4 4 4 11 Familieberichten ill John de Looff lWmm 30 I Vrijdag 27 juni 2008 PZC Tot onze grote ontsteltenis hebben wij vernomen dat is overleden onze fietscollega, We zullen zijn enthousiasme missen en wensen de familie en vrienden veel sterkte toe Toerclub Vrijburg Met verbijstering vernamen wij het tragische over lijdensbericht van John echtgenoot van onze collega Jolanda We wensen Jolanda, Dewi en Jermo veel sterkte toe bij het leren dragen van dit verlies. Namens het personeel van praktijkschool Het Bolwerk, T. Schild, directeur Wij zijn geschokt en verdrietig door het plotseling overlijden van John de Looff papa van Jermo uit groep 8 en Dewi uit groep 5 partner van Jolanda Schout, die bij ons als juf veel vervangen heeft Wij wensen Jolanda, Jermo en Dewi veel kracht en sterkte toe. Team, ouders en kinderen van Archipelschool De Dolf ijnenburch Bedroefd en intens verdrietig zijn wij door het overlijden van onze 'oud' voetbaltrainer John de Looff Wij wensen Jolanda, Jermo, Dewi en familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Jouw mannen van E4 2005/2006: Ewout, Teun, Jan Arie, Niels, Ramon Ruben, Suus, Lars, Jan-Kees (leider) en ouders Op 24 juni werd John de Looff vader van Jermo en Dewi, leerlingen op Archipelschool de Dolfijnenburch op brute en plotselinge wijze door een aanrijding uit het leven weggerukt. Zijn vrouw, als invalleerkracht werkzaam op meerdere Archipelscholen en de kinderen blijven geschokt en verbijsterd achter. In onze gedachten overheersen momenteel gevoelens van afgrijzen, ongeloof, onbegrip en een totaal gevoel van onmacht. Wij wensen zijn vrouw en kinderen buitengewoon veel kracht toe in deze dramatische dagen en veel sterkte voor de lege periode daarna. Raad van Bestuur Archipel Scholen Cor Kuyvenhoven Cees Corstanje Bedroefd zijn wij door het overlijden van Klaas Osinga Het bestuur en fractie van afdeling Middelburg van het CDA denken met veel waardering terug aan zijn grote inzet en betrokkenheid. Jaren was Klaas een accurate secretaris en zijn persoonlijke inbreng hebben wij bijzonder waardevol ervaren. Wij wensen Corrie, kinderen en kleinkinderen Gods nabijheid toe bij dit grote verlies. Namens bestuur, Siert Knigge Namens fractie, Jo Kodde Wethouder, Hannie Kool-Blokland Terneergeslagen hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden, ten gevolge van een noodlottig ongeval van onze zeer gewaardeerde collega SjaakHage Wij zullen ons Sjaak herinneren als een gedreven en gemotiveerde collega. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel kracht en sterkte bij dit zware verlies. Directie en medewerkers GOEDHART Cooling Equipment B.V. Sint-Maartensdijk, juni 2008 We stonden hulpeloos, machteloos, bij het op haar laatste reis gaan van onze vriendin Miep Groenenberg-van As We zijn blij dat we op de door haar gekozen manier afscheid hebben kunnen nemen. Suzan en Engel, Willem-Jan en Yvette, Alexander Jenny en Adriaan, Johanneke en Thomas, Janbert en Loes Frans en Ada Mijn allerliefste is er niet meer: "Zij was de steun en toeverlaat in mijn leven". Maria Groenenberg-van As Vlissingen, 26 april 1937 Vlissingen, 25 juni 2008 Vlissingen: Paul Groenenberg Port Elisabeth S. A: Ans de Graaf-van As Max de Graaf t Middelburg: Fred van As t Middelburg: Ad Groenenberg Vlissingen: Bill Vallen Nel Vallen-Groenenberg t Ellen Cracau Boulevard Evertsen 260 4382 AG Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 30 juni om 12.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Onze bijzondere dank gaat uit naar de oncoloog dr. Kerkhofs en naar het verplegend en verzorgend personeel van de afdeling Oost 4 van het ziekenhuis "Walcheren". zv Als God voor ons is, wie zal tegen ons zijn Rom. 8:31 Met droefheid geven wij kennis dat, na een kort ziekbed thuis en na een leven, gekenmerkt door eenvoud, vriendelijkheid en zorg, is heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Leendert Riemens echtgenoot van Cornelia Maatje Risseeuw Hoek, 24 november 1931 t Zaamslag, 25 juni 2008 Zaamslag: Corry Riemens-Risseeuw Zaamslag: Bram en Francien Riemens-de Jager Eefje en Pepijn Gilles Zaamslag: Joop en Annie Riemens-Rouw Nienke en Joris Anne Job Westdorpe: Inge en Ad Bareman-Riemens Sven Lieke Terneuzensestraat 54 4543 BP Zaamslag Maandag 30 juni om 10.00 uur zal de dienst van Woord en Gebed worden gehouden in de Protestantse kerk, Plein 2 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in gebouw De Rank, Zaagstraat 2. 1 Wij zijn erg verdrietig dat onze lieve opa Leen nu niet meer bij ons is. Wij zullen zijn vriendschap, zacht- j moedigheid en belangstelling erg missen. Eefje en Gilles, Nienke, Anne en Job, Sven en Lieke Tot ons grote verdriet is onze lieve zus en tante Rikie Umbgrove-Schreurs op dinsdag 24 juni jl. overleden. Wij zullen haar verschrikkelijk missen. Clasien Schreurs Henk Schreurs en Ans Oprins AnneMieke van Nispen Neven en nichten Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden j.C. Hoekman Geldèioozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 liw wensen vooraf kenbaar maken? Maak vrijblijvend een afspraak voor een Lieve Jolanda, in gedachten zijn we bij jou Vol onbegrip en met ontzetting namen wij kennis van het overlijden van John de Looff door een noodlottige verkeersongeval. Wij wensen Jolanda en haar kinderen veel sterkte bij de verwerking van dit ongelooflijke verlies. Namens de leerlingen en de ouders van Archipelschool de Solfslag te Domburg, Chantal, Eddy, Herman, Joety, Leon, Marcia, Marianne, Suzanne ARENSMAN uitvaartverzorging voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP ADMINISTRATIE-ADRES GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND POSTBUS 75 telefoon 0111-412877 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS L.M. VAN DER WERF i A. BOSLAND Jl l m K. BREEN M. G. VAN DE KREEKE Licht en Liefde Dat was jij hier voor ons Lieve Chris Hoe verdrietig wij ook over jouw aardse afscheid zijn. wij weten dat aan de "andere kant" vreugde is over elke ziel die terugkeert naar huis. Kathy Patrick, Mery, Lena Werner, Jan Monique Met innige deelneming, en sterkte bij het plotselinge verlies van Adri Motorbrigade Oscar van Waesberghe Zand 1 4576 CA Koewacht Dag Adri See you further on up the road. Harley-Jan Kortgene Van der Hooft Uitvaartzorg Prunusstraat 25, 4431 DC s-GravenpoIder www.vanderhooftuitvaartzorg.nl info@vanderhooftuitvaartzorg.nl telefoon: 0113 311517

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 58