w Söflï IslJjPff QWU Nucleus org 'IK VIND DA HET ANDER MOE QJobTrack.nl MOTOREN - WATERSPORT J ALLROUND MONTEUR TECHNISCH WINKELMEDEWERKER STEDENBOUWKUNDIG BELEIDSMEDEWERKER ■F JLV WWW.MID.DE L B!, U R G N L HOOFD ADMINISTRATIE „««uur» Voorman scheepsreparatie Bankwerkers Elektriciens Hydrauliekmonteurs Magazijn-medewerker Kijk ook op PZC Zaterdag 28 juni 20081 29 van mm 5* fifs»*' Van Dijke Motoren - Watersport is al meer dan 25 jaar een begrip in de watersport. Om onze steeds groter wordende groep klanten in zowel de beroeps- als de pleziervaart met motoren tot 900 Pk maximaal van dienst te kunnen blijven, zijn wij op zoek naar een De werkzaamheden bestaan o.a. uit: - alle voorkomende onderhouds- en reparatiewerkzaamheden aan zowel binnen- als buitenboordmotoren, elektrische installaties, uitlezen van EVC-systemen etc. - inbouw van nieuwe Volvo-Penta dieselmotoren Gezien de complexe moderne motortechnieken zoeken wij iemand met allround technische kennis en ervaring met motoren (bij voorkeur ook met boten) die in staat is om netjes en zelfstandig te werken. Leerling monteurs worden ook uitgenodigd te solliciteren. en een voor alle voorkomende werkzaamheden in onze watersportwinkei, zoals verkoop, bestellen en verwerken van voorraadorders, technisch adviseren van klanten, zowel in de winkel als telefonisch, afspraken maken over kraanwerk en onderhoud etc. WIJ VRAGEN - kennis van de Duitse en bij voorkeur ook de Engelse taal - computerkennis - bereidheid om bij toerbeurt ook op zaterdag te werken - inzet en flexibiliteit t.a.v. werkzaamheden en werktijden WIJ BIEDEN: - leuke werkomgeving, prettige werksfeer - zeer afwisselend werk - goed salaris afhankelijk van opleiding/ervaring - mogelijkheid tot het volgen van opleidingen/cursussen INTERESSE? Stuur dan een sollicitatiebrief met CV naar: Van Dijke Watersport, Jachthaven Den Osse 3, 4318 NA Brouwershaven of naar administratie@vandiike.nl Uiteraard kunt u ook eerst contact opnemen voor meer informatie, telefoon 0111-692034. ïé4 va De M van Middelburg is markant. Hij symboliseert het karakter van onze stad: monumentaal en tegelijker tijd modern. Monumentaal is de binnenstad met zijn koopmans woningen en pakhuizen, zijn gotische stadhuis en middeleeuwse abdij. Modern zijn de voorzieningen, winkels, nieuwbouw en festivals. Modern is ook de ruimte die de gemeente biedt. Ruimte voor vernieu wing en verbetering Werken in en aan een stad die het beste uit twee werelden combineert vergt inlevingsvermogen. Wij zoeken mensen die weten wat onze inwoners en bedrijven beweegt en hier graag op inspelen. Geraakt door de M van Middelburg? Maak van onze stad jouw wereld. Wij zoeken: Stedenbouwkundig beleids medewerker voor 36 uur per week Functie: ontwikkelen van beleid en adviseren op het gebied van ruimtelijke ontwikkeling. Begeleiden en/of ontwerpen van inrichtings-, verkavelings- en bestem mingsplannen. Deelname in projecten. Profiel: hbo werk-en denkniveau zo mogelijk aange vuld met relevante werkervaring. Uiteraard beschikt u over uitstekende communicatieve eigenschappen. Salaris: maximaal 3.345,- bruto per maand (functieschaal 9) bij een 36-urige werkweek. Afhankelijk van uw prestaties is er op termijn doorgroeimogelijkheid naar de uitloopschaal. Reageer! Stuur uw sollicitatie voor maandag 7 juli 2008 naar de gemeente Middelburg, t.a.v. mevrouw N.L. de Groot-Bouter, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Solliciteren per e-mail mag ook: personeelszaken@middelburg.nl. Meer informatie vindt u op www.middelburg.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Nucleus Zorg 'thuis in de eerste lijn' is een organisatie van en voor huisartsen in Zeeuws- Vlaanderen. Wij maken ons sterk voor een goede en toegankelijke zorg in de eerste lijn. Voor onze organisatie in ontwikkeling zijn we op zoek naar een: Functieomschrijving De medewerker gaat zich onder meer richten op de volgende werkzaamheden: samenstellen en analyseren van financiële rapportages voor de directie; leiding geven aan de administratief medewerkers; opstellen van het financiële beleid in nauw overleg met de algemeen directeur; signaleren van trends en ontwikkelingen op het gebied van financiële en fiscale wetgeving (m.n. in de gezondheidszorg) en vertalen van de mogelijke consequenties en risico's naar de eigen organisatie; adviseren, ondersteunen en controleren bij diverse projecten; in overleg met de algemeen directeur opstellen van de begrotingen en budgetten en de bewaking van deze; in overleg met de accountant voorbereiden en opstellen van de jaarrekeningen. Functie-eisen HBO-opleiding op bedrijfseconomisch gebied, bijvoorbeeld HEAO; aantoonbare financieel-administratieve ervaring in de gezondheidszorg; praktisch ingesteld, in staat zijn structuur aan te brengen in een steeds veranderende organisatie; communicatief sterk, initiatiefrijk en zorgvuldig. Arbeidsvoorwaarden Salaris nader overeen te komen afhankelijk van opleiding en ervaring. Sollicitaties Uw schriftelijke sollicitatie dient uiterlijk maandag 14 juli bij ons binnen te zijn. U kunt uw sollicitatie richten aan Nucleus Zorg, t.a.v. mw. L. Vosters, algemeen directeur, Vlietstraat 12, 4535 HA, Terneuzen. Voor meer informatie over de functie kunt u ook contact opnemen met mw. Vosters, tel. 0115-643002. mm jjpgp thuis tn cis eerste lijn Herken jij jezelf? Kijk op www.hivos.nl Scheepswerf de schroei' re Sas van Gent is een internationaal opererende scheepsréparatiewerf Wij zijn een modern uitgeruste scheepswerf gelegen aan het kanaal van Gent naar Terneuzen. Wij houden ons. naast reparatie van schepen in hintten en zeevaart, bezig met nieuwbouw in Oust- Europa/China Wij zoeken ter versterking van ons team per direct Geeft leiding bij reparatie- en afbouwprojecten, begeleidt de keuringsprocedures van classificatiebureaus en geeft technische ondersteuning bij de uit te voeren projecten. Heeft een commercieel inzicht, is flexibel, innovatief, communicatief en een teamplayer die geen 9 tot 5 mentaliteit bezit Voeren zelfstandig werkzaamheden uit, zowel in de reparatie als in de nieuwbouw van schepen Hebben een technische opleiding en praktische vakkennis Houden zich bezig met preventief onderhoud, reparaties, aanleg en uitbreiding van elektrische systemen aan boord van schepen Hebben ervaring en een grote mate van zelfstandigheid Reviseren scheepsmotoren, vervaardigen en inbouwen machinekamerinstallaties, zoals hoofd-, hulpmotoren en generatorsets en werken mee aan het vervaardigen en inbouwen van hydraulische installaties Verantwoordelijk voor de uitgifte van materialen en gereedschappen, het goed beheren- en onderhouden van het magazijn. Heeft technische kennis een enthousiaste en flexibele werkhouding en de wil en inzet om het magazijn goed en verantwoordelijk te runnen Heeft U interesse in één van de aangeboden functies, stuur dan uw schriftelijke reactie binnen 14 dagen naar: Wervenweg 1 4551 MC Sas van Gent, t.a.v. de directie of via e-mail j.roest@deschroef.com Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 117