Gezocht: M dagbladbezorgers Familieberichten in de zomervakantie 28 I Dinsdag 1 juli 2008 PZC sd HEERE, Gij doorgrondt en kent mij. Psalm 159: lb onberijmd. Op Zijn tijd en wijze heeft de HEERE van ons weggenomen mijn geliefde vrouw, onze moeder en schoonmoeder Elizabeth Verheul-Heikoop echtgenote van Johannes Verheul in de leeftijd van 78 jaar. Middelburg: J. Verheul Arnemuiden: A. Verheul E. Verheul-Marijs 29 juni 2008 De Beiaard 53,4336 KE Middelburg De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, zal gehouden worden op D.V. donderdag 3 juli om 13.45 uur in de "Zuiderkerk", Schoutstraat 1 te Middelburg. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenisplechtigheid plaatshebben op de algemene begraafplaats te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Voorafgaande aan de rouwdienst is er van 13.15 uur tot 13.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de consistorie van de kerk. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ont vangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bloemen. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van mevrouw F. Vet-Heijne moeder van onze leerlingen Lienke uit klas H5 en Freija uit klas V3. Wij wensen Lienke, Freija, hun vader, broer en overige familieleden heel veel sterkte om dit verlies te dragen. Namens alle geledingen van het Zwin College te Oostburg, Ir. C.S. Hoek, voorzitter centrale directie jij hield zo van het leven, had nog zoveel plannen. Verdrietig, maar met veel fijne herinneringen in ons hart, hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van mijn lieve man. onze schoonzoon en zwager Robertus Ferdinandus Alexander Weber Rob- Rotterdam, 28 mei 1946 Bruinisse, 29 juni 2008 Bruinisse, Mieke Weber-Ackermans Beverwijk, J.G.J.M. Ackermans -in liefdevolle herinnering- A. Ackermans-den Braber Heiloo, Stan Ackermans Trudi Kramer Donatyre sur Avanches (Zw.), Wim Ackermans Beverwijk, Moon Kleine-Ackermans Hein Kleine Grevelingenhout 140 4311 NL Bruinisse Vrijdag 4 juli zal om 11.30 uur de crematieplechtigheid plaatshebben in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Rob hield van bloemen - Vol dankbaarheid voor alle goede zorgen en liefde die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn man, vader, schoonvader en opa Sander van der Weele echtgenoot van Geertruida de Krijger in de leeftijd van 78 jaar. Colijnsplaat: G. van der Weele-de Krijger Colijnsplaat: Ronny van der Weele t Krimpen aan den IJssel: Anke Roggeveen-van der Weele Willem-Jan Roggeveen Caroline Pim Goes, 28 juni 2008 Deltastraat 5 4486 BT Colijnsplaat De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 3 juli om 13.00 uur in crematorium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk 3. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Heden is plotseling zacht en kalm overleden onze broer, zwager en oom Sander van der Weele D. van der Weele L.S. van der Weele-Wisse Kinderen en kleinkinderen Onverwachts is overleden onze buurman Sander Wij wensen Truus, Anke, Willem-)an. Carolien en Pim veel sterkte toe. Fam. de Pree Fam. I. Siereveld-Coppoolse Marieanne Varel Fam. Goulooze Fam. Verhulst Fam. I. Siereveld Wij zijn geschokt door het plotselinge overlijden van Sander van der Weele Hij was secretaris/penningmeester van loterij vereniging Risico uit Colijnsplaat. Wij zijn erg verdrietig dat we nog onverwachts afscheid moeten nemen van onze geliefde zwager en oom Wim Weijers Wij wensen zijn vrouw Annie, zijn kinderen John en Gertien alle sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Familie Weezepoel Ik voel uw kracht en stijg op als een arend; dan zweef ik op de wind, gedragen door uw Geest en de kracht van uw liefde. Opw. 488 Bevorderd tot Heerlijkheid. In de volle zekerheid des geloofs is nog onverwachts overleden onze geliefde tante en oud-tante Pieternella Francina Weststrate in de leeftijd van 87 jaar. Uit aller naam: P.M. de Koeijer-Oele Goes, 30 juni 2008 St. Maarten in de Groe. Correspondentieadres: Emmastraat 18 4401 CKYerseke De samenkomst, waarvoor u hartelijk wordt uitgenodigd, wordt vrijdag 4 juli om 13.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan 1 a te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van St. Maarten in de Groe te Goes voor de liefdevolle verzorging. Bezorg minimaal 2 weken tijdens de zomervakantie en je krijgt naast je vergoeding ook een gratis entreebewijs voor een van de topattracties in Nederland! Ga naar www.bezorgers.nl, selecteer het dagblad dat je wilt bezorgen en vul het aanmeldformulier in of bel ons op tel.nr. 0800-023 23 33. Op de website vind je de actievoorwaarden. weGeNeR NieuwsMedia .taKmagbst.l rfig DichtbijMedia. Wegener

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 70