ALTIJD AL EEN EIGEN ZAAK WILLEN HEBBEN! Alewijnse GRANDO Ben jij - net ais Alewijnse - thuis in deze dynamische sector? Franchiser Zierikzee m/v KEUKENS www.grando.nl Je kunt voor CZ kiezen omdat je liever wilt voorkomen dan genezen. Walcheren Beveland: Scheepsbouwiand! Elektromonteurs Elektromonteurs scheepsinstallaties Leidinggevende elektromonteurs Servicemonteurs Servicetechnici Inbedrijfsteiiers scheepsinstallaties Creëer een nieuwe toekomst voor jezelf: meer vrijheid, meer plezier en een goed inkomen met de grootste franchiseformule van Nederland. In verband met doorgroei van de huidige ondernemer, zoeken wij voor onze vestiging in Zierikzee een gedreven opvolger. Heb jij zakelijk instinct, gevoel voor interieur, keukens en mensen? Dan ben jij vast de die wij zoeken. Je kunt direct aan de slag en krijgt volop hulp in je opstartfase. Daarbij bieden wij je een compleet concept met ondersteuning op gebied van inkoop, marketing, logistiek, showroominrichting, opleiding en locatiebeleid. Is deze baan je op het lijf geschreven? Stuur dan een schriftelijke reactie naar: Graindo Retail BVT.a.v. Personeelszaken postbus 283, 5680 AG Best Of mail naar sollicitatie@g-ando.nl 14 Zaterdag 28 juni 2008 PZC Bij CZ krijg je de kans om vooruit te komen. En het is mooi als jouw plannen en ambities anderen helpen cm beter te worden. Want CZ helpt niet alleen de zorg te verbeteren, maar ook je carrière. CZ is een zorgverzekeraar die liever voorkomt dan geneest. We weten dat een scherpe premie alleen niet genoeg is. Zorg kan altijd beter! Daarom werken we bijvoorbeeld aan kind- en gezinsvriendelijke voorzieningen in ziekenhuizen. En bieden we klanten extra diensten zoals online en telefonisch medisch advies, wachtlijstbemid deling en een second opinion bij de beste specia listen ter wereld. Kies voor de versnelling van je loopbaan en draag bij aan het verbeteren van de zorg. Je krijgt volop ruimte om je carrière te ver beteren en een prettige balans te vinden tussen werk en privé. Kijk op www.CZJobs.nl voor meer informatie over al onze vacatures. Zorg kan altijd beter. Je carrière ook. Kijk ook op Q JobTrack.nl Je kunt bij ons komen werken aan exclusieve jachten, marine schepen en vissersschepen met een grote verscheidenheid aan techniek en waarbij veel ruimte is voor persoonlijke ontwikkeling. Door onze groeiende activiteiten op de locaties Amels jachten- bouw en Schelde Marine Services in Vlissingen, Scheldepoort in Ritthem en Scheepswerf Reimerswaal in Hansweert willen wij kennis maken met ervaren Alewijnse Marine B.V. houdt zich bezig met het ontwerpen, instal leren en inbedrijfstellen van elektrotechnische installaties in de maritieme sector. Als system integrator verzorgen wij de integra tie van elektrotechnische installaties, nautische- en communi catiesystemen, marine automation en entertainment systemen. Wij bieden uitdagende, afwisselende en verantwoordelijke func ties in een dynamische, informele en internationale werkomge ving. De ontwikkeling van de medewerker staat voorop. We kennen een goede beloningsstructuur en goede arbeidsvoorwaarden, bijvoorbeeld een collectieve ziektekostenverzekering, een sociaal fonds, betaalde studies, een collectieve pensioenregeling en een winstdelingsregeling. Wil je deel uitmaken van een bedrijf waar persoonlijke ontwikkeling voorop staat? Mail dan onder vermelding van de gewenste functie je CV naar: vacatures@alewijnse.nl. Voor inhou delijke vragen kun je contact opnemen met Johan van Bremen op 06 5334 2892. Empowering your business

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 100