MATROOS/ VOLMATROOS Nederland weer mooi! brood/banketbakker Q JobTrack.nl Controller Nederland verrommelt. Help ons Nederland weer mooi te maken. Apotheek Sluis apothekersassistent(e) Wij zijn op zoek naar een op beunschip Vaargebied Zeeland/België. Weekend vrij Info: 0622738242 Gezocht 32-38 uur/week Bakkerij Paul Claassen Kwadendamme 0113-311362 Word lid van Vereniging Nederlands Cultuurlandschap. Bij een bijdrage van 25 of meer ontvangt u bovendien als welkomstgeschenk het 300 pagina's tellende, prachtig geïllustreerde boek Nederland weer mooi. Stuur een kaartje naar Vereniging Nederlands Cultuurlandschap, Antwoordnummer 2501, 6573 ZX Beek-Ubbergen of meld u aan op www .nederlandscultuurlandschap.nl. 26 Zaterdag 28 juni 2008 PZC Kijk ook op Standard Glas B.V. in Kortgene is een dynamische, internationaal opererende handelsonderneming die handelt in vlakglasproducten. Het glas wordt ingekocht in Europa en Azië en in containers verscheept naar de afzetgebieden over de hele wereld. De klanten bevinden zich in 70 landen, met het zwaartepunt in Latijns-Amerika. In totaal telt het uiterst succesvolle familiebedrijf 15 medewerkers. Het bedrijf groeit op diverse gebieden: het kantoor in Kortgene wordt uitgebreid, een recent overgenomen bvba wordt geïntegreerd, er is een deelneming verworven in een Zuid-Amerikaanse onderneming en er zijn vergevor derde plannen voor een vestiging in Brazilië. Voor deze uitdagende omgeving zoeken wij een m/v veelzijdige en verantwoordelijke positie voor een gedreven professional De functie: U gaat de controlling activiteiten verder vorm geven en wordt de directe sparringpartner voor de directie, op het gebied van de financiële bedrijfsvoering. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor de dagelijkse financiële administratie, waarin u een uitvoerende collega aanstuurt. Binnen uw vakgebied bent u het directe aanspreekpunt voor de internationale relaties van het bedrijf. Uiteraard verzorgt u ook de periodieke rapportages en jaarrekeningen. U maakt deel uit van het MT. Uw profiel: Opleiding op hbo-niveau, bij voorkeur aangevuld met een relevante vervolgopleiding (bv. HOFAM). Een gedegen werkervaring, bij voorkeur opgedaan in een internationale (handels)omgeving of bij een accountantskantoor met klanten opererend in internationale handel. Zeker zo belangrijk is uw persoonlijk heid. U bent zelfstartend, proactief, analytisch en communicatief sterk. In staat om zelfstandig de financiële bedrijfsvoering in goede banen te leiden, zodat de tweehoofdige directie zich optimaal kan richten op de commerciële bedrijfsvoering. Geboden: Een verantwoordelijke functie, met een zeer gevarieerd takenpakket in een dynamische omgeving. U wordt vanuit uw vakgebied de steun en toeverlaat van de directie. U gaat bijdragen aan het verder stroomlijnen van de bedrijfsvoering. Het belang van de functie vertaalt zich uiteraard naar bijpassende arbei dsvoorwaarden Is deze positie u op het lijf geschreven? Stuur dan uw brief met cv per e-mail naar vacatuTe@ispida.nl. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met ir. C.J. van Kempen, consultant Ispida, op tel: 06-46280964 Zie ook www.ispida.nl De Hoornaert Groep omvat een 1 B-tal bedrijven in de zeescheepvaart, scheeps bouw en reparatie tzeevaart en binnenvaart De groep is eigenaar van 5 zeegaande chemicaliën- tankers met 2 in aanbouw in Turkije. Het management ervan gebeurt inhouse. De groep is tevens eigenaar van een modern uitgeruste scheepswerf. Het balanstotaal van de groep bedraagt meer dan 100 miljoen Euro en zal verder toenemen als gevolg van nieuwe investeringen in de scheepvaart. Lauranne Shipping B.V. verzorgt alle management van de schepen, deels zelf, deels in onderaanneming. Er zijn 8 personen full time in werkzaam. Wij zoeken een met een technische achtergrond. Hoofdtaken het nautisch/technisch begeleiden van de schepen - het contact houden met de vlaggestaat - het begeleiden van inspecties door klassebureau's en olie/chemicaliën maatschappijen - het dagelijks contact houden met de schepen en regelmatig bezoeken van de schepen - het bestellen coördineren van stores spare parts - het regelen van aflossingen in samenwerking met crewing agent. Persoonlijk profiel: Wij verwachten van u affiniteit met de zeescheepvaart - een flexibele instelling - geen 8 tot 5 mentaliteit - bij voorkeur SWTK opleiding of vergelijkbaar. U kunt uw sollicitatie richten aan Lauranne Shipping BV Tav. Dhr. J. Dekeyser Wervenweg 1 4551 MC Sas van Gent (NL) email: j.dekeyser@deschroef.com Bij vragen kunt u tevens contact opnemen met bovenstaande persoon via ons telefoonnumer: +31(0)115 47 21 51 vraagt per 01 augustus een voor een volledige betrekking, maar ook deeltijd is bespreekbaar. Ben je (bijna) gediplomeerd en heb je interesse? Neem dan contact op 0117.440480: mevr. A.C.W. Vansevenant 0117.452170: dhr. J.A.W.M. van de Geer Of schrijf: Apotheek Sluis, Lange Wolstraat 114524 CA Sluis emailadres: mail@apotheeksluis.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 114