ZOMER Zeeland zelfs de straat niet meer mee op 20 tot 50% KORTING OPRUIMING op dames- en herenmode riverwoods, McGregor DIS THAT Zomeravondvoetbal in Veere merken o.a. tommy hilfiger, gaastra Markt 73, Middelburg Langstraat 11-13, Zoutelande veere - Drie jongens uit Veere or ganiseren vanaf vandaag een zo meravondvoetbaltoernooi. Het toernooi is vandaag, volgende week woensdag en de woensdag erna. Belangstellenden kunnen zich opgeven bij de stichting Wel zijn Veere, 0118-586387 of a.wisse@welzijnveere.nl. De wed strijden beginnen om 19.30 uur. Zes Zotte Zomerweken bij de BSO in de zomervakantie! Kapitein Zo neemt ons op avontuur naar Maffe Middeleeuwen, Klinkende Klanken en Knallende kleuren Aanmelden kan via www.kinderopvangwalcheren.nl of telefonisch: 0118-627716 kinderopvang WPZC Woensdag 2 juli 2008 23 Pijnlijke arm na ruzie over geld vlissingen - Een 45-jarige Vlissin- ger liep gistermiddag rond vijf uur een pijnlijke arm op tijdens een conflict met een 30-jarige kennis uit Arnemuiden. De ruzie ging over geld. De Arnemuidenaar stond met zijn busje op de Gilde- weg in Vlissingen toen de 45-jari ge aan kwam lopen en het portier opende. De Arnemuidenaar reed weg en sleurde de ander een stuk mee, omdat diens hand vastzat in de greep. Later, in een garage, ging de Vlissinger de 30-jarige te lijf. Tekst artikel 1 van de grondwet in raadzaal middelburg - In de Middelburgse raadzaal komt de tekst van artikel één van de grondwet te hangen. In dat artikel staat dat discriminatie wegens godsdienst, levensovertui ging, politieke gezindheid, ras of geslacht niet is toegestaan. Het idee van GroenLinks kreeg maan dag steun van PvdA, SP, Middel burg Transparant en de PPM'ers. GroenLinks wil een tegenwicht bieden aan 'mensen die vergeten dat in dit artikel het belangrijkste mensenrecht voor de Nederlandse samenleving is geformuleerd.' Junglezomerfeest in Sint Willibrord middelburg - In zorgcentrum Sint Willibrord is morgen weer een zo merfeest. Deze keer staat dat in het teken van de jungle. Het plein voor het centrum wordt omgevormd tot oerwoud. In een tent is een mini-jungle met een be wegend apenbos, een kabbelend ri viertje, nep-reptielen en tropische vruchten. Verder is er een rommel- en boe kenmarkt, een rad van fortuin, een loterij en zijn er kraampjes met hapjes en spelletjes. Zanger Cees Hoogesteger komt zingen. Het feest is van 10.00 tot 16.30 uur. Brandweer krijgt hulp uit Dordrecht yerseke - Een grote zuigmachine uit Dordrecht moest er gistera vond aan te pas komen om eer. flink oliespoor vanaf de Hogeweg dwars door een woonwijk in Yerse ke op te ruimen. Het ging orr hydroliekolie over een lengte var anderhalve kilometer en dertig centimeter breed. De olie is ver moedelijk uit een vrachtwagen met kapotte hydroliekslang ge stroomd. De brandweerkorpsen van Yerseke en Kruiningen waren niet voldoende uitgerust om de olie zelf op te ruimen. Barman Simon Glas van het Midelburgse café Kanaalzicht vreest dat veel ro- Op het terras van lunchcafé La Reine in de overdekte winkelstraat in Vlissin- kers 'ondergronds gaan'. gen mag nog gerookt worden, mits de rook het café niet binnendringt. In hardrockcafé Bar Americain in Middelburg wordt een rookhok in gereed heid gebracht. foto's Ruben Oreel De rokende klanten van café de Schuur in Middelburg hangen losjes in de zon. Noodgedwongen, want 'binnen is het lekker koel'.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 25