ft :ovakantie Luxemburg - Stad! Test je Oranje kennis vaak meedoen als u wilt. LEZERSE^TRA PZCj LEZERSE^TRA PZC Topwijnen uit Zuid-Afrika Uw voordeel 17,50 per boeking! KRAS.NL Drie rode juweeltjes 48 I Vrijdag 27 juni 2008 PZC mm m Elke dag staat er een EK-vraag in de krant. U mag per dag Sms uw antwoord naar 2002 0,60 per verzonden bericht): ACTIEVOETBAL27 spatie A, B of C. Bijv: ACTIEVOETBAL27 B Spelregels: Uw inzending dient voor middernacht bij ons binnen te zijn Alleen de winnaar krijgt binnen 2 werkdagen bericht e Het arrangement is te boeken in de periode september t/m december 2008 Het arrangement is te boeken op basis van beschikbaarheid Voor onze voorwaarden over kansspelen kijk op www.pzc.nl/spelvoorwaarden of bel met onze afdeling Lezersservice: 0800-0 231231. U dingt samen met de inzenders van de zeven dagbladen van Wegener NieuwsMedia B.V. mee voor het weekend. De prijs wordt aangeboden door Marrea Hotelarrangementen. Ga voor meer informatie over Marrea naar www.marrea.nl Hoe Oranje het ook doet, de PZC blijft het EK volgen. U maakt elke dag kans op een lekker weekend op Ameland in Golden Tulip Resort Noordsee voor twee personen. Vraag vrijdag 27 juni: Wie won de EK titel in 2000? A. Griekenland B. Zweden C. Frankrijk BON LYNGROVE ESTATE Ik bestel s (aantal) dozen (6 flessen) Collection Shiraz 2005 a 4,95 per fles 3 (aantal) dozen (6 flessen) Reserve Cabernet Merlot 2003 a 6,95 per fles 3 (aantal) dozen (6 flessen) Platinum Cabernet Merlot 2003 a 8,95 per fles 5 (aantal) proefpakketten (6 flessen) Lyngrove Estate a 41,70 S voorlettersvoornaam naam Om Ov geboortedatum Stuur de volledig in blokletters ingevulde bon in een envelop naar PZC, Wijnwinkel, Antwoordnummer 10822,7960 WB Ruinerwold. (een postzegel is niet nodig.) De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Luxemburg...een klein land met talloze mogelijkhe den voor een heerlijke vakantie! Speciaal voor u als lezer van deze krant hebben we een TOPaanbieding met extra lezersvoordeel naar deze heerlijke vakan tiebestemming samengesteld. U boekt namelijk al een 3-daagse autovakantie met verblijf in het 4-ster- ren NH Luxemburg, op een steenworp afstand van het centrum van Luxemburg - Stad, vanaf slechts 69,-, inclusief ontbijt! En als u gebruik maakt van de actiecode WEG40007 betaalt u géén reserve- ringskosten t.w.v. 17,50! Gaat u óók mee genieten van historie cultuur, en natuur? Boek dan snel deze aanbieding naar het prachtige Luxemburg! Luxemburg Luxemburg-Stad is omringd door forten en prachtig gelegen op een rotsplateau. Wandel door de oude historische stad, waar de nauwe straatjes, de wachttorens en de stadsmuren het verleden laten herleven. Duik onder de Luxemburgse grond en ga op ontdekkingstocht in de vele kazematten (gangenstelsels) die de stad rijk is! Breng zeker een bezoek aan het Historisch Museum en de indrukwekkende kathedraal de Notre Dame. Natuurlijk is Luxemburg-Stad, met haar uitge breide winkelaanbod, een heerlijke stad om te winkelen. NH hotel Luxemburg Het luxe 4-sterren NH Luxemburg ligt in het zakencentrum van Luxemburg-Stad, op slechts 10 min rijden van het cen trum van de stad. Tegenover het hotel vindt u golfclub Grand Ducal met maar liefst 18 holes. Het hotel beschikt o.a. over een bar, restaurant, lift en internetfaciliteiten. Uw comfor tabele kamer is o.a. voorzien van airconditioning, televisie, radio, telefoon, gratis kluisje en badkamer met bad/douche, toilet en haardroger. Uw auto kunt u gratis parkeren. Aankomstdata: vrijdag en zaterdag vanaf 18 juli t/m 20 december 2008 v.a. 69,-* v.a. 115,-* lezersprijzen zijn per persoon, o.b.v. 2 personen, excl. 17,50 reserveringskosten per boeking Alleen met de actiecode WEG40007 komt u in aanmerking voor het lezersvoordeel van 17.50 per boeking. Informatie reserveringen ikboeksnel op www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen (autovakanties). waarom zou je verder zoeken Voor algemene vragen over LezersExtra JKk belt u met de afdeling Lezersservice van de PZC 0800 - O 231 231 of mailt u naar mgfe ,*\i lezersextra@pzc.wegener.nl Hl Prijswijzigingen, zet-en drukfouten voorbehouden. Lyngrove Estate mag zich scharen onder de absolute top van Zuid-Afrikaanse wijnhuizen. Elk jaar weer worden de wijnen overladen met medailles. Enkele voorbeelden: International Wine and Spirit Competition, en de Decanter World Wine Awards. Met grote trots presente ren wij dit proefpakket. De beschrijving van de wijnen vindt u in onze webwinkel. Proefpakket Lyngrove Estate: 2 flessen Lyngrove Estate Collection Shiraz 2005 2 flessen Lyngrove Estate Reserve Cabernet Merlot 2003 2 flessen Lyngrove Estate Platinum Cabernet Merlot 2003 Meer informatie en bestellen ikbestelsnel op www.pzc.nl/webwinkel Vanafvier dozen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder dan vier dozen draagt u 5,95 bij. U ontvangt de rekening per post nadat de wijn geleverd is.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 50