O Familieberichten Justin Nieuwdorp 26 I Dinsdag 1 juli 2008 PZC be "The answer is blowinin the wind" Op veel van Justin's vragen heeft niemand een antwoord kunnen geven. Hij is verder gegaan om die antwoorden te vinden. Die zoekt hij bij al diegenen die al eerder verder gingen. Hij laat ons allen verdrietig achter, maar in de berusting dat zijn korte leven volop door hem geleefd is. Vanuit zijn rust en kracht zullen ook wij voortgaan met hem in ons hart. Na een periode van vrees en hoop is op 20 jarige leeftijd overleden Zoon en broer van: Henk Nieuwdorp V Marja Fraanje en Wil Zweemer Jessika en Coen Annelien Matthijs Lennart ft Simba Goes, 28 juni 2008 Goese Meerlaan 54,4465 AM GOES Er is helaas geen gelegenheid meer om afscheid te nemen van Justin. Voorafgaand aan de uitvaartdienst donderdag 3 juli a.s., welke aanvangt om 11.00 uur, is er gelegenheid elkaar vanaf ca. 10.00 uur te begroeten en de familie te condoleren in de GROTE of MARIA MAGDALENA KERK, Singelstraat 21 te Goes. Aansluitend aan de dienst zal om ca 13.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, aan het Geldeloozepad te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot uiterlijk 15.00 uur om samen te zijn in "Eethuis De Vierlinden", Kattend ij ksedijk 19,4463 AL Goes: www.vierlindenqoes.nl Intens verdrietig, maar met veel respect voor zijn humor en doorzettingsvermogen nemen wij veel te vroeg afscheid van onze lieve en dappere kleinzoon en neef Justin Nieuwdorp Opa Nieuwdorp Laura en Ronald Hans, Chloë, Cynthia Marcel en Mariëlle, Rik, Lorenzo, Orlando Annemarie en Ronnie, Yamila, Luna Tante Corrie en Oom Johan Traas Wat is er goed? Het leven is goed. Maar niet altijd eerlijk. (Life's good-Lou Reed) Met veel verdriet en met diep respect hebben we afscheid genomen van de dappere Justin Nieuwdorp Piet Marie Zweemer Ingrid &Sjaak Daan Lotte Judith &Sjon Onze neef Justin Nieuwdorp heeft dapper gestreden maar de oneerlijke strijd verloren. In gedachten zijn wij bij Marja, Wil en de kinderen. Dordrecht: Ad Fraanje Lenie Fraanje-de Jong Hulst: Wilma Koen-Fraanje Alfred Koen t Sommelsdijk: Petra Riedijk-Fraanje t Stoffel Riedijk Goes:Trudie Harinck-Fraanje Wim Harinck Na jarenlang vechten is het je niet gelukt. Wij hopen dat je nu je rust hebt gevonden. Rust zacht Justin Wij wensen de familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Robbert-jan, Meivin, Bennie, Luuk, Nick Lieve Justin Wat heb je moeten vechten. Wat kijken we met bewondering naar hoe jij de afgelopen jaren de strijd bent aangegaan. Wat vinden we het erg dat je niet hebt mogen winnen. De vele leuke herinneringen aan jou zullen we koesteren. We zullen je missen. Maarten, Hannie en Jasper. Martine, Martijn, Nienke, Joost, Mirjam en Mare. Met veel verdriet nemen wij afscheid van onze lieve buurjongen Justin Wij wensen Marja, Wil, Jessika, Annelien, Lennart, Matthijs en verdere familie veel sterkte toe. Cok en Nel Joost en Martine Kleine zorgen kun je delen Maar er is een soort verdriet Dat kunnen mensen niet meer helen En dat hoeft ook niet. Na jaren van strijd tegen een slopende ziekte en na vele dapper ondergane behandelingen is nu toch overleden Justin zoon van onze collega Marja. Wij wensen Marja en Wil, Jessika en Coen, Annelien, Matthijs en Lennart heel veel sterkte om dit verlies te dragen. Medewerkers afdeling Sociale Zaken van de gemeente Goes Justin Nooit meer een telefoontje "is mijn moeder daar" Nooit meer een bezoekje Nooit meer Marja en Wil, Jessika en Coen, Annelien, Matthijs, Lennart, heel veel sterkte om dit grote verlies te verwerken. Wij zijn er voor jullie. Addy, Angelique, Andrea, Eveline, Milly, Wilma, Anne-Marie, Jeannette, Bettina, Dimara, Sophia, Dirk, Medewerkers WMO Gemeente Goes Met veel respect voor je dappere maar ongelijke strijd, Je had nog zoveel voor ons willen betekenen Justin Nieuwdorp Wij wensen zijn familie veel sterkte toe Namens de scouting Jacob Valckegroep goes: Dolfijnen: Amy, Arlind, Chiara, Danielle, Danique, Danique, Fleur, Inez, Ismail, Jesper, Jikke, Jochem, Laurien, Maarten, Niek, Noë, Pepijn, Selena, Sherlyn, Valentijn en Yordi. Zeeverkenners: Ernst, Frank, Jerome, Jesse, John, Joep, Lisa, Meivin, Naomi en Toby. Leiding: Angelique, Johan, Jos, Marthijn, Maurice, Tamar, Thierry en Tim. Bestuur: Diana, Han, Ingmar, Patrick, Peter, Roland, Ruud, Sandra en Theo. ik heb een steen verlegd ik heb een steen verlegd in een rivier op aarde het water gaat er anders dan voorheen de stroom van een rivier hou je niet tegen het water vindt er altijd een weg omheen misschien eens gevuld door sneeuw en regen neemt de rivier mijn kiezel met zich mee om hem dan glad en rond gesleten te laten rusten in de luwte van de zee ik heb een steen verlegd in een rivier op aarde nu weet ik dat ik nooit zal zijn vergeten ik leverde bewijs van mijn bestaan omdat door het verleggen van die ene steen de stroom nooit meer dezelfde weg zal gaan (naar een tekst van Bram Vermeulen) Met verbijstering hebben we kennisgenomen van het overlijden van Justin Nieuwdorp Vol goede moed is hij in augustus begonnen met de HEXBO-opleiding. Zijn vechtlust en positieve kijk op het leven hebben respect afgedwongen. Zijn manier van leven is een voorbeeld voor velen. Jacintha Bogaert (mentor), deelnemers HEXBO, team VAVO. ROC Zeeland, Cluster Educatie, afdeling VAVO. Met verslagenheid ontvingen wij het droeve bericht van het ovërlijden van Justin Nieuwdorp deelnemer van onze HEXBO-opleiding aan het VAVO. Wij wensen zijn familie en vrienden heel veel sterkte toe met het dragen van dit grote verlies. Namens het College van Bestuur van het ROC Zeeland, personeel en deelnemers van het cluster Educatie. mw. I. Slager-van Waardenburg. Directeur Educatie Op maandag 23 juni overleed onze oud-voor zitter, ledenwerver en contactpersoon van de Bond van Nederlandse Militaire Oorlogs- Dienstslachtoffers (BNMO) afdeling Zeeland, de heer Paul Paree op 84-jarige leeftijd. Zijn tomeloze inzet voor de landelijke BNMO, maar speciaal voor de afdeling Zeeland, zullen we nooit vergeten. Wij wensen de kinderen veel sterkte met dit grote verlies. Namens het bestuur en de leden van de afdeling Zeeland Goes, 27 juni 2008 Th. Ketting, voorzitter J.A. van Osta, secretaris Verdrietig, maar ook dankbaar dat wij hem zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze pa en opa Jaap Passenier weduwnaar van Corrie Versluis eerder weduwnaar van Lena Mogré Domburg, 15 april 1920 t Domburg, 29 juni 2008 Zoutelande: Jan Passenier Anja Rietman Cathrien Passenier-Dingemanse Jeroen en Mireille Mctrijn en Marion Pasja ü'- Domburg: René Passenier Ellen Passenier-Bakker Sebastiaan f Maris Pieter Wij zijn het personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum "Simniadankbaar voor de goede zorgen. Zorgcentrum "Simnia" kamer 211 Correspondentieadres: Duinenburg 7 4357 EC Domburg De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden donderdag 3 juli om 10.30 uur in het "Schuttershof", Kanonwei- straat 30 te Domburg. De begrafenis zal aansluitend om 11.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Domburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in het "Schuttershof".

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 58