straks waar nu mijn bed staat' Fonteyne langer open Iie lachende tweede makelaar Mosselclaim na olie-incident Schuilwerve MOTORRIJBEWIJS RIJBEWIJSTEAM M.A. de Vries K. Prins 7 juli t/m 25 juli M2Makelaars.nl Hersenbloeding oorzaak aanrijding Hogazon 'i Groep 3$,tFe -| Scheldestraat 42 Vlissingen tel: 0118 417244 www.fotoschuilwerve.nl S 'érm b» 1 M w PZC Zaterdag 28 juni 2008 27 Vijftien bedrijven en vier woningen aan de Oostperkweg op industrieterrein N57. Ramsburg in Middelburg moeten wijken voor de aansluiting met de nieuwe foto Ruben Oreel VLISSINGEN - Parkeergarage De Fon teyne in Vlissingen blijft met in gang van vandaag, langer open. Uitrijden kan voortaan zeven da gen per week van zeven uur 's och tends tot drie uur 's nachts. Voor heen konden mensen alleen tot een half uur na sluitingstijd nog uitrijden. De tijden om de garage in te rij den, zijn ongewijzigd: van maan dag tot en met donderdag van 7.30 tot 22 uur, op vrijdag en zaterdag van 7.30 tot 24 uur en op zondag van 12 tot 20 uur. Het college van B en W wil met de verruimde uitrijtijden gehoor geven aan de wens van de gemeen teraad de openingstijden aan te passen. Bezoekers kunnen laat op de avond hun auto bereiken via het entreepaviljoen op het Spuiplein. Met het parkeerkaartje kan de schuifdeur van het paviljoen wor den geopend. YERSEKE - Mosselhandelaren heb ben in november een claim van naar verluidt 1,5 miljoen euro neer gelegd bij de gemeente Reimers- waal, oliehandel Meijaard in Yerse- ke en aannemer Van den Herik in Sliedrecht. Aanleiding was een olie-incident in de Beatrixhaven van Yerseke, die de gemeente en handelaren hebben verzwegen om mossellief hebbers niet af te schrikken. De hele situatie is een ongelukkige samenloop van omstandigheden. Het baggerwerk in de havens ver liep voorspoedig, totdat 6 novem ber een bunkerschip van oliehan del Meijaard zonk. Daarbij lekte naar schatting vijf- tot tiendui zend liter gasolie in het water. De gemeente legde het baggerwerk enige tijd stil, om te beletten dat er olie in het slib zou komen, wat mogelijk mosselverwaterpercelen zou kunnen vervuilen. Toch werd bij mosselen uit die percelen een smaakafwijking geconstateerd. BHHHHHHUHBHnBHHHi De zomer komt er weer aan, start nu met lessen! www.rijbewijsieam.nl Afwezig i.v.m. vakantie huisartsen Waarneming voor dringende gevallen drs. P. de Doelder Korte Burg 3 Tel.: 626659 MIDDELBURG - Een 62-jarige auto mobilist die gistermiddag op de Nieuwe Vlissingseweg in Middel burg een aanrijding veroorzaakte, is later op de dag in het ziekenhuis overleden. Uit onderzoek van een GGD-arts is gebleken dat de man kort voor de botsing een hersenbloeding kreeg. Daardoor botste de uit Ant werpen afkomstige man ter hoog te van Vrijburg tegen het voertuig voor hem. De bestuurder van die wagen is met nekklachten overge bracht naar het ziekenhuis. In de auto van de overleden man zat een passagier, die na de aanrij ding te voet is vertrokken. De man liep weg in de richting van de rij school. In zijn hand droeg hij twee plastic zakken van Albert Heijn. De politie is op zoek naar deze man. Het signalement: ongeveer 30 jaar, circa 1,75 meter lang, iets ge tinte huidskleur, geen baard of snor maar stoppels, zwart haar met staart. De man heeft vermoe delijk de Roemeense nationaliteit. De politie is bereikbaar via 0900-8844. KOZIJNEN GEVELS ROLLUIKEN H SERRES m ZONWERING IS GARAGEDEUREN kozijnen in aluminium. Nooit meer schilderen. Perfect aansluitend en dus geen tocht. Klassiek of ultra modern? Dat is geheel aan u. Wij adviseren u graag over de legio mogelijkheden. Kwaliteit, datziejetotin het kléinste detail. JJefnkestsz&nd: Schouwersweg 5 TO J13 5&B8DÖ Middeümrg: Ktarsnetweg H T 011S Meesterlijk in geveltechniek: www.hogazon.nl Middelburg Nieuwe N57 Nieuwe N57 RAMSBURG MIDDELBURG 5ZCI Roiarït Ouist elke set pasfoto's s GR#*'*8

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 29