Familieberichten - 8 I Maandag 30 juni 2008 PZC wa Met verbijstering hebben wij kennisgenomen van het onverwachte overlijden van onze oud-collega Leo Riemens Wij wensen familie en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies Collega's Centraal Magazijn Thermphos International B.V. Er bestaan geen troostende woorden voor dit grote verlies. Met grote verslagenheid en ongeloof hebben we onver wacht afscheid moeten nemen van onze schoonzoon, schoonbroer en oom Benny van Remoortere Biervliet: J. Walhout-Dingemanse foke en Adri de Groote-Walhout Romario Orlando Eric en Truus Walhout Sharon Robin Julie Met droefheid geven wij u kennis dat in Ontario, Canada, is overleden onze geliefde broer, zwager en oom Willem Pieter Nieuwenhuijse Borssele: M, van Loo-Nieuwenhuijse Kloetinge: W, Hannewijk neven en nichten juni 2008 In Canada is overleden mijn lieve man, onze vader, schoon vader en stiefvader, grootvader en overgrootvader Willem Pieter Nieuwenhuijse Echtgenoot van M. de Bruijne Weduwnaar van A.C. Priester Geboren 3-1-1914 Borssele Overleden 24-6-2008 Grimsby St, Catharines (Canada): Mary Nieuwenhuijse-de Bruijne Kapelle: Ina en Jan Zierikzee: Janny en Kees Camlachie (Canada): Gilda en Bill St. Albert (Canada): Juliana en Don Stiefkinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Correspondentieadressen: 2 White street appt. 101, St. Catharines, Ontario L2 N1 Z2 Canada de Brauwstraat 32,4301 MG Zierikzee Huis en gave is een erfdeel der vaderen, maar een verstandige vrouw is van de Heere. Spreuken 19-14 Zij heeft het brood gebakken, zij heeft de wol gesponnen, het huis in stand gehouden. Ida Gerhardt Intens verdrietig, maar ook dankbaar voor wat zij voor ons betekend heeft, geven wij kennis van het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder en trotse oma Adriana Francke echtgenote van D. J. Kaljouw Aagtekerke Vlissingen 21 februari 1930 28 juni 2008 Vlissingen: D. J. Kaljouw Vianen: Marian Kaljouw en Astrid Koeter Bloemendaal: Agneta en Albert Markusse-Kaljouw Iris en Joost Correspondentieadres: D.J. Kaljouw Koudekerkseweg 2-7 4382 EB Vlissingen Onze dank gaat uit naar allen die haar zo liefdevol verzorgd hebben, in het bijzonder het team van huisje 8. Wij willen haar gedenken in een dienst van Woord en Gebed, welke zal worden gehouden op woensdag 2 juli om 13.00 uur in de Protestantse Kerk aan de Markt te Domburg. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen in voornoemde kerk. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis om 14.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Domburg. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in Ontmoetingscentrum Schuttershof Kanon- weistraat 30 te Domburg. Diep getroffen zijn wij door het overlijden van Nanny Wij wensen Kees, kinderen, kleinkinderen, en verdere familie, veel sterkte. Leny en Han Veel heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend. Plotseling uit ons leven gedreven, blijf je in onze harten leven. Bedroefd en verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Nanny Schot-Nuijens Arja en Wim Quist Ronald en Joanne Daphne, Joran Anita Dionne, Meivin Zierikzee, 28 juni 2008 De zon schijnt. De bloemen bloeien. De vogels fluiten Maar voor ons is het stil nu we veel te vroeg afscheid hebben moeten nemen van mijn geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en lieve oma Marnanny Janny Cornelia Schot-Nuijens Nanny 7 oktober 1942 28 juni 2008 Kees Schot Eric en Lijdy Elma en Ramon Ashley Arwin en Jolanda Kevin Scheepstimmerdijk 47 4301 LS Zierikzee De afscheidsbijeenkomst zal donderdag 3 juli om 14.00 uur gehouden worden in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. - Nanny hield van rozen Wij vernamen het droevige bericht dat onze zwager en oom Marinus van der Schelde is overleden. Zierikzee: T. Vaane-van der Weele Looperskapelle: J.A. Kloet neven en nichten In plaats van kaarten Bedroefd om haar heengaan, maar dankbaar voor al het goede dat ik van haar mocht ontvangen, geef ik kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw Maria Elizabeth Ririhena-Kok Riet Rotterdam, 9 september 1926 t Vlissingen, 27 juni 2008 J. Ririhena Scheldestraat 1 237 4381 RP Vlissingen De afscheidsdienst, waarvoor u van harte bent uit genodigd, zal plaatsvinden op woensdag 2 juli om 9.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeck- straat 620 te Vlissingen. Aansluitend zullen wij haar begraven op de Noorder begraafplaats, President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Heden is overleden onze broer, zwager en oom in de leeftijd van 89 jaar Marinus van der Schelde Broers, zussen en verder familie Van der Schelde Diep geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van Nannie Schot Zij was meer dan 30 jaar een zeer actieve vrijwilligster bij het Nederlandse Rode Kruis. Wij zullen Nannie erg missen en haar herinneren als een trouw en zorgzaam medemens. Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Het Nederlandse Rode Kruis, afdeling Zierikzee Wij zijn verdrietig door het overlijden van Frida Vet moeder van onze vriend en medespeler Wim. Wij wensen de familie alle sterkte toe. V.V. Breskens Al Tot ons groot verdriet is overleden Frida Vet Echtgenote van onze voorzitter Wij wensen William, de kinderen en verdere familie heel veel sterkte met dit grote verlies. Stichting "De Uitkomst" 1 v, kh W'M -- - -v. Diepbedroefd geven wij u kennis dat, na een kort maar zeer geduldig gedragen lijden, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve en zorgzame moeder, oma en overoma Johanna Tannetje de Waal-Poortvliet in de leeftijd van 83 jaar. Goes:Iz. de Waal Sliedrecht: Hennie en Jacob Goedhart-de Waal Goes: Tannie en Paul Kleppe-de Waal Aagtekerke: Toos en Joost Minderhoud-de Waal Oostkapelle: Anton en Ria de Waal-de Voogd Kortgene: Joke en Marius Blankenstijn-de Waal Middelburg: Henk en Anja de Waal-Ton Klein- en achterkleinkinderen 28 juni 2008 Marnixflat 15 4461 WX Goes Gelegenheid tot condoleren D.V. dinsdag 1 juli van 19.30- 20.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. woensdag 2 juli om 13.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Torendijk 76 te Kortgene. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats aldaar. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd kerkgebouw. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Een woord van oprechte dank voor de goede medische begeleiding gaat uit naar dr. Slager en het verplegend personeel van de RST. Mochten wij vergeten zijn u een rouwkaart te sturen, wilt u dan deze rouwadvertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd zijn wij dat, na een kortstondige ernstige ziekte, door de Heere uit dit leven is weggenomen mijn lieve zus en onze geliefde schoonzus en tante Johanna Tannetje de Waal-Poortvliet Echtgenote van Izaak de Waal In de leeftijd van 83 jaar. De Heere sterke en vertrooste onze zwager en zijn kinderen en kleinkinderen in dit smartelijk verlies. Goes: T.J. Boot-Poortvliet 1. Boot Goes: G.P. Poortvliet-Imanse Geersdijk: J.J. Poortvliet-Hoogerland Oost-Souburg: A.M. Poortvliet-Eggebeen Neven en nichten Goes, 28 juni 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 8