Familieberichten 26 Woensdag 2 juli 2008 PZC Lieve Justin Rust zacht In gedachten zijn wij bij Wil, Marja en de kinderen. J. de Vlieger-Deil K. Straub Nel los Annelies Hans Marjan Douwe Jarenlang met tegenwind in de zeilen gestreden. Dapperen vol levenslust. De wind is gaan liggen. Justin rust nu maar uit. Willem, Trudie, Joost, Aïcha en Sabine Harinck Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van Justin Nieuwdorp Zoon van onze collega Wil en zijn vrouw Marja We wensen Marja, Wil, Jessika, Annelien, Lennart, Matthijs en verdere familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Namens de directie en medewerkers van DELTA Technologie Innovatie DELTA Infra B.V. DELTA Netwerkbedrijf B.V. Wij hebben altijd nog onze dromen om het onbereikbare aan te raken Jos Vandeloo Met ontzetting hebben we kennis genomen van het verdrietige bericht dat op 20-jarige leeftijd is overleden onze oud-leerling Justin Nieuwdorp lustin maakte in 2007 de overstap van de havo van het Buys Ballot College naar het ROC Zeeland, afdeling VAVO. We waren op school getuige van zijn jarenlange strijd tegen een slopende ziekte en bewonderen zijn doorzettings vermogen en optimisme. Ons meeleven gaat uit naar Marja, Wil, de kinderen en verdere familie. Wij wensen hun allen Gods kracht en nabijheid toe. Bestuur, directie, personeel en leerlingen van het Ostrea Lyceum drs. Jos. A. Brand rector Zo kort na het overlijden van Sara Maas-de Witte, ont vingen wij uit Engeland bericht dat in alle rust is ingeslapen onze zuster, schoonzuster en tante Cornelia de Witte weduwe van F. Smith Koudekerke Cambridge 12 mei 1915 29 juni 2008 Vlissingen: Joz. de Witte F. de Witte-Arendse Koudekerke: Joh. de Witte A. de Witte-Leendertse Oost-Souburg: A.Willeboordse-de Witte Middelburg: J. Hillebrand-de Witte H. Hillebrand Oost-Souburg: A. van de Vijver Neven en nichten Zij nam het lex'en zoals het kwam: Tijden van wanhoop, ze duren soms lang. Tijden van stilte, zonder enig gezang. Maar, Tijden verdwijnen, tijden gaan heen. Tijden veranderen, stoppen soms het geween. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijk heid, bezorgdheid en liefde, is plotseling van ons heen gegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Cornelia Maria Steijn- Vermue Corrie - echtgenote van Jacobus Steijn in de leeftijd van 71 jaar. Hoedekenskerke: Ko Steijn Rene Steijn t Hoedekenskerke: Johan en Corrie Steijn-Vermuë Leandra, Jacolien Middelburg: Sjaak Steijn Heinkenszand: Ron Steijn 30 juni 2008 Moertjesdijk4,4433 RR Hoedekenskerke De uitvaartdienst zal worden gehouden vrijdag 4 juli om 13.30 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K. kerkhof naast de kerk. Voor aanvang van de dienst is er van 12.30 tot 13.00 uur gelegenheid om afscheid van Corrie te nemen in Rouw- centrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er in 'De Burcht' te Kwadendamme gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve oma Je was er voor mij als een zonnestraal stond altijd voor me klaar. Als ik verdrietig was gaf je mij je armen om vast te houden. Als ik vrolijk was lachte je met me mee ik zal je nooit vergeten en voor altijd van je houden. Jacolien Weg,weg, ineens ben je weg, en toch je bent nooit te vergeten. Waar je was, ben je nog en je zult er steeds zijn. Ik ben niet bedroefd, het is meer. ineens is gegaan mijn liefste oma Leandra Met droefheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Cornelia Maria Steijn- Vermue Wij wensen haar man, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Familie Steijn Wij zijn diep getroffen door het plotselinge overlijden van onze zus en schoonzus Cornelia Maria Steijn- Vermue Wij wensen haar man, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies Familie Vermue Na een gelukkig huwelijk van bijna 65 jaar is, na een ernstige ziekte, overleden mijn iieve man Johan Marie van de Ven Officier in de orde van Oranje-Nassau Den Haag, 9 augustus 1919 Middelburg, 1 juli 2008 H.L.J. van de Ven-Vogel Heer Janszdorp 16, 4493 EA Kamperland De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden vrijdag 4 juli om 13.15 uur in kerkgebouw 'De Ark', Veerweg 100 te Kamperland. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kamperland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samen zijn in bovengenoemd kerkgebouw. Geen bezoek aan huis. zv Geschokt en verbijsterd waren wij toen we vernamen dat Rob zo snel was overleden. Wat een groot verlies voor onze club Rob, we zullen je initiatieven, gezelligheid en enthousiasme enorm missen. Wij wensen Mieke heel veel kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. De zaterdagochtend-skigymgroep Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, mijn vader, onze broer, zwager en oom Jan de Wild echtgenoot van Matty de Wild-Kosten in de leeftijd van 68 jaar. Goes: M. de Wild-Kosten Vlissingen: Erik Kortgene: Kees en Nel Kats: Joop en Margot Jeroen Amber Vlissingen: Anton en Nel Jan-Kees 30 juni 2008 P.C. Quantstraat 31 Correspondentie-adres: Veersemeerstraat 4,4484 BE Kortgene Een korte overdenking, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden zaterdag 5 juli om 11.15 uur in het "Nieuw-Zeelandhuis" te Kats. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenisplechtigheid plaatshebben op de algemene begraafplaats te Kats. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren en samenzijn in het "Nieuw-Zeelandhuis". Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bezoek aan huis. Neeltje Adriaantje Meddeler-Geluk - Nellie Uw aanwezigheid bij haar afscheid en de vele warme en dierbare reacties hebben ons ontroerd, getroost en gesteund. Daarvoor onze dank. Riek en Theo Ben en Yvon en kleinkinderen Burgh, juli 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 62