Familieberichten 24 j Dinsdag 1 juli 2008 PZC ZV Colofon Familieberichten e-mail tel l i Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze dochter en zusje. Adriana Margretha Aimée 30 juni 2008 Wilko, Rianne en Shenna Houmes Eva Besnyöstraat 5 4361 DB Westkapelle Tel.: 0118-571123, wilko@houmesmakelaars.nl Houmes Makelaars Tot onze blijdschap ontvingen wij uit 's Heeren scheppende en bewarende hand een zoon en broertje Marten 29 juni Adriaan en Marleen Maljaars Madeleine, Harmen en Henriko Pauwhoekstraat 5 4365 AN Meliskerke Hoveniersbedrijf A. Maljaars Wie zal ons scheiden van de liefde van Christus? Romeinen 8 vers 35 Vandaag, op de dag van zijn Heer, is overleden onze Jan Fiks geboren op 11 november 1954 te Wapenveld Middelburg, 29 juni 2008 Manoah Fiks Daniel Fiks en Annelies van der Kaaden Lammy de Jong Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 3 juli 2008 van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum Monuta "de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Ook kunt u daar van Jan afscheid nemen. De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 4 juli 2008 om 10.30 uur in het gebouw van de Baptisten gemeente "De Fontein", Kruitmolenlaan 70 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 12.00 uur op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Geen Bloemen Correspondentieadres: Esdoornstraat 48,4388 PL Oost-Souburg Dood noch leven kunnen ons scheiden van de liefde van God in Christus Jezus, onze Heer Wij wensen Lammy, Daniël en Manoah veel sterkte en kracht om door te gaan na het overlijden van Jan Fiks Andries, Ingeborg, Annelies, Annemarie, Harmen, Eline 1 juli 1983 1 juli 2008 25 jaar Administratieve Dienstverlening R.M. Luiten Soli Deo Gloria! Hartelijk gefeliciteerd van: Anneke, Petra, Marijn. Korte Noordstraat 47,4331 CH Middelburg. Welgelukzalig is de mens, wiens sterkte in U is Vandaag zijn onze lieve ouders, opa en oma, Frans de Visser en Rie de Visser-Koppejan 55 jaar getrouwd We zijn blij dat ze nog in ons midden zijn, en willen hen van harte feliciteren en Gods nabijheid toewensen! Wilma, Jaap, Marlies, Marnix, Addo, Margreet, Ewout, Marijke, Tjeerd, Jelle, Danielle, Marit, Nina, Ruben, Lucas, Mette. Gerbrandylaan 39,4333 BG Middelburg %omttotfMij,....enHfzaJu rustgeven Mattf. 11:28 Bedroefd maar tocfi dankbaar dat aan haar lijden een einde is gekomen en met diepe bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat de Here tot Zich riep mijn dierbare vrouw, onze lieve moeder en grootmoeder Marie TitiArtscfiiiiz-Hatfegraeff in de leeftijd van 86 jaar. G.T.A. Anschütz Guus en Helena Roosmarijn enjoris Marianne t Joke Rianne en Max, iMano en Caya Nanne en Kristel, Indaf. en 'Micfia Middelburg, 29 juni 2008 Gelegenheid tot afscheidnemen op vrijdag 4 juli van 10.15 uur tot 10.45 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsdienst zal gehouden worden om 11.30 uur in de H.H. Petrus en Pauluskerk, Lombardstraat 1 te Middelburg waar na de crematieplechtigheid zal plaatsvinden om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Correspondentieadres JA., van de Perrestraat 85, 4336 XX, Middelburg Annemiek, Je kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom je bij Hem thuis. Alleen bij Hem ben je geborgen, Hij doet je slapen tot de morgen en wonen in een veilig huis. Slaap zacht meisje, Willem en Corrine Intens verdrietig delen wij u mede dat na een kortstondig ziekbed is overleden Annemiek Golverdingen Zij is 63 jaar geworden. Biervliet: Willem en Corrine Amersfoort: Laurens Assen: Anne Temeuzen: Stefan en Magda Hoek: Chantal en Ronnie Sam 28 juni 2008 Noteneeweg 39,4555 AS Temeuzen U kunt afscheid nemen van Annemiek in het Rouwcentrum Monuta Terneuzen, Rooseveltlaan 6 te Temeuzen, op woensdag 2 juli van 19.00 tot 19.30 uur. De herinneringsdienst, die geleid zal worden door ds. Hans Becker, wordt gehouden op vrijdag 4 juli om 11.00 uur in de aula van crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28-c te Temeuzen. Aansluitend volgt de crematie. Na de dienst kunt u de familie condoleren in de aula. Annemiek hield van rode rozen. Namens Annemiek, een woord van dank aan dokter van Reisen, het verplegend personeel en het ambulance team van ziekenhuis ZorgSaam in Terneuzen, voor de lieve en goede verzorging en begeleiding. Ook dokter Peek, de vrijwilligers van Stichting Hospice Zeeuwsch-Vlaanderen en de mensen van de Thuiszorg heel hartelijk bedankt voor de geweldige verzorging, ondersteu ning en begeleiding. Willem en Corrine Golverdingen Informatiecentrum en uitvaartwinkel. tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Bedroefd delen wij u mede, dat na een zeer werkzaam leven, vol liefde en zorg voor ons allen, van ons is weggenomen, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Pieternella Maria Gazan Nelly weduwe van Jannis Johannis van Haneghem Breskens 21 juni 1920 Breskens 29 juni 2008 Breskens: Jan en Magda van Haneghem-Blaakman Monieken Erik Breskens: Piet en Marlies van Haneghem-de Waele Patrick en Miranda Kelly, Kevin Natascha en Marco Michael, Meivin, Nicky Correspondentieadres: Dorpsstraat 118 4511 EK Breskens Wij zijn dankbaar voorde goede verzorging, die zij in Hooge Platen van zowel personeel als vrijwilligers heeft gekregen. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 1 juli van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 4 juli om 14.00 uur in 'De Ontmoeting' naast de SoW-Kerk aan de Dorpsstraat te Breskens, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Enkel schriftelijke condoleances. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen Zijn naam was geschreven in de palm van Gods hand. Jacobus Louwerse Onze lieve broer en oom Co is na een korte ernstige ziekte in de handen van die God weergekeerd. Wij bidden Tonny en haar gezin Gods nabijheid toe. Uit aller naam: Jan en Diny Louwerse-Zielhuis Rijswijk (Z-H), 28 juni 2008 Spinetstraat 7 2287 BP Rijswijk Op maandag 23 juni overleed onze oud-voor zitter, leden werver en contactpersoon van de Bond van Nederlandse Militaire Oorlogs- Dienstslachtoffers (BNMO) afdeling Zeeland, de heer Paul Paree op 84-jarige leeftijd. Zijn tomeloze inzet voor de landelijke BNMO, maar speciaal voor de afdeling Zeeland, zullen we nooit vergeten. Wij wensen de kinderen veel sterkte met dit grote verlies. Namens het bestuur en de leden van de afdeling Zeeland Goes, 27 juni 2008 Th. Ketting, voorzitter J.A. van Osta, secretaris Verdrietig, maar ook dankbaar dat wij hem zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze pa en opa Jaap Passenier weduwnaar van Corrie Versluis eerder weduwnaar van Lena Mogré Domburg, 15 april 1920 t Domburg, 29 juni 2008 Zoutelande: Jan Passenier Anja Rietman Cathrien Passenier-Dingemanse t Jeroen en Mireille Marijn en Marion Pasja *- Domburg: René Passenier Ellen Passenier-Bakker Sebastiaan f Maris Pieter Wij zijn het personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum "Simnia" dankbaar voor de goede zorgen. Zorgcentrum "Simnia" kamer 211 Correspondentieadres: Duinenburg 7 4357 EC Domburg De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden donderdag 3 juli om 10.30 uur in het "Schuttershof", Kanonwei- straat 30 te Domburg. De begrafenis zal aansluitend om 11.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Domburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in het "Schuttershof".

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 46