-94 km/dag ///A Banen Ervaar zelf de chemie van Clearwater Group JobTrack.nl K. DIELEMAN B.V. Toe aan de volgende stap op je carrière-ladder? WERKVOORBEREIDER (m/v) Timmerfabriek K. Dieleman bv Medewerker Klantingang Divisie Comfort, afdeling NOC-Bedrijfsbureau Ambitieuze 2e stuurlieden uw werk ons regionale bereik TIMMERFABRIEK Terneuzensestraat 28 Postbus 2, 4543 ZG ZAAMSLAG Tel. 0115-437100 Fax 0115-437110 sinds 1910 Zelfstandig producent van houten gevelelementen, met als voornaamste afnemers de grotere bouwbedrijven in Zuid-West-Nederland. Met onze huidige 35 medewerkers bou wen wij verder aan de ijzersterke reputatie van ons in 1910 opgerichte familiebedrijf. Dan ben jij misschien de nieuwe collega waarnaar wij op zoek zijn. Het team van ons bedrijfsbureau willen wij versterken met een De taak: Als werkvoorbereider maak je een order productiegereed. Dit betekent dat je verantwoordelijk bent voor het maken van de Autocad werkteke ningen, materiaalstaten, projectmatige inkopen. Je voert gedurende dit hele traject overleg met opdrachtgevers, leveran ciers en onze productieafdeling en je verzorgt de bijbehorende corres pondentie met alle partijen. Tevens bewaak je het budget van de aan jou toevertrouwde projecten. Jouw profiel: Voor deze functie is minimaal een MBO werk- en denkniveau vereist. Je hebt ervaring met MS Office en bij voorkeur ook met Autocad en je wilt je kennis graag uitbreiden en/of up to date houden middels door ons geboden opleidingsfaciliteiten. Je hebt bij voorkeur al enkele jaren ervaring opgedaan in de bouwwereld, maar ook met starters op de arbeidsmarkt komen we graag in contact. Vlotte communicatie zowel mondeling als schriftelijk is geen probleem voor je en je hebt geen "9 to 5" mentaliteit. Ons aanbod: Als je kiest voor deze afwisselende, zelfstandige functie binnen ons klein en jong team, dan bieden wij je een uitstekend aanvangsalaris, reële doorgroeimogelijkheden en een pakket prima secundaire arbeidsvoor waarden. Is je interesse gewekt, dan kun je binnen 2 weken na verschijningsdatum je sollicitatie bij voorkeur via e-mail sturen aan: ria@kdieleman.nl Wil je eerst nog wat meer informatie, dan kun je bellen met Michel Dieleman of Rob Ingeneeger: tel. 0115-437100. Terneuzensestraat 28, Postbus 2, 4543 ZG Zaamslag. www.kdieleman.nl Vier divisies maken deel uit van DELTA N.V.: Energy, Milieu, Infra en Comfort. De divisie Comfort zorgt voor marketing en levering van onze producten aan consumenten en kleinzakelijke klanten. Kerntaken - Het aanmaken en updaten van processen en werkinstructies alsmede het zorg dragen voor en vastleggen van kwaliteitsmanagement informatie. - Op de hoogte blijven van relevante wettelijke regels en richtlijnen. - Opstellen van offertes, bij uitvoering aanvraag van kredieten, bijhouden van de besteding van financiële middelen en verzorgen van (nacalcu laties/analyses. Profiel - Mbo+ niveau. - Ervaring met project- en procesmanagement en het schrijven van werkinstructies. - Een enthousiaste, betrouwbare, ondernemende, vernuftige, resultaat- en klantgerichte instelling. Wat bieden wij? Het maximumsalaris voor deze functie is 2.884,= bruto per maand. Daarnaast bieden we je een compleet pakket arbeidsvoorwaarden. Meer informatie? Je leest meer over deze functie op www.DELTA.nl/ banen of neem contact op met de heer A. de Zoete, telefoonnummer (0118) 88 36 03. Belangstelling? Heb je interesse in deze vacature, stuur dan je sollici tatie, samen met je CV, voor 12 juli 2008 per e-mail naarvacatures@DELTA.nl. Indien je solliciteert naar aanleiding van onze vacature in de PZC, graag je sollicitatie voorzien van vacaturecode 280608-PZ-15100603. Als je solliciteert naar aan leiding van onze advertentie in BN/De Stem vermeld je vacaturecode 280608-BN-15100603. DE LTA levert energie, infra- en milieudiensten én digitale services, zoals internet, telefonie, radio en tv-signalen. Door deze diensten in één uniek pakket aan te bieden, kunnen we met recht zeggen dat we een nuttig bedrijf zijn. In Zeeland, onze thuisbasis, is een groot deel van de Zeeuwen onze klant. Op de zakelijke markt zijn we actief in binnen- en buitenland in afvalmanagement, milieu, energieopwekking en -verkoop. Bij DELTA werken in Zeeland en daarbuiten zo'n 3.000 professionals. DELTA N.V. Postbus 5048 4330 KA Middelburg T (0118) 88 20 00 E vacatures@DELTA.nl www.DELTA.nl DELTA I 111—1 the multi-utility company De Clearwater Group is een jonge, dynamische rederij met 7 moderne chemicaliëntankers in de vaart. Wij vervoeren voor vrijwel alle bekende chemie-concerns een grote ver scheidenheid aan chemicaliën. Met onze schepen bedienen we het gehele gebied van Noord-West Europa. Het succes van onze rederij wordt voor een belangrijk deel bepaald door de wijze waarop zowel de zeevarenden als de medewerkers aan wal met elkaar samenwerken. De chemie tussen mensen die bij de Clearwater Group werken zien wij als een bindende factor om onze ambitieuze groeidoelstellingen voor de komende jaren te realiseren. Zie je het als een uitdaging om mee te werken aan de groei van onze organisatie en wil je de chemie binnen een hecht team ervaren, dan heeft de Clearwater Group je heel wat te bieden. Meer informatie? www.clearwafergroup.nl Heb je ervaring aan boord van een tanker en interns* om nD een van onze tankers te werken als kapjterm le stuurman ofHWlN dan ben jé ook van harte welkom om te solliciteren. Wegens de uitbreiding van de vloot zijn wij op zoek naar: Op korte termijn breidt de vloot van de Clearwater Group aanzienlijk uit. Dit bete kent dat wij uitstekende promotiekansen te bieden hebben. Wij zoeken ambitieuze 2e stuurlieden die opgeleid willen worden tot gespecialiseerde stuurman op een chemi- caliëntanker. Ben je in bezit van een MBO of HBO maritieme opleiding, heb je enkele jaren gevaren als stuurman, ben je leergie rig en zie je deze kans als een uitdaging, dan ben jij de stuurman die wij zoeken! Ervaring op een tanker is geen vereiste. Wij bieden een interessante en afwisselende functie bij een groeiende rederij met uitste kende arbeidsvoorwaarden volgens de be- drijfs-CAO met aantrekkelijke salarissen en een 13e maand. Daarnaast kennen wij een zeer aantrekkelijk vaar-verlofschema van 7 weken op en 7 weken af. Je schriftelijke sollicitatie met CV kun je sturen naar: Clearwater Group, t.a.v. Leonie Waardeloo. Mailen mag ook: leonie@dearwatergroup.nl. Clearwater Group sastbus 36! 2950 AJ Alblasserdam t: +31 (0)78 6410440 f: +31 (0)78 6413891 Kijk ook op PZC Zaterdag 28 juni 20081 41 Willem zocht een 'CNC frezer met ervaring m/v'. Henri was toe aan een nieuwe uitdaging, liefst dichter in de buurt. Willem adverteerde in de PZC. Henri leest de PZC, net als 160.000 andere potentieel werkzoekenden in de regio. Van de werkzoekende MBO/HBO'ers gebruikt 79% één van de titels van Wegener NieuwsMedia als bron voor het vinden van een nieuwe baan*. Wilt u meer weten? Kijk dan op www.wegenernieuwsmedia.nl of neem contact op met een van onze arbeidsmarktadviseurs. Wegener NieuwsMedia Arbeidsmarkt: T (055) 538 80 00. Ben je bereid te investeren in onze toekomst én die van jou? Een ondernemende professional met ambitie en doorzettingsvermogen kan bij DELTA rekenen op een stevige loopbaan. Je gaat aan de slag in een veelzijdige onderneming waar je kunt profiteren van een volledig trainings- en opleidingspakket. DELTA biedt je volop kansen om te groeien in je werk en als persoon.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 131