Op zoek naar de ZEUMERHIT omroep zeeland P7f Woensdag 2 Handig: ai je spullen in een kruiwagen mee naar het strand. Vooral als je hem trekt, heb je wei nig kans dat die dikke band vastloopt in het zand. Maar je vraagt je wel af met welke auto deze familie naar zee is komen rijden. Een pick-up soms? Of misschien wonen ze dichtbij en kwamen ze lopend. De Zomerkrant beloont elke dag een originele foto met een T-shirt. Plaats uw foto (liggend formaat) op onze site www.pzc.nl door te klikken op 'foto' en vervol gens op 'stuur foto'. Vandaag gaat het Zomer- krantshirt naar Theo Kruizinga uit Zoutelande. Naam: Marian Nijsse (56) uit Hein- kenszand Nomineert: 'Zomer in Zeeland' Van: Saskia en Serge Motivatie: „Ongeveer 37 jaar gele den ontmoette ik tijdens een vakan tie in Noorwegen een leuke jongen. We zijn uiteindelijk een relatie be gonnen. Telkens als ik dit liedje hoor, denk ik aan mijn eerste zomer in Zeeland. Het was ontzettend leuk! Ik ben toen hier komen wo nen. We zijn nu al jaren getrouwd." Jaques Weeland (53) op vakantie in Burgh-Haamstede Nomineert: 'Heaven must be mis sing an angel' Van: Tavares Motivatie: „Dit liedje herinnert me aan een vakantieliefde van jaren te rug. Toen ik ongeveer twintig jaar oud was, ben ik met een vriend naar Spanje gereden. Daar ontmoet te ik een Duits meisje. We hebben samen een hele mooie zomer ge had." Uit drie genomineerde nummers van gisteren is een winnaar gekozen. Niet 'Sunrise' van Milk Inc. of 'Ik heb een toeter op mijn waterscooter' van de Gebroeders Ko hebben ge wonnen, maar 'Love you more' van Racoon. De redactie gaat iedere dag de straat op om te peilen wat de 'zeumerhits' van de Zeeuwen zijn. Hier komen de leukste verhalen uit, soms de meest ontroerende. De genomineer de liedjes staan hiernaast. U kunt vandaag tot 16.30 uur stemmen via de polls op: www.pzc.nl en op www.omroepzeeland.nl De drie genomineerde liedjes wor den tussen 09.00 en 12.00 uur ge draaid in het programma De Och tend van Omroep Zeeland. Het win- nenende nummer wordt gedraaid om 17.25 uur. Rond die tijd staat de winnaar ook op www.pzc.nl Kabel: 87.6 FM; Ether: 87.9 FM Naam: Zico Ydo (16) uit Vlissingen 1. 'Proosten' Van: Guus Meeuwis Motivatie: „Dit nummer van Guus Meeuwis gaat over feesten en gezel ligheid. Dat is precies zoals ik de zo mervakantie ook zie. Ik ben nu met vrienden op vakantie in een slaap- strandhuisje in Dishoek. Lekker mu ziek draaien, zwemmen, bier drin ken en varen met het bootje. Zon der proosten en gezelligheid is er toch niks aan?"

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 34