De Ui tvaart Informatie Hulplijn Familieberichten Bel gratis 0800 - 44 44 OOO voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden j Waar kan ik mij verzekeren? j Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten van een advertentie? Hoe stel ik een advertentie op? j Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant laten maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is er mogelijk? f v/ ~p; C cl IJ/ Günter Rose 0800 - 44 44 000 info@scu.nu www.scu.nu 34 I Zaterdag 28 juni 2008 PZC Voor uw medeleven en belangstelling tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Laurentius Jacobus Stokx - Lou - Betuigen wij u onze hartelijke dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd hebben wij zeer op prijs gesteld. Jos Stokx-Clarijs Kinderenen kleinkinderen 's-Gravenpolder, juni 2008 Voor de hartverwarmende belangstelling, de bloemen, de vele kaarten, telefoontjes en bezoeken tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Jaap Vermue willen wij u oprecht bedanken. Dit alles heeft ons erg goed gedaan. C. Vermue-Boonman Kinderen en kleinkinderen Borssele, juni 2008 Voor al uw blijken van medeleven die ik, zowel persoonlijk als schriftelijk van u mocht ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve en zorgzame vrouw Maartje van Winkelen-Kalkman wil ik u oprecht dankzeggen. J.C. van Winkelen Vrijlandstraat 28 - Kamer 71 4337 EE Middelburg Juni 2008 Het is moeilijk afscheid te nemen van degene die men liefheeft. Het medeleven heeft ons zeer gesteund en doet ons beseffen dat onze lieve vader en opa niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. Uw woorden van troost, de vele kaarten en schriftelijke bemoedigingen maken het gemis niet minder, maar zijn een bron van warmte waaruit wij kracht putten om verder te gaan. René en Jacolien Rose-Sinke Daniëlla Rose Richard Jongmans Carmen, Jerrel Kapelle, juni 2008 Het is onmogelijk ieder persoonlijk te bedanken, daarom doen wij dit op deze manier. Wij zijn dankbaar voor de grote belangstelling en uw mede leven, na het plotselinge verlies van onze zoon, broer, zwager en oom Jacko de Wijze Het troost ons dat hij met veel mensen bevriend was en door zo velen werd gewaardeerd. Hartelijk dank daarvoor. Oost-Souburg Familie De Wijze Voor de hartverwarmende belangstelling, de bloemen, de vele kaarten en telefoontjes na het overlijden van onze lieve moeder en oma Lilly Zöllner-Krumme willen wij graag iederen bedanken. Sabine, Ulrike en Merle Zöllner-Krumme Domburg/Kamperland, juni 2008 Wij zeggen u hartelijk dank voor de vele blijken van mede leven, die wij zowel persoonlijk als schriftelijk van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Johanna Poortvliet-Schroevers Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Arnemuiden, juni 2008 "v.-r 29-06-2006 29-06-2008 Ko Louwerse I see you in heaven Kinderen, kleinkinderen, achterkleinkinderen NAU/f/^ Nijverheidsstraat 53/55 4538 AX Terneuzen Tel.: 0115-612617 tax: 0115-617727 Mobiel 06 51536854 www.hamelinknaiuursteen.nl Grafmonumenten, Gedenktekens, Urnen. Ontwerp en realisatie naar uw wens. Opschriften graveren, stralen en laseren. Ruime keuze marmer, graniet, hardsteen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 36