men Ondersteunend Manager Opleidingen (Voor 36 uur in de week) Justion Advocaten Secretaresse (full time) w it Golden Tuli shÜ wêêêêêm Supervisor Koop Unicef-geboortekaartjes en help kinderen over de hele wereld unicef# giro 121 CNC draaier Rotterdam-: breda- middelburg Kies jij ook voor Thuiszorg West-Brabant? <2 I Zaterdag 28 juni 2008 PZC WESTDUIN KOUD EKE RKE/VLISSIN GEN Golden Tulip Westduin is een viersteiren vakantie- Ter versterking van ons bedieningsteam zijn wij op zoek naar een: voor ons restaurant, bars, lounge en terras. Restaurant "Four Seasons" bedient u graag van een dagmenu of a la carte diner. www.goldentulipwestduin.nl een bedrijf dat zich met area 83 me keling. productie en verkoop van hyt v op het gebied van sloot- en bermot bewerkers 'draulisch- ndethoud. Deze machines worden voornamelijk geleverd aan erhcidsinstellingenwaterschappen en loonwerkers. De organisatie is internationaal marktleider Ut haar branche en is ISO9001 gecertificeerd. KINDEREN EERST Wij zijn op zoek naar een flexibele collega die samen met de restaurantmanager leiding geeft aan het bedieningsteam en passie heeft voor gastvrijheid. Functie eisen: Coachend, communicatief vaardig en emphatisch goed onderlegd. Ervaring op dit nivo is wenselijk evenals kennis van de Engelse en Duitse taal. Ben jij deze gastheer/vrouw, en heb jij gastgerichtheid, betrouwbaarheid en flexibiliteit hoog in het vaandel staan? Reageer dan snel op deze vacature! Sollicitaties kunt u sturen naar: Golden Tulip Westduin, t.a.v. de Directie Westduin I, 4371 PE Koudekerke Mailen mag ook: jackstoffels@goldentulipwestduin.nl Het restaurant is in Golden Tulip Westduin gelegen en heet passanten en hotelgasten een warm welkom. Four Seasons bevindt zich direct naast de sfeervolle tuin, waar u in de zomer op het terras kunt genieten, en waar bijvoorbeeld ook barbecuefeesten met live-muziek gehouden kunnen worden. U vindt een ruime keus op www.unicefshop.nl Of bel 070 333 93 00 voor de brochure. Voor onze afdeling verspaning zijn wij op zoek naar een: Functieomschrijving: - Het zelfstandig CNC draaien en controleren van werkstukken in enkel- en seriewerk: - Het zelfstandig bedienen en op de juiste wijze laten functioneren van de CNC gestuurde machine (Okuma); - Het verrichten van diverse met de productie verband houdende werkzaamheden. Functie-eisen: - VBO-metaal (B/C niveau), VMBO Basis of Kaderberoeps: - SOM-opieiding machinaal verspaner (niveau 2) BBL en SOM/Kenteq opleiding CNC programmeur-verspaner (niveau 3). - 3-5 jaar productie-ervaring. - Heftruckrijbewijs is een pré; Aanvullende eisen: - Gezien de aard van de werkzaamheden zijn wij op zoek naar een enthousiast persoon met een flexibele instelling, die zowel zelfstandig als in teamverband nauwkeurig kan werken en voldoende initiatief toont. Tevens dient u bereid te zijn tot het eventueel volgen van benodigde cursussen. Wij bieden: - Een uitdagende functie in een middelgrote organisatie met ruimte voor eigen inbreng en initiatief; - Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden; - Prettige werkomstandigheden. Stuur je sollicitatiebrief met CV binnen 10 dagen aan: HERDER B.V., t.a.v. de heer M. Vinke, Postbus 8010, 4330 EA Middelburg of e-mail naar: m.vinke@herder.nl; Internet: www.herder.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Justion Advocaten is een snelgroeiend advocatenkantoor waar 12 advocaten werkzaam zijn. De ambitie om verder door te groeien is ruimschoots aanwezig. Voor de vestiging Middelburg zoeken wij z.s.m. een: De Functie: De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit telefoonaanname, corresponclentie, dictaten uitwerken, bezoek ontvangen, archiveren en diverse andere ondersteunende secretariële werkzaamheden. Het profiel: U beschikt over een afgeronde (juridisch) secretaresse opleiding op MBO niveau, minimaal een MBO werk- en denkniveau, enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie en u hebt kennis van het MS-office pakket. U bent zelfstandig, pro-actief, daadkrachtig, spontaan en hebt een flexibele instelling. U hebt een uitstekende mondelinge en schriftelijke beheersing van de Nederlandse taal. Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact op nemen met de heer mr J.W. van Koeveringe Justion Advocaten biedt een functie binnen een dynamisch team. De sfeer onderling is open en informeel. Heeft u interesse in deze functie? Stuur dan uw sollicitatiebrief met curriculum vitae binnen 14 dagen aan: Justion Advocaten t.a.v. de heer mr J.W. van Koeveringe Postbus 132 4330 AC Middelburg of per email: jwk@justionadvocaten.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Kijk ook op JobTrack.nl Voor de divisie facilitaire dienst zoeken we per direct een Jouw reactie Ben je enthousiast? Richt dan je schriftelijke sollicitatie met cv vóór zaterdag 12 juli aan: Thuiszorg West-Brabant, t.a.v. Loes Mies, recruiter, Postbus ii6, 4700 BC Roosendaal. Of reageer per e-mail: vacatures@twb.nl. De gesprekken zijn gepland in week 29. Voor aanvullende informatie bel je met Loes Mies, tel. (0165) 56 02 00. Jouw baan Met het team Opleidingen begeleid je medewerkers waarbij je doelgericht en systematisch werkt aan opleidings- en afde lingsdoelstellingen. Medewerkers coach je in hun persoonlijke ontwikkeltraject (van procesgericht naar klantgericht werken). Ook verzorg je zelf trainingen. Je richt je daarnaast op de (door) ontwikkeling van de visie op het opleidingsbeleid. Je legt con tacten met opleidingsinstituten en je komt met heldere voor stellen. Ook in complexe situaties blijf je effectief presteren. Je rapporteert rechtstreeks aan de divisiemanager. Jouw inbreng Je hebt een functiegerichte hbo-opleiding afgerond en minimaal drie jaar ervaringskennis in het geven van trainingen en des kundigheidsbevordering. Je bent zelfstandig en hebt ervaring met het ontwikkelen van opleidingsbeleid. Je houding is dienst verlenend en je werkt resultaat- en klantgericht. Je hebt een coachende manier van leidinggeven en bent in staat op een natuurlijke wijze te motiveren. Je woont in de regio West- Brabant of bent bereid er te gaan wonen. Onze waardering Je kunt rekenen op een boeiende functie en een dynamische open werkomgeving met voldoende ruimte voor eigen initiatief en creativiteit. Aanstelling is voor de duur van I jaar. Bij goed functioneren volgt een contract voor onbepaalde tijd. Er gelden goede arbeidsvoorwaarden conform CAO Thuiszorg, met een salaris in schaal FWG 60. uw zelfstandigheid onze zorg Als grote zorgaanbieder in de regio West-Brabant bieden wij thuiszorg en zorg voor ouder en kind in de breedste zin. Dat doen we met ruim 1.500 medewerkers. Onze kernactiviteiten zijn kraamzorg, jeugdgezondheidszorg, voeding- en dieetvoorlichting, (huishoudelijke) verzorging en verpleging. Wij streven naar onafhankelijkheid van onze klanten. Ondernemend en innovatief zijn we in het ontwikkelen van nieuwe producten en diensten en bij het zoeken naar samenwerkingsverbanden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 144