Familieberichten 24 I Dinsdag 1 juli 2008 PZC Colofon Familieberichten e-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 4 Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze dochter en zusje. Adriana Margretha Aimée 30 juni 2008 Wilko, Rianne en Shenna Houmes Eva Besnyöstraat 5 4361 DB Westkapelle Tel.: 0118-571123, wilko@houmesmakelaars.nl Houmes Makelaars Tot onze blijdschap ontvingen wij uit 's Heeren scheppende en bewarende hand een zoon en broertje Marten 29 juni Adriaan en Marleen Maljaars Madeleine, Harmen en Henriko Pauwhoekstraat 5 4365 AN Meliskerke Hoveniersbedrijf A. Maljaars 1 juli 1983 1 juli 2008 25 jaar Administratieve Dienstverlening R.M. Luiten Soli Deo Gloria! Hartelijk gefeliciteerd van: Anneke, Petra, Marijn. Korte Noordstraat 47,4331 CH Middelburg. Welgelukzalig is de mens, wiens sterkte in U is Vandaag zijn onze lieve ouders, opa en oma, Frans de Visser en Rie de Visser-Koppejan 55 jaargetrouwd We zijn blij dat ze nog in ons midden zijn, en willen hen van harte feliciteren en Gods nabijheid toewensen! Wilma, Jaap, Marlies, Marnix, Addo, Margreet, Ewout, Marijke, Tjeerd, Jelle, Danielle, Marit, Nina, Ruben, Lucas, Mette. Gerbrandylaan 39,4333 BG Middelburg 2(pmt tot Mij, ....en Ilfzaf u rustgeven Matth. 11:28 Bedroefd maar toch dankbaar dat aan haar tijden een einde is gekomen en met diepe bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat de Here tot Zich riep mijn dierbare vrouw, onze tieve moeder en grootmoeder Marie TitiAnscfiiitz-Hallecjraeff in de leeftijd van 86 jaar. G.TA. Anscfiütz Guus en Helena Roosmarijn en Joris Marianne t Joke Rianne en Ma*, Mono en Caya Nanne en Kristel, Indah en Micfa Middelburg, 29 juni 2008 Gelegenheid tot afscheidnemen op vrijdag 4 juli van 10.15 uur tot 10.45 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsdienst zal gehouden worden om 11.30 uur in de H.H. Petrus en Pauluskerk, Lombardstraat 1 te Middelburg waar na de crematieplechtigheid zal plaatsvinden om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Correspondentieadres J.A. van de Perrestraat 85, 4336 XX, Middelburg Wie zal ons scheiden van de liefde van Christus? Romeinen 8 vers 35 Vandaag, op de dag van zijn Heer, is overleden onze Jan Fiks geboren op 11 november 1954 te Wapenveld Middelburg, 29 juni 2008 Manoah Fiks Daniel Fiks en Annelies van der Kaaden Lammy de Jong Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 3 juli 2008 van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum Monuta "de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Ook kunt u daar van Jan afscheid nemen. De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 4 juli 2008 om 10.30 uur in het gebouw van de Baptisten gemeente "De Fontein", Kruitmolenlaan 70 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 12.00 uur op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Geen Bloemen Correspondentieadres: Esdoornstraat 48,4388 PL Oost-Souburg Enige en algemene kennisgeving Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, maar bedroefd om zijn heengaan geven wij u kennis van het plotseling overlijden van mijn lieve man, vader en schoonvader Ron van Katwijk In de leeftijd van 55 jaar Ineke van Katwijk - van Hoewijk Beer Michael en Anjo Rudy en Angela 29 juni 2008 Oesterstraat 28 4301 ZJ Zierikzee We willen samenkomen donderdag 3 juli om 10.15 uur in de aula van het Zweedse Rode Kruis Ziekenhuis te Zierik zee, Koning Gustaafweg 2, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zierikzee. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in de kantine van Taxibedrijf Lemsom Industrieweg 36/1 te Zierikzee. Lieve Ron Als tranen een trap konden bouwen En de herinneringen een brug Dan klom ik razendsnel in de hemel En haalde ik je gelijk weer terug. Ik mis je Lieverd... Dikke knuff je Moppie Lieve Ron, We missen je vreselijk Veel Liefs Naomi Quinty Jeroen Van ons is plotseling heengegaan onze lieve zoon, broer en oom Ronald van Katwijk Pa en ma Sonja Peter en Earl Kleinkinderen en achterkleinkinderen Dood noch leven kunnen ons scheiden van de liefde van God in Christus Jezus, onze Heer Wij wensen Lammy, Daniël en Manoah veel sterkte en kracht om door te gaan na het overlijden van [an Fiks Andries, Ingeborg, Annelies, Annemarie, Harmen, Eline Wij zijn diep getroffen door het plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Ron van Katwijk Als centralist fungeerde hij ruim 9 jaar als "het hart" van ons bedrijf. Met zijn overlijden verliezen wij een bekwaam en toegewijd medewerker. Wij wensen de familie veel sterkte met dit grote verlies. Kees en Margo Lemsom en medewerkers Wij zijn diep geraakt door het overlijden van onze mede-centralist Ron Nooit meer "Het komt goed". We missen je nu al "ouwe brombeer". Ans, Diana, Trudy Cees, Charl, Simon Zijn naam was geschreven in de palm van Gods hand. Jacobus Louwerse Onze lieve broer en oom Co is na een korte ernstige ziekte in de handen van die God weergekeerd. Wij bidden Tonny en haar gezin Gods nabijheid toe. Uit aller naam: Jan en Diny Louwerse-Zielhuis Rijswijk (Z-H), 28 juni 2008 Spinetstraat 7 2287 BP Rijswijk uitvaartverzorging de Groot-de Kam bv Informatiecentrum en uitvaartwinkel. tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 26