Banen FLEET SUPERVISOR (m/f) Word een gezicht van De Lijn Werken bij hetVfSIjk Als je verder denkt Hoofd van het team Inrichting MEDEWERKER SPUITCABINE Wij bieden: Fill 64 Zaterdag 28 juni 2008 PZCKijk ook op Jj Q Werk je bij het Rijk, dan werk je aan Nederland. Het Rijk is de verzamelnaam voor alle ministeries en tientallen diensten, verspreid over het hele land. Zo'n 120.000 mensen werken er aan maatschappelijk belangrijke vraagstukken en de uitvoering van uiteenlopende projecten. Van ouderenzorg en kinderopvang tot asielzoekers. Van voedselveiligheid en Europese regelgeving tot belastinghervormingen. Zaken die ons allemaal raken. Dat maakt het werken bij het Rijk zo bijzonder. Denk je verder en wil je verder? Kijk dan of deze vacature iets voor je is. Of ga naar www.werkenbijhetrijk.nl voor alle andere banen met inhoud. Zowel mannen als vrouwen kunnen solliciteren, tenzij anders vermeld. Ministerie van LNV, Dienst Landelijk Gebied (DLG), Goes Opleiding: wo, kennis van het werkveld, project- en procesmanagement en coaching. Salarisindicatie: brutomaandsalaris bedraagt maximaal 5.444,- bij een 36-urige werkweek. DLG realiseert groene doelen voor de provincies. Als teamhoofd Inrichting in Zeeland ben je verantwoordelijk voor de inhoud van de producten en de planning en control. Je werkt aan teamontwikkeling en inspireert en motiveert je team om optimaal te presteren. Hiermee ben je de spil in het proces. Belangrijk is je bijdrage aan het kennismanagement binnen je eigen team en daarbuiten. Info: www.werkenbijhetrijk.nl/LNV08094-PZ Who we are: Seatrade Reefer Chartering N.V. is a dynamic and ambitious international shipping company with its branch office in Antwerp, Belgium. Seatrade operates a Pooled fleet of about 140 specialized reefer vessels. The comprehensive transportation services of Seatrade are widely recognized for their high standards. What you will do: When working in the Seatrade office in Antwerp, you are part of an international group of people. At Seatrade each individual is an expert in his or her own field. 7 As Fleet Supervisor you will liaise between Chartering, Operations and the Members of the Seatrade Pool (the vessel Owners), who are located worldwide. You will work in a team of four Fleet Supervisors and will be responsible for your part of the Pooled fleet Pool Members. You will take care of the complete follow up of your vessels and have a fixed backup. To learn more about what you will do, what we require, what we offer and how to apply, please visit our website: www.seatrade.com HALL SPARS RIGGING is een toonaangevend bedrijf dat gespecialiseerd is in de productie van carbon masten, tuigages en toebehoren voor zee gaande zeiljachten. BPAR8 - RIGGING Ter uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar een geschikte kandi daat voor de functie van De werkzaamheden bestaan uit het spuiten van masten en toebehoren. Functie-eisen: Opleiding minimaal VBO-niveau Zeer nauwkeurig Ervaring in de autobranche (spuiterij) is een pre Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer Toon Boogaard. Uw sollicitatie kunt u binnen 2 weken richten aan de afdeling P&O, t.a.v. de heer Piet Ekkebus. U kunt zowel mondeling, per e-mail (pno@hallspars.com) als per post solliciteren. Fulltime baan binnen een groeiende onderneming; Informele bedrijfscultuur met korte besluitvormings processen; Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden (CAO voor het Kleinmetaal). HALL SPARS RIGGING DELTAHOEK 42 4511 PA BRESKENS Tel. 0117-381397 Fax.0117-382594 infobv@hallspars.com www.hallspars.com je bent ten minste 21 jaar en beschikt over een blanco attest van goed zedelijk gedrag. Je bent bereid in België aan de siag te gaan. Een rijbewijs B heb je op zak. Verder weet je precies wat service en klantvriendelijkheid betekenen. We verwachten van jou ook dat je stressbestendig bent en zelfstandig kan werken. Uiteraard mag je bij De Lijn rekenen op een uitstekende opleiding tot chauffeur. Tegenover je flexibele ingesteldheid stellen wij een aantrekkelijk salarispakket, aangevuld met maaltijdcheques, een gezinskaart om gratis te reizen met tram, bus en metro, een uitstekend verzekeringspakket en tal van premies. Heb je interesse? Stuur dan een brief naar De Lijn West-Vlaanderen, t.a.v. dienst Personeelsbeheer en opleiding, Nieuwpoortsesteenweg 110, B-8400 Oostende, of mail je persoonlijke gegevens naar jobs.wvl@delijn.be met als onderwerp chauffeur, of vul een sollicitatieformulier in op de website van De Lijn www.delijn.be De Lijn biedt gelijke kansen aan iedereen. Kwaliteiten zijn belangrijker dan leeftijd, geslacht, etnische afkomst en nationaliteit. ha i "?m m/v voor de regio Kust, Brugge en Kortrijk-leper.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 156