Familieberichten Uitvaartverzorging 30 1 Zaterdag 28 juni 2008 PZC Tot ons groot verdriet maar dankbaar voor alle liefde die wij van hem hebben gekregen is, vol levenskracht in de zekerheid van zijn geloof, overleden onze vader en opa Pieter Dekker 1920-2008 echtgenoot van Neeltje Suzanna de Feijter t TerneuzenCorry Mollema-Dekker felle en Minnie Femke Aagtekerke Ada en Anne Mast-Dekker Jasmijn en Bart Renée en Friso Benjamin AxelRia en Tonny Mast-Dekker Thomas Ruth GoesIneke Dekker AxelPiet Dekker Kwadendamme Anneke en Toon Steijn-Dekker Rotterdam Elly Dekker 26 juni 2008 Crijnssenstraat 5 4571 CB Axel De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 1 juli om 15.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westsingel te Axel. Vooraf zal een dienst worden gehouden in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel, die aanvangt om 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk na de begrafenis. Geen bloemen. Liever geen bezoek aan huis. Het leven is een krijgsbanier. Guido Gezelle Gez. 469 Op 22 juni 2008 is in Middelburg overleden onze zuster en tante Christiana Frederika de Dreu geboren te Middelburg op 5 november 1923 Vlissingen: F.J. van der Harst-de Dreu Middelburg: M.J. Wattel-de Dreu Neven en nichten Mr. R.A. Vegter, notaris executeur Correspondentieadres: Mevr. J. de Jong-Wattel Paukeslag 156 4876 EE Etten-Leur Ingevolge haar uitdrukkelijke wens heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze zwager en oom Jaap Geensen Goirle: F.R van Liere-Blankert Axel: f. Blankert-Mangold Axel: I.E. Blankert-Swartelee Swifterbant: E.C. Vollema-Blankert f. Vollema Neven en nichten Behoed uw harte bovenal wat te bewaren is, want daaruit zijn de uitgangen des levens. Spreuken 4:23 Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma Tannetje Bareman sinds 21 mei2004 weduwe van Marinus Leendert Kastelein Kamperland. 7 maart 1920 t Colijnsplaat, 26 juni 2008 Kortgene: Ina Versluijs-Kastelein Wim Versluijs Colijnsplaat: Annet Geersdijk: Loek en Berlinda Meivin, fonne Goes: Cora en Ronald Noa. Julia Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgcen trum Cleijenborchvoor de liefdevolle zorg en aandacht. Correspondentieadres: Provincialeweg 7 4484 NG Kortgene Er is gelegenheid om afscheid te nemen op zaterdag 28 juni van 19.00 tot 20.00 uur in Zorgcentrum "Cleijenborch", kamer 125. De dienst van Woord en Gebed voor familie en belangstel lenden zal worden gehouden op D.V. dinsdag 1 juli om 13.00 uur in de "Ontmoetingskerk" te Geersdijk. Aanslui tend willen wij haar begraven op de Algemene Begraaf plaats te Wissenkerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het "Drenthehuis", Burgemeester P. Wissestraat 5 te Geersdijk. John Niet meer samen maar voor altijd met ons mee naar huis. Jouw gaan laat ons met een onuitwisbare dreun achter. Henken Mare Cor, Esther, Jolanda Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het totaal onverwachte overlijden door een noodlottig ongeval van John de Loof f jeugdtrainer en elftalleider van voetbalvereniging Zeelandia Middelburg Wij wensen Jolanda, Jermo, Dewi, familie en vrienden veel sterkte en kracht toe bij de verwerking van dit zware verlies. Bestuur, leden en vrijwilligers van Zeelandia Middelburg Veere, juni 2008 Wij zijn geschokt en verdrietig door het plotseling overlijden van John de Looff Oud' trainer en vader van onze speler Jermo. Spelers, trainers, leiders en ouders van Zeelandia Middelburg D3 Heden vernamen wij het droevige bericht dat is overleden de heer J.C. Oele oud-directeur van de voormalige Rabobank Kloetinge en oud-adjunct-directeur van de voormalige Rabobank Goes Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie veel sterkte met het dragen van dit verlies. Namens Raad van Commisarissen, directie en medewerkers van Rabobank Oosterschelde Als God voor ons is, wie zal tegen ons zijn? Rom. 8:31 Met droefheid geven wij kennis dat, na een kort ziekbed thuis en na een leven, gekenmerkt door eenvoud, vriendelijkheid en zorg, is heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Leendert Riemens echtgenoot van Cornelia Maatje Risseeuw Hoek, 24 november 1931 t Zaamslag, 25 juni 2008 Zaamslag: Corry Riemens-Risseeuw Zaamslag: Bram en Francien Riemens-de Jager Eefje en Pepijn Gilles Zaamslag: Joop en Annie Riemens-Rouw Nienke en Joris Anne Job Westdorpe: Inge en Ad Bareman-Riemens Sven Lieke Onze dank gaat uit naar dr. de Keyser en Stichting ZorgSaam voor de zeer goede zorg. Terneuzensestraat 54 4543 BP Zaamslag Maandag 30 juni om 10.00 uur zal de dienst van Woord en Gebed worden gehouden in de Protestantse kerk, Plein 2 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in gebouw De Rank, Zaagstraat 2. Wij zijn erg verdrietig dat onze lieve opa Leen nu niet meer bij ons is. Wij zullen zijn vriendschap, zacht moedigheid en belangstelling erg missen. Eefje en Gilles, Nienke, Anne en Job, Sven en Lieke Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-collega Leendert Riemens Wij wensen familie en nabestaanden veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Namens Directie en Personeel van Elocoat b.v. wa Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve, zorgzame man, onze vader en schoonvader Marinus van der Schelde echtgenoot van Mies van der Schelde-van der Weele Geboren 30 september 1918 Overleden 27 juni 2008 Zierikzee: J. van der Schelde-van der Weele Scharendijke: Guillaume en Paula Scharendijke: Jan Zierikzee: Joke Oosse Zorgcentrum "Borrendamme" Scheldestraat 2, kamer 306 4301 VC Zierikzee Dinsdag 1 juli is er een afscheidsbijeenkomst in Dorpshuis "De Putmeet", Ingridstraat 32 te Scharendijke, aanvang 10.30 uur. Aansluitend, omstreeks 11.30 uur, zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Kapelleweg te Looperskapelle. Na de begrafenis is er in Dorpshuis "De Putmeet" gelegen heid de familie te condoleren. Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van Frida Vet de moeder van onze speelsters Lienke en Freija Wij wensen William, Wim, Lienke en Marty en Freija veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en leden van korfbalvereniging B.K.C. Breskens Tot ons groot verdriet is overleden Frida Vet Echtgenote en moeder van onze medemuzikanten William, Lienke en Freija, en enthousiast supporter van onze vereniging. Wij zullen haar ondersteuning missen. Wij wensen haar man William en hun kinderen Wim, Lienke en Freija en verdere familie heel veel sterkte met dit grote verlies. Muziekvereniging Breskens-Groede Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Frida Vet-Heijne Frida was vele jaren voorzitster van onze ouderraad. Wij zullen haar herinneren als een zeer enthousiaste en gedreven persoonlijkheid. Frida, bedankt voor het vele werk dat je voor de school hebt verricht. Wij wensen William, Lienke, Freija, Wim en verdere familie veel sterkte toe. Leerkrachten, leerlingen, oudervereniging en medezeggenschapsraad Stichting Escaldascholen, Openbare School voor Basisonderwijs Breskens Ik zal het graan niet meer zaaien. Noch het gewas maaien. De schapen niet meer horen blaten. De geur van het land heeft mij verlaten. Met dierbare herinneringen maar bedroefd om zijn heen gaan, geven wij kennis van het overlijden van Adriaan van der Weijde 11 december 1923 Ellemeet f 24 juni 2008 Noordwelle: L.P. Hanse C. Hanse-de Schipper Leendert jr. Matijs Correspondentieadres: L.P. Hanse Zuidwelleweg 1 4326 SG Noordwelle De begrafenis heeft vrijdag27 juni in besloten familiekring plaatsgevonden. lanneke den Besten -j dag nacht bereikbaar P Londensekaai 9, Middelburg tel: 0118 623359

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 32