k J De Ui tvaart Informatie Hulplijn TSOjj Familieberichten Dankbetuiging Anthonia Janna de Rijk-Doorns Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? 1 J 0800 - 44 44 000 info@scu.nu www.scu.nu 32 I Vrijdag 27 juni 2008 PZC September 2001 werd bij Frida de diagnose borstkanker gesteld. Na de operatie ging ze vol goede moed verder, ook toen in 2004 de ziekte wederom de kop opstak. Alle behan delingen werden moedig doorstaan en Frida ging stug door met het verzorgen van haar gezin, haar werk en studie. We hebben dan ook nog vele mooie en goede momenten met ons gezin gehad. Helaas werd begin 2008 duidelijk dat de ziekte haar nu toch fataal zou worden. Op 25 juni is mijn vrouw, onze mama en schoonmama thuis overleden. Frida Vet-Heijne 8 maart 1961 t 25 juni 2008 William Wim Lienke en Marty Freija Familie Heijne Familie Vet Correspondentieadres: W.B.Vet Oude Rijksweg 22 4511 HW Breskens Frida zal gecremeerd worden in besloten kring, vooraf is er op 30 juni om 14.30 uur een herdenkingsbijeenkomst in de SoW- Kerk te Breskens. Daar is ook gelegenheid het condoleanceregister te tekenen. Frida had iets met knuffeldieren, in plaats van bloemen vragen wij U dan ook haar kist te bedekken met knuffels. Deze zullen nadien hun weg vinden naar kinderen in kindertehuizen. Frida is thuis, maar liever geen bezoek aan huis. Houd haar in herinnering zoals U haar gekend heeft. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Verdrietig omdat wij Frida nu moeten missen, maar ook dankbaar omdat haar verder lijden bespaard is gebleven, nemen wij afscheid van Frida Vet-Heijne moeder van onze vriendin Lienke We wensen haar, William, Wim en Freija veel sterkte in deze moeilijke tijd. Nina, Kimberley, Renske, Linda Jantien, Nadine Lise Na een lange strijd is overleden onze gewaardeerde en gedreven collega fysiotherapie Frida Vet-Heijne Haar doorzettingsvermogen heeft het niet kunnen winnen van haar ziekte. Zij zal met groot respect in onze herinnering blijven. Wij wensen William, Wim, Lienke, Freija en verder familie veel sterkte met dit verlies. Annemiek, Carla, Christine M., Christine W., Emmy, Frans, Gerda, Hilde, Irene, Jan, Marleen, Patrick, Peter, Ria, Sophie, Suzy Frida, Dank je voor de momenten die wij hadden. Je zult voor altijd in ons hart blijven. Loek en Irene, Eline en Axel, Marcelle Wij hebben kennis genomen van het droeve bericht dat Frida Vet is overleden. Frida hebben we gekend als een bezield en enthousiast fysiotherapeute. Haar man William en de kinderen wensen we veel sterkte toe met dit grote verlies. Team afdeling 4 Oostburg, 26 juni 2008 Geschokt zijn wij door het overlijden van f^vc/a (Pet Wij wensen Dhr. Vet, Wim, Lienke en Freya en verdere familie veel sterkte toe Martijn en Ingeborg en medewerkers van 't Vissershuis Breskens be Graag wil ik u, mede namens mijn kinderen en kleinkinderen, hartelijk bedanken voor uw meeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, moeder, groot-en overgrootmoeder Uw medeleven en uw steun via bezoek, kaartjes, brieven, telefoontjes, blijken van medeleven op straat, waren hartverwarmend. J. de Rijk Adrie en Rie Jos en Marijke Klein en achterkleinkinderen Terneuzen, juni 2008 Door de vele reacties die wij mochten ontvangen is wel gebleken wat Cornelia den Boer - Corry voor iedereen betekende. Het is fijn te weten dat zij bij zovelen geliefd was en wij niet de enigen zijn die haar ontzettend missen. Bedankt lieve mensen. Sjaak en Bras moeder, broer en zussen, neven en nichten Renesse, 27 juni 2008 Tot ons groot verdriet is overleden onze buurvrouw Frida Vet We zullen haar allemaal erg missen. Frida, bedankt voor alles. Familie Roofack Familie Franssens Familie Verkeste Familie van Dijkhuizen Thomas Kodde Familie van Oostenbrugge Oude Rijksweg Toch nog onverwacht hebben wij het bericht ontvangen dat op 25 juni 2008 is overleden, onze collega Frida Vet-Heyne Teamleider afdeling fysiotherapie Frida was al lang ernstig ziek, maar zolang zij kon, bleef ze onvermoeibaar doorwerken aan de ontwikkeling en borging van het valpreventieprogramma. In onze herinnering zal zij blijven bestaan als een gedreven, deskundige fysiotherapeute en een goede collega. Onze oprechte deelneming gaat uit naar William, Lienke, Freija, Wim en verdere familie. Wij wensen hen veel sterkte toe. Collega's afdeling fysiotherapie ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen Met verdriet vernemen wij dat is overleden Frida Vet-Heyne Teamleider afdeling fysiotherapie Frida was een gedreven vrouw. Niet alleen in haar functie van teamleider fysiotherapie maar ook in haar werkzaam heden aan de vele projecten waarbij ze betrokken was. We zullen Frida missen als collega en om haar persoonlijk heid. Wij wensen William, Lienke, Freija, Wim en familie veel sterkte toe. Raad van bestuur, specialisten en medewerkers ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 70