WÊÊÊÊË. ^familieberichten t Colofon Familieberichten Maandag 30 juni 2008 PZC Siuittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Siuittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. pzcfamilieberichten@wegenernleuwsmedia.nl 0800-8060 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Omdat er liefde is bestaat er geen voorbij Verbijsterd en verslagen zijn wij door het plotselinge over lijden van mijn liefste lief, mijn zoon, onze broer en zwager Marinus de Bliek 24 oktober 1962 28 juni 2008 Alphen a/d Rijn: Jeanette Cardol Robin, Anita Oostburg: Maria van der Meulen Marcel Fijnaut Terneuzen: Izaakde Bliek Emmy Kegels IJzendijke: Bram de Bliek Jeanine van der Meulen Den Haag: Johnny de Bliek Bianca Mullder en verdere familie Correspondentieadres: Dorpsstraat 77b 4413 CD Krabbendijke Marinus is thuis, waar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen. Ook kunt u afscheid nemen op woensdag 2 juli van 14.00 tot 14.10 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal de afscheidsdienst plaatsvinden om 14.15 uur. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. "Ga nu maar naar huis Bedroefd, maar dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma Maria Stephania Phelomena de Bruyckere-Hermans weduwe van René Constant Camiel de Bruyckere Stoppeldijk 18 maart 1922 Goes 28 juni 2008 Middelburg: Rob en Romy de Bruyckere-Snoeck Andrea Anna Middelburg: Willy de Bruyckere Joke Bruijns Hilde Julia en Marco Correspondentieadres: Noordweg499 4333 KG Middelburg emailadres: robdebruyckere@zeelandnet.nl Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum Ter Weelunit 5, voor de liefdevolle verzorging. Onze moeder en oma is opgebaard in het uitvaartcentrum van "Monuta", Fluitekruidstraat 8 te Goes, waar gelegen heid is om afscheid te nemen vrijdag 4 juli van 9.30 tot 10.00 uur. Aansluitend zal om 10.30 uur de uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, worden gehouden in de parochiekerk van de H. Maria Magdaiena. Singelstraat te Goes. De crematieplechtigheid zal in familiekring plaatsvinden. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Veilig in Jezus armen Zacht en kalm is van ons heengegaan onze lieve vader, schoonvader en opa Willem Dieleman weduwnaar vaii Thona Christoffelina Verlinde in de leeftijd van 91 jaar. Breskens: Suus en Henk van Oostenbrugge-Dieleman Christianne en Jaco Irene en Jan Willem Aardenburg: Jan Dieleman en Erna Ottjes Johnny en Nelly Martin en Sara Bianca en Rob Eric en llona Edwin en Barbara Breskens: Elly en Wim t le Grand-Dieleman Henk Wondergem Jaco en Lilian Guidoen Jolanda Wim en Annemiek Koewacht: Wim en Ina Dieleman-Anthonisse Michel en Ewa Annet en Dennis Ivo en Yvonne Robin, Veerle IJzendijke: Rink en Ali Dieleman-van den Bunder Linda en Winfried Jacqueline en Renzo Schoondijke: Gerdien en Wim de Graaf-Dieleman Jeroen en Claudia Dennis Gerrit en Annika St. Kruis: Gerrit Dieleman t en achterkleinkinderen Wij zijn dankbaar voor de goede zorgen, die vader in Woonzorgcentrum Coensdike heeft ontvangen. Aardenburg, 28 juni 2008 Correspondentieadrs G. de Graaf-Dieleman J. van Ruysdaelstraat 4 4507 CC Schoondijke De dienst van Woord en Gebed, waarvoor u wordt uit genodigd, zal gehouden worden op woensdag 2 juli om 13.30 uur in de Sint Baafskerk te Aardenburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. We zijn verdrietig dat onze lieve opa er niet meer is, we zullen hem missen. Christianne en Jaco Anique Irene en Jan Willem Thomas, Olivier en Jasmijn Johnny en Nelly Martin en Sara Lauren Bianca en Rob Robin Eric en Jlona Edwin en Barbara Jaco en Lilian Danielle, Stephanie Guido en Jolanda Serge, Levi, Rody en Mauro Wim en Annemiek Michel en Ewa Annet en Dennis Lotte, Lars Ivo en Yvonne Robin, Veerle Linda en Winfried Jacqueline en Renzo Jeroen en Claudia Dennis Gerrit en Annika f m Vele fijne herinneringen verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart Dankbaar voor de vele jaren waarin wij van haar goedheid en levensblijheid mochten genieten, delen wij u bedroefd mede dat, na een noodlottig ongeval, van ons is heengegaan, op 93-jarige leeftijd, mijn moeder, schoonmoeder, oma, overgrootoma en vriendin Mies Hoek-Franke Sinds 28-11-1999 weduwe van Chris Hoek Gummersbach (D): Leony en Karl Bergen (D): Christian en Claudia Christian jr. 's-Gravenpolder: Corinna Gummersbach 25 juni 2008 Correspondentieadres: Fam. Lechner-Hoek Am Stutzemer 11,51647 Gummersbach Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 1 juli van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden'Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 2 juli om 10.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samen zijn in de koffiekamer van het crematorium. Liever geen bloemen Geen zwarte kleding Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. i 4 J 11 r I Dankbaar voor het vele dat zij voor ons heeft betekend, is na een liefdevolle verzorging, zacht en kalm van ons heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Adriaantje Jumelet-de Ronde sinds 24 augustus 1969 weduwe van Anthonie Machiel Jumelet in de leeftijd van bijna 97 jaar. Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum "In 'tOpper" voor de goede verzorging. A. Jumelet - in liefdevolle herinnering M. Jumelet A. Jumelet-van der Werf Tonnie en Marijke Michiel, Jelle, Bas Leo en Linda Bryan, Cindy Rianne en Adrie Cynthia, Niels W. Jumelet - in liefdevolle herinnering C.P. Jumelet-Jumelet B. van Lange Karin en Alex Anne en John Tijs, Joris Bruinisse, "In 't Opper", 28 juni 2008 Correspondentieadres: Padjes 2 4311 AA Bruinisse De afscheidsdienst zal woensdag 2 juli om 13.30 uur gehouden worden in het Stiltecentrum van "In 't Opper", Dokter de Kockstraat 13 te Bruinisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de oude begraafplaats te Bruinisse, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "In 't Opper". Verdrietig zijn wij om het overlijden van mijn lieve zus en onze tante Adriaantje Jumelet-de Ronde Lena Wesdorp-de Ronde Corrie en Ad Martie en Ans Els en Tonnie In verband met familieomstandigheden zijn onderstaande bedrijven woensdag 2 juli 's middags gesloten Aannemersbedrijf Jumelet 't Dierenhuis

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 6