is thuis opgebaard, alwaar donderdag 3 juli van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid is tot condoleren, verder geen bezoek aan huis. De rouwdienst wordt D.V. zaterdag 5 juli om 9.30 uur gehouden in één der zalen van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis om 10.30 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in de zaal nog gelegenheid tot condo leren. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van de R.S. T., huisartsen Wulfeléen van Lieshout van huisartsenpraktijk Balans voor de liefdevolle verzorging. Tot onze droefheid nam de Heere. na een ernstige ziekte, uit ons midden weg onze zeer geliefde broer, zwager en oom Adriaan Buteijn echtgenoot van E.J. Buteijn-Verkamman op de leeftijd van 75 jaar. Krabbendijke: E. Pieper-Buteijn Q. Pieper Vlissingen: J. Buteijn A.P. Buteijn-Koster Nieuwegein: M. Buteijn D. Buteijn-Fahner Neven en nichten Krabbendijke, 30 juni 2008 In plaats van kaarten Stil is zij van mij heengegaan Stil zal zij bij mij blijven Met een hart vol verdriet, maar intens dankbaar voor alle liefde die ik van haar heb ontvangen, geef ik kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw Christina Antonia Cornelia Peeters gehuwd met Johannes Gerardus Anthonius Deleij Antwerpen, 11 maart 1912 t Vlissingen, 30 juni 2008 J.G.A. Deleij Zorgcentrum Scheldehof Stadhuisplein 22 4382 LJ Vlissingen De dienst van woord en gebed zal plaatsvinden op vrijdag 3 juli om 10.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Een bijzonder woord van dank aan de medewerkers van Ter Reede huisje 15 voor de goede zorg en begeleiding aan mijn vrouw gegeven. Heden overleed geheel onverwachts onze geliefde schoon zuster en tante Geertje Dominicus-Tahatapy Weduwe van Cornelis Adriaan Dominicus in de leeftijd van 64 jaar. Westkapelle: Foort en Wanne Aalsmeer: Lies en Hans (in herinnering) Alphen a/d Rijn: Piet (in herinnering) en Jannie (in herinnering) Zoutelande: Ko en Corrie Westkapelle: Adrie en (annie Middelburg: Jo en Corrie Middelburg: Free (in herinnering) en Lenie Neven en nichten Ysselstein, 30 Juni 2008 En Hij, die op de troon gezeten is, zeide: Zie, Ik maak alle dingen nieuw (Openbaring 21 vers 5). Van ons is heengegaan onze broeder Jan Fiks In de tijd die hem was gegeven heeft hij keer op keer getuigd van de kracht en liefde van Jezus. Wij bidden God om troost en kracht voor hen die achter blijven. Baptistengemeente "De Fontein" te Middelburg Tot ons kwam het droeve bericht dat Jan Fiks vader van onze klasgenoot Manoah Fiks is overleden. Wij wensen hem en zijn familie sterkte en Gods nabijheid toe om dit grote verlies te dragen. Leerlingen klas lc en mentor W.D. Boogaard Calvijn College. Middelburg Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was een grote vreugde dit in saamhorigheid voor je te mogen doen. Je was voor ons een lieve moeder, schoon moeder, oma en tante. Wij zullen je missen. Heden is van ons heengegaan Jane van Geesbergen-Steenpoorte weduwe van Albert van Geesbergen eerder weduwe van Kees Timmerman Moeder is op dinsdag 1 juli 2008 te Bieda overleden in de leeftijd van 86 jaar. Castelré: Pieter en Elly Timmerman-van Oers Bert en Jasmijn Aryan en Mieke Michiel en Loeske Bavel: Loes van Geesbergen Martjanne en Iwan Peteren Rinke Papendrecht: Corine en Rudolf Verver-van Geesbergen Caspar, Cato Breda: Riet Leenders Bavel: Piet Verkooijen Harry, Jannie en Ad van Geesbergen met partners en kinderen Correspondentieadres: Schootsenhoek 6, 5114 AC Castelré U kunt afscheid nemen van Moeder in het uitvaartcentrum van DELA, Tuinzigtlaan 41 te Breda, op zaterdag 5 juli van 13.30 tot 13.45 uur. De afscheidsdienst wordt aansluitend gehouden om 14.00 uur in de aula van bovengenoemd uitvaartcentrum. Samen komst vanaf 13.45 uur in de ontvangkamer van het uitvaartcentrum, waar gelegenheid is tot schriftelijk condo leren. Na de dienst is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer aldaar. Enige en algemene kennisgeving Na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum "Ter Valcke", is van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oud omaatje M.C.H. van Dullemen weduwe van H.P. Keukelaar in de leeftijd van 92 jaar. John en Francien Keukelaar Wilma en Jaap Schipper-Keukelaar Henk Keukelaar Kleinkinderen en achterkleinkinderen Goes, 28 juni 2008 Correspondentieadres: I. Keukelaar Pererstraat 2 4462 ED Goes De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Vanuit Portugal mijn vakantie adres kreeg ik het droevige bericht dat John de Loof f vriend, collega, fietsmaat, en vooral levensgenieter op 25 iuni door een noodlottig ongeval is overleden. Bedankt Grumpy voor alles wat je voor mij hebt gedaan. Ik zal je missen, Klaas Jasperse Mona Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren voor een uitvaart? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten van een advertentie? 0800 - 44 44 000 info@scu.nu v. y www.scu.nu Stichting Centrum voor Uilvaartinformatie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 70