Huiswerk voor onzekere hockeyers €29 95 ERTHEEfTT^^LLANG6EH°°RD! TERWMl ZKSO N06 LUIST Bestel op tele2.nl of bel 0800-0029 1369,50 Ploeg Roelant Oltmans teleurstellend vierde in Champions Trophy Sommige providers zeggen dat ze goed luisteren. Maar u heeft er niets aan als het daar bij blijft. Tele2 zet uw wensen wél om in klinkende aanbiedingen! Zo is onze Tele2 TV Gold aanbieding meer dan 350,- goedkoper dan het Ziggo Alles-in-l-Extra pakket. Bekijk en vergelijk het zelf. Meteen overstappen? Geen probleem, want bij Ziggo kan dat iedere maand! Uw totale voordeel Internet, Bellen &TV kijken door Martijn Krullaars ROTTERDAM - Er is nog veel werk aan de winkel voor de Nederland se mannen-hockeyploeg. Het team verloor gisteren in de Champions Trophy de strijd om de derde en vierde plaats van Argentinië na strafballen. Na de twee zeges in het openings weekeinde verloor Oranje liefst vier keer op rij, een reeks die nooit eerder voorkwam. Bovendien was het voor het eerst in elf jaar dat het podium gemist werd. Zo rooskleurig als het er uitzag na de fraaie zeges op Spanje en Duits land, zo groot was gisteren de twij fel binnen de Nederlandse ploeg in de voorbereiding op de Olympi sche Spelen. Na de drie poulene- deiiagen tegen Argentinië, Zuid-Korea en Australië was Oran je in de strijd om het brons op nieuw niet opgewassen tegen Ar gentinië. Na de verlenging stond het nog altijd 2-2 en sloegen de Zuid-Amerikanen toe vanaf de stip. Uitgerekend Robert van der Horst, misschien wel de beste Ne derlander van het toernooi, miste als enige een strafbal. En dat terwijl Oranje tien minu ten voor het einde van de regulie re speeltijd nog met 2-1 voorstond. Dat het toch nog 2-2 werd, was niet eens zo heel bijzonder. Van de veertien treffers die het Neder lands team deze week in Rotter dam tegen kreeg, vielen er liefst tien in de laatste tien minuten van de eerste of tweede helft. Opmer kelijk, zeker in de wetenschap dat Nederland in vier van de zes duels binnen tien minuten met 1-0 voor kwam. Bondscoach Roelant Oltmans maakt morgen al bekend welke achttien spelers er mee mogen naar de Olympische Spelen. Een lastige keuze, aangezien de acht tien internationals die afgelopen week in Rotterdam speelden zeer wisselvallig hockey lieten zien. Toch zullen er nog twee moeten afvallen, er van uitgaand dat de ge routineerde verdedigers Sander van der Weide en Taeke Taekema na hun blessure weer aanhaken bij de groep. Oltmans maakte gisteren de in druk de lijst al wel klaar te heb ben. „Ik ben er dichtbij", ant woordde hij glimlachend op de vraag of hij er al uit was. „Als de ploeg heel constant presteert, is het in elk geval wel makkelijker. Nu is het toch een kwestie van veel piekeren, nadenken en over leggen met mijn assistenten." Wat de overwegingen van Olt mans zijn, is niet helemaal duide lijk. De bondscoach schoof de voorbije week met zijn spelers dat het een lieve lust was, waardoor een handvol internationals van daag waarschijnlijk nagelbijtend bij de telefoon zal zitten. „Dat blijft het moeilijkste in dit vak", stelde Oltmans. „Ik heb maandag met een paar spelers individueel contact en dat kan voor sommigen op een deceptie uitlopen. Heel ver velend." Gaandeweg het toernooi moest Oltmans toegeven dat de olympi sche onzekerheid wel degelijk mee speelde in de resultaten. „Mis schien hebben we wel té veel de nadruk gelegd op het feit dat dit een voorbereidingstoernooi was. En ontbrak daardoor het echte moeten. Sommige jongens wilden zich nadrukkelijk laten zien, dat kan belemmerend werken." Het toernooi werd gewonnen door Australië. De Kookaburra's versloegen in de finale het Spanje van bondscoach Maurits Hendriks met 4-1. JW De Nederlandse hockeyploeg ein- digt in Rotterdam teleurstellend als vierde in de Champions Tro phy. Er is veel werk aan de win kel in de aanloop naar Peking. Aanbieder Ziggo Alles-in-I Extra Downloadsnelheid 11 16Mb/s Uploadsnelheid 3Mb/s Maan dp rijs €64,95 Actie 2 mnd digitaal pakket gratis Vaste Telefonie V Totale kosten eerste jaar 788,90 Kijk voor de volledige vergelijking op tele2.nl/vergelijken Tele2 TV Gold Tot20Mb/s IMb/s 39.95 Eerste 6 mnd 29,95 Tele2TVGold Eerste 6 maanden 1b «s# Jp/mnd Daarna 39,95 p/mnd Tot 20Mb/s internetverbinding Geen apart vast telefoonabonnement meer nodig Meer dan 70 TV- en radiozenders Meer dan 500 films kijken wanneer u wilt Gratis volledige installatie door monteur TELE2 WHY PAY MORE?

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 28