Elkaar stimuleren 0 Banen ©JobTrack.nl Uitvoerder afdeling Tegelwerken MA/ Werkvoorbereider tegelwerken MA/ Bedrijfsjurist Hoofd Inkoop Laat Nederland van zijn beste kant zien. Word nu Vriend van het Oranje Fonds Kijk ook op www.raabkarcher.nl PZC Zaterdag 28 juni 20081 57 Raab Karcher Bouwstoffen levert een breed assortiment bouwmaterialen aan voornamelijk professionele afnemers. Daarnaast levert en monteert Raab Karcher Bouwstoffen keukens, tegels en sanitair aan parti culieren en nieuwbouwprojecten. Ons voortdurend groeiende netwerk van verkooppunten is goed over Nederland verdeeld. Daardoor staan wij dichtbij onze klanten en kunnen we naast regionale ook landelijk opererende bouwondernemers en projectontwikkelaars uitstekend van dienst zijn. Door een sterk toe nemend vertrouwen in onze succesvolle missie komen we mensen te kort. Mensen die, zoals wij, een koers varen onder de vlag van motivatie, creativiteit, flexibiliteit en sociale intelligentie. Om onze missie waar te maken zijn wij op zoek naar unieke mensen, die de unieke wensen van onze klanten kunnen realiseren. Voor de vestiging Middelburg zoeken wij een: voor 5 dagen per week. (werkgebied Zeeland) Coördineren van de uitvoering van tegelwerkprojecten. Geeft leiding aan 2 assistent uitvoerders Maken en bijhaouden van de over-all planning m.b.t. de tegelzetters Bewaken en controleren van de kwaliteit van het tegelwerk Bijwonen bouwvergaderingen van opdrachtgevers Verantwoordelijk voor het adequaat oplossen van evt. klachten Adviseren v.w.b. toepassingen van hulpmaterialen en verwerkingsmethodes aan personeel en opdrachtgevers Wij vragen: MBO I HBO werk- en denkniveau Ervaring, bij voorkeur in de bouw [woning/utiliteit] Kennis van bouwbesluit en ARBO Kennis van producten en hun toepassingsmogelijkheden Klantvriendelijk Accuraat Stressbestendig Collegialiteit en samenwerking Adviesvaardig voor 5 dagen per week. Uitbrengen van offertes a.d.h.v. bestek en tekeningen Opstellen van kopersoffertes a.d.h.v. showroomrapporten Verwerken en intern begeleiden van tegelwerkprojecten Coördineren van levering materiaal, zodat just-in-time geleverd wordt Communicatie met opdrachtgevers en eigen uitvoerders m.b.t. de voortgang van het werk Bepalen van meer-en minderwerk i.o.m. onze uitvoerders Aanleveren van de benodigde gegevens t.b.v. facturatie MBO werk- en denkniveau Ervaring, bij voorkeur in de bouw [woning/utiliteit] Kennis van producten en hun toepassingsmogelijkheden Kennis van de markt en van het bouwbesluit Kennis van softwarepakketten [ASQ, Word, Exel e.d.] Initiatief nemen en overtuigingskracht bezitten Flexibel en collegiaal Accuraat en stressbestendig Raab Karcher Bouwstoffen Middelburg is met een grote naamsbekendheid al 75 jaar trendsetter en marktleider op het gebied van keukens, tegels, sanitair en bouwmaterialen in Zeeland. In de inspirerende showroom is alles voor de afbouw te vinden onder één dak. Stuur uw sollicitatiebrief en cv schriftelijk, binnen 14 dagen naar Raab Karcher Postbus 8011 4330 EA Middelburg t.a.v. Dhr C.W. de Visser E-mail: kees.de.visser@raabkarcher.nl Vier divisies maken deel uit van DELTA N.V.: Energy, Milieu, Infra en Comfort. Vanuit het hoofdkantoor in Middelburg bieden de stafafdelingen advies en ondersteuning aan deze divisies. Staf/SSC, afdeling Juridische Zaken Kerntaken - Geven van juridische ondersteuning en advies aan de gehele DELTA-organisatie bestaande uit DELTA N.V. en de overige groepsmaat schappijen. De adviezen hebben betrekking op tal van operationele activiteiten, onder andere leveringsovereenkomsten, aanbestedingen, samenwerkingscontracten, algemene voorwaar den, marketingcommunicatie, vennootschaps- en ondernemingsrecht, kortom de klassieke bedrijfsjuridische praktijk. - Participeren in werk- en projectgroepen waarbij een inbreng wordt verwacht van juridisch rele vante aspecten. Daarnaast advisering en aanbrengen van oplossingen ter voorkoming van conflicten of andere juridische problemen. - Bijhouden van ontwikkelingen in wetgeving en advisering over de consequenties daarvan alsmede het onderhouden van contacten met de eigen bedrijfsorganisatie en met externe (juridische) adviseurs en overige relaties. Staf/SSC, afdeling Inkoop Kerntaken - Verantwoording voor het opstellen en uitvoeren van een breed gedragen inkoopbeleid, inclusief het optimaal inrichten van het inkoopproces, van lange termijn strategisch inkoopplan tot en met levering en betaling. - Beschikbaar stellen van inkooptools gericht op onder andere rapportages, analyses en contract compliance. - Verantwoording voor kwalitatieve ontwikkeling en optimalisatie van de inkoopprocessen en inkoop activiteiten alsmede verantwoording voor aan bestedingen conform de (Europese) regelgeving Profiel - Een afgeronde universitaire opleiding Nederlands recht, afstudeerrichting met een sterk accent op privaatrecht. - Enkele jaren werkervaring in het bedrijfsleven, bij voorkeur in de energie- of aanverwante sectoren dan wel met ervaring of aantoonbare belangstelling voor IT-technologie en het aanbieden van digitale diensten (RTV, telefonie, internetserviceprovider, etc.) en goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift. - Een doener, een initiatiefrijk "hands on"-collega, die van uitdagingen houdt, die om weet te gaan met werkdruk en tijdsdruk als ware het "just nuissance" en die veelal technisch georiënteerde onderwerpen weet te vertalen naar een juridisch kader dat "comfort binnen turmoil" biedt. en voor het selecteren van leveranciers en preferred suppliers. Profiel - Academisch werk- en denkniveau met een oplei ding op het gebied van inkoop. - Minimaal 5 jaar managementervaring op het gebied van inkoop binnen een commerciële organisatie waarbij een bewezen performance is geleverd. - Ruimschoots ervaring met nationale en Europese aanbestedingstrajecten. Wat bieden wij? Wij bieden je een marktconform salaris en een compleet pakket arbeidsvoorwaarden. Meer informatie? je leest meer over deze vacatures op www.DELTA.nl/banen of neem contact op met mevrouw P. van de Leur, Manager Human Resource, telefoonnummer 06-12255675. Belangstelling? Heb je interesse in een van deze vacatures, stuur dan je sollicitatie, samen met je CV, voor 12 juli 2008 per e-mail naar: vacatures@DELTA.nl. Indien je solliciteert naar aanleiding van onze vacatures in de PZC, graag je sollicitatie voorzien van vacaturecode 280608-PZ-2008PL. Als je solliciteert naar aanleiding van onze advertentie in BN/De Stem vermeld je vaca turecode 280608-BN-2008PL. DELTA N.V. levert energie, infra- en milieudiensten én digitale services, zoals internet, telefonie, radio en tv-signalen. Door deze diensten in één uniek pakket aan te bieden, kunnen we met recht zeggen dat we een nuttig bedrijf zijn. In Zeeland, onze thuisbasis, is een groot deel van de Zeeuwen onze klant. Op de zakelijke markt zijn we actief in binnen- en buitenland in afvalmanagement, milieu, energieopwekking en -verkoop. Bij DELTA werken in Zeeland en daarbuiten zo'n 3.000 professionals. DELTA N.V. Postbus 5048 4339 KA Middelburg T (0118) 88 20 00 E vacatures@DELTA.nl www.DELTA.nl DELTA III the multi-utility company (gratis advertentie) Meer betrokkenheid creëren in de samenleving. Met dat Al vanaf 15 per jaar draagt u bij aan een betere samenleving, doel werd het Oranje Fonds in 2002 opgericht. Door onze Kijk op www.oranjefonds.nl/vrienden of bel 0900 44 88 448 steun ontmoeten mensen elkaar, ondernemen zij samen (lokaal tarief) activiteiten, of vinden zij een nieuwe plek in de maatschappij. Uw hulp is daarbij onmisbaar. Ben je bereid te investeren in onze toekomst én die van jou? Een ondernemende professional met ambitie en doorzettingsvermogen kan bij DELTA rekenen op een stevige loopbaan. Je gaat aan de slag in een veelzijdige onderneming waar je kunt profiteren van een volledig trainings- en opleidingspakket. DELTA biedt je volop kansen om te groeien in je werk en als persoon.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 149