sïSmi Ko Baijens Jan Fieret Franziska Maria Kalkman - Arnold Dankbetuiging E.T. van Pamelen Dankbetuiging Marcel Pijcke 32 I Zaterdag 28 juni 2008 PZC De weg omhoog werd hoe langer hoe steiler. Na een moeilijke laatste periode is overleden, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Tine van der Wouden-Allaart Genemuiden, 16-10-1914 Middelburg, 26-06-2008 Middelburg: Els de Koster-van der Wouden Cees de Koster t Middelburg: Bart en Ilse de Koster-Maljers Steven Philip Zagreb: Petra de Koster Daan Maria Burgh: Ad en Hanna van der Wouden-Boot Burgh: Erik en Monique van der Wouden-Tuinman Peter Tom Zonnemaire: Saskia van der Wouden en Remko Delfgaauw Kaya Tycho Zon Correspondentie naar: Nadorstweg 49,4333 AK Middelburg De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd zal plaatsvinden op maandag 30 juni om 16.00 uur in crematori um Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Wat blijft is de herinnering. Wij willen iedereen bedanken die met ons heeft meegeleefd na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma Neeltje Almekinders-Schipper Een speciaal woord van dank aan de doktoren en ver plegend personeel van Emergis, afdeling ouderenpsychiatrie, voor de liefdevolle verzorging. Gilles Almekinders kinderen en kleinkinderen 's-Gravenpolder, juni 2008 Het heeft ons goed gedaan, dat zovelen, op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van Familie Jansen en Familie Baijens Juni 2008 Mooie herinneringen zijn waardevolle sieraden uit het verleden. Wij bedanken iedereen voor de overweldigende hoe veelheid belangstelling, mooie woorden, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Wat is als de aarde onder je voeten wegzakt en als je hoofd leeg aanvoelt dan weetje dat ietsje enorm pakt dat iets is wat niet is bedoeld Toch heeft het ook een mooie kant je bent rijk met zoveel gemis want dan heb jij je hart aan iets verpand en koester je wat er nog steeds is We leren te accepteren wat is Familie Fieret jFcrrtttt De overweldigende belangstelling en deelneming welke u ons heeft betoond na het overlijden van mijn onvergetelijke lieve vrouw, onze zus, schoonzus en tante Maria Eva Fraanje-de Feijter hebben ons diep getroffen. Wij zijn u zeer dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te schrijven, betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Sluis, juni 2008 Uit aller naam: fohannes Fraanje Voor de vele blijken van medeleven, die wij zowel persoonlijk als schriftelijk mochten ontvangen, na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Tanneke Maria Jansen van Rosendaal-Schieman zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons erg goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Axel, juni 2008 Langs deze weg bedanken wij een ieder die na het overlijden van onze mama en grootmoeder belangstelling heeft betoond. Uw medeleven helpt ons dit grote verlies te dragen. Namens allen, Chris Kalkman Biervliet, juni 2008 Langs deze weg, willen wij van harte dank zeggen voor het medeleven, hulp en vriendschap, tijdens het ziek zijn en overlijden van onze broer Jaap Koster Juni 2008 Dr. Broodmanstraat 30 4511 ER Breskens Th. Vlaardingerbroek-Koster Briendje Koster Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve Nico, vader, schoonvader en mijn allerliefste opaatje Nicolaas Adrie Adrianus Bakker betuigen wij u onze oprechte dank. Uit aller naam: B. Bakker-Dieleman Goes, 28 juni 2008 Met velen hebben wij op woensdag, 21 mei Cees Marijs naar zijn laatste rustplaats begeleid. Het was goed om daarna herinneringen aan hem op te halen. Anderen deden dat door middel van een kaart, brief, bloemen, bezoek of per telefoon. Dat alles was hartverwarmend. U allen hiervoor hartelijk dank. Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van Zorgstroom en dr. R. Mookhram. M. Marijs-Poppe Kinderen, klein- en achterkleinkinderen We hebben op een waardige manier en naar zijn wensen afscheid genomen van onze pa en opa "Miel Hij zou uw aanwezigheid en de vele kaarten zeer op prijs gesteld hebben. Wij danken u hiervoor. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Breskens, juni 2008 O grote Christus, eeuwig licht, niets is bedekt voor Uw gezicht, die ons bestraalt waai' wij ook gaan, al schijnt geen zon, al licht geen maan. Ontroerd door alle blijken van belangstelling na het overlijden van onze lieve, onvergetelijke moeder, oma en overoma Margaretha Markus-van Wegen willen wij u hartelijk bedanken. Uw medeleven, uw aanwezigheid tijdens de afscheidsdienst en begrafenis is voor ons een dierbare herinnering waarvoor we dankbaar zijn. Josefien Markus Irene Meijer-Markus Adriaan Meijer Henk Markus Sijn Markus (in liefdevolle herinnering) Aad Markus Mart Ista Marga de Bat-Markus Jos de Bat Klein- en achterkleinkinderen Lieve mensen, Ik ben diep getroffen door de grote belangstelling i.v.m. het overlijden van mijn lieve man Lambertus Meedendorp De vele kaarten, bloemen, warme woorden, een arm om me heen. Hartelijk dank voor alle medeleven aan mij getoond. Adriana Meedendorp-van Boven Goes, juni 2008 Mede namens mijn kinderen en kleinkinderen wil ik u bedanken voor uw hartelijk medeleven na het overlijden van mijn lieve man, vader, schoonvader, opa en overgrootopa Marien Lekens Aangezien het ons onmogelijk is u allen daarvoor persoonlijk te bedanken, betuigen wij u op deze wijze onze oprechte dank voor de belangstelling die wij van uw mochten ontvangen. Een bijzonder woord van dank aan de Huisartsenpraktijk uit Aardenburg, ook dank aan Ronny Geernaert van Monuta uitvaartzorg voor de goede begeleiding en de keurige verzorging van de crematie. Aardenburg, juni 2008 Betsie Lekens-Verstraaten Zoveel bloemen, kaarten, brieven het is onmogelijk u allen persoonlijk te bedanken voor de vele steunbetuigingen die ik ontving na het overlijdenvan mijn Jules Uw hulp en genegenheid helpen mij verder. Dank daarvoor. Henny Een handdruk zo warm, even een arm om je heen zoveel liefde en steun ons gegeven. Een kaart, brief, woord of wat het ook zij was ons een troost in deze moeilijke tijd. 't Geeft ons moed om verder te leven. Wij willen u bedanken voor de wijze waarop we samen afscheid hebben genomen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Uw warmte en medeleven heeft ons diep getroffen en is voor ons een grote steun geweest. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij bij zovelen geliefd was. M. Pijcke-Haers Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Oostburg, juni 2008 De zon heeft ons licht en warmte gebracht, het seizoen heeft ons laten delen in haar kracht. Maar ook jullie betrokkenheid heeft ons goed gedaan. Daar om zijn wij jullie allemaal zeer erkentelijk voor alle blijken van medeleven bij het overlijden en het afscheid nemen van onze moeder en oma "Oma" te Rijke Bedankt! juni 2008 De kinderen en kleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 34