aan een opleiding helpen
'Het mooie van Unicef is dat regeringen met hen samenwerken. Daardoor
haalt het ook echt iets uit' Ivo Niehe A
kj
kj
O
kj
kj
kj
W
SIB
PZC Vrijdag 27 juni 2008 I 47
07:05 The Fresh Prin
ce of Bel-Air 07:35 Ac
cording to Jim 08:00 The
bold and the beauti
ful 08:30 De kraamafde-
ling 09:00 Best of Home-
shopping 12:05 Two and
a half men 12:30 Two
guys, a girl and a pizza
place 12:55 Hotel 13:25
Roseanne 13:55 Show
nieuws 14:20 De gra
te verbouwing 15:15
judging Amy 16:10The
bold and the beautiful
16:35 Hotel 17:05 JAG
07:00 Teleshop 7: Astro-
tijd 08:00 RTL Nieuws
08:30 RTL GP: Transo-
rientale rally 09:00 RTL Z
Nieuws 09:20 PRAutoty-
pe 09:40 RTL Z Nieuws
10:15 EK Voor Z 10:20
PRAutotype 10:40 RTL Z
Nieuws 11:20 Studio E
W 11:40 RTL Z Nieuws
13:00 RTL GP: MotoGP
TT Assen (Kwalificatie)
14:15 EK Voor Z 14:20
RTL GP: MotoGP TT As
sen (Kwalificatie) 16:00
RTL Z Nieuws
07:00 Teleshop 8 07:01
Tel Sell 08:45 Astra-
tijd O9:00Tel Sell 14:30
Astrotijd 14:45 Tel Sell
15:45 Astrotijd 16:00 Tel
Sell 17:00 Oprah Win
frey show 17:50 Joan of
Arcadia
06:00 Koopjes tv 06:55
Amish in the city 07:50
Hotel 08:25 Peking Ex
press III 09:30Trauma
centrum 10:05 Provi
dence 11:00 Astra TV
13:00 Wimbledon
VERONICA
09:00 JETIX: Kinder- Q
programma's, met on-
der meer Jacob Dub-
bel, Iggy Arbuckle, Kids
from room 402, Gad
get The Gadgetini's,
De vijfling, Tutenstein,
Shuriken School, Mega
Babies, Pokémon Bat
tle Frontier, Kim Possi
ble, Skunk Ful, Yin Yang
Yo, Tofu's, Totally spies,
Pokémon, Disney's The
Legend ofTarzan, Fill
more, Totally spies, Kim
Possible
18:00 ER, dramaserie 18:00 The A-Team, ac- 18:45 Baby's wil is wet,
tieserie informatief
18:55 Stacked, komische
18:05 Will Grace, co- 18:00 The Fresh Prince
medyserie of Bel-Air, come-
18:35 Judging Amy, dra- dyserie
maserie 18:30 According to Jim,
comedyserie
18:55 Friends, comedy-
19:00
Hart van Neder- 19:25 The Osbournes, 19:40 Dr. Phil, talkshow
19:30 Grey's anatomy,
19:25 The Simpsons,
land - Vroege reallifeserie
dramaserie
animatieserie
editie, nieuwspro- 19:55 Allez allez Zim-
gramma babwe, docusoap
19:20
Shownieuws -
Vroege editie
19:50
Trauma centrum
20:30 The world is not 20:30 Young guns II, ac- 20:30 EHBO: Eerste
enough, actiefilm tiefïlm Hulp Bij Opvoe
den, amusement
20:30 Tristan St Isolde, 20:20 Wegmisbrui-
romantisch drama kers!, verkeerspro-
gramma
21:30 Weeds, soap
21:20 Top Gear, auto
magazine
22:30 Desperado, actie- 22:10 Help, mijn man is
film klusser!, kluspro-
gramma
22:25 Brainiac, weten
schap
23:00
Hart van Neder
land - Late editie,
reportages
23:05
23:55
As the world
turns, soapserie
Oprah Winfrey
23:00 Wimbledon up
date, samenvatting
23:25
Sexcetera, erotiek
23:15
Piets weerbericht
show, amusement
23:20
Shownieuws -
(h)
Late editie
23:55
K-9: P.I
01:45
Astro TV Night
00:30
RTL GP: Transo-
00:45
RTL Nieuws
00:00 The diary of Ellen
00:00
Nachtprogram
02:45
Red Live
rientale rally
00:50
Teleshop 8
Rimbauer
mering
01:05
Teleshop 7
00:51
Sneak preview
01:40 Nachtprogram
00:30
Bottom
01:06
Nachtlounge
02:00
KamasutraTV
mering: Happy
01:15
Nachtprogram
03:00
The hotspot
Hour en Relax TV
02:00
mering
Poker after dark
00
10
O
O
O
r>
Buthan. „Dat land is zo mooi. Het
heeft een sereniteit die je nergens
anders vindt. Mijn broer is ambas
sadeur in India geweest en zei: als
je ooit in Bhutan kan komen,
moet je gaan. Tot vijf jaar geleden
werden gehandicapte kinderen in
Bhutan uit schaamte thuisgehou
den, omdat een handicap in het
boeddhisme een boetedoening is
voor fouten in een vorig leven.
Unicef ging huis aan huis langs
om ouders te vragen hun kinde
ren naar school te sturen. Dat was
een revolutie. Ik krijg zelden tra
nen in mijn ogen. Maar in de film
zit Kingley, die zes jaar opgesloten
zat. Nu gaat hij naar school."
TV Show Special: De uitdaging, 20.30 uur,
Nederland 1. Om 22.35 uur is er een up
date over het resultaat.
Nederlands bekendste Unicef-ambassadeur Paul van Vliet (links) werft sa
men met Ivo Niehe nieuwe donateurs. foto Tros
OVIRJGE
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland nu
18:20 Weer
18:23 Nu de week
18:33 De Zeeuw van Vlaande
ren
18:46 Regioned
BUITENLAND
België 1
09:00 Donna op één. 12:10
De rode loper. 12:35 Blokken.
13:00 Het journaal. 13:30 Het
weer. 13:35 Sporza: Wimble
don. 18:00 Het journaal. 18:10
De rode loper. 18:35 Blokken.
19:00 Het journaal. 19:40
1000 zonnen. 20:00 Het weer.
20:05 F.C. de Kampioenen.
20:35 Dances with wolves.
23:30 Het journaal laat. 23:51
KENO-uitslagen. 23:52 Euro
millions-uitslagen. 23:55 Het
weer. 00:00 The bill.
België 2
07:05 Sprookjesboom. 07:10
De snorkels. 07:20 Oggy en
de kakkerlakken. 07:30 Miss
BG. 07:45 Rocket mijn raket.
07:55 George van de jungle.
08:05 Samson Gert. 08:30
Oggy en de kakkerlakken.
08:40 Stafkes straffe kost.
08:50 Disney classic cartoons.
08:59 CANVAS. 09:00 Terzake.
09:35 Lentebeelden. 15:29
KETNET. 15:30 Pocoyo. 15:35
Bumba. 15:40 Draakje. 15:45
Bob de Bouwer. 15:55 Harry
en zijn emmer dinosauriërs.
16:05 Kleine Einsteins. 16:30
Samson Gert. 16:55 Smos.
17:15 Doug in het Disney
festival. 17:35 Miss BG. 17:50
Rocket mijn raket. 18:05 Oggy
en de kakkerlakken. 18:10 Go
IV. 18:20 Peperbollen. 18:50
GoGo stop. 19:10 George van
de jungle. 19:25 Oggy en de
kakkerlakken. 19:35 Flight 29
down. 19:59 CANVAS. 20:00
Terzake. 20:40 De Canvascrack.
21:15 Regenesis. 22:05 Fawlty
Towers. 22:40 De keien van de
Wetstraat. 23:10 Sporza: Ten
nis - Wimbledon 2008.23:45
Green wing.
RTBF1
09:15 Au quotidien. 10:00
Télétourisme. 10:30 Rosa-
munde Pilcher: Coeurs perdus.
11:58 Questions d'argent.
12:00 Table des terroirs.
12:05 Les feux de l'amour.
12:49 Nieuwsoverzicht. 12:55
Weerbericht. 12:56 Questions
d'argent. 13:00 Nieuws. 13:30
Weerbericht. 13:40 Télétou
risme. 13:50 Derrick. 14:50 Les
remords d'une mère. 16:50,
17:40 7 a la maison. 18:30 Le
6 minutes. 18:35 Weerbe
richt. 18:45 Au quotidien.
19:21 Chaud devant. 19:22
Weerbericht. 19:30 Nieuws.
20:10 Weerbericht. 20:15
L'anniversaire. 22:20 Beau vélo
de Ravel: Péronnes-lez-An-
toing. 22:50 Trekking Euromilli-
ons. 23:00 Auto mobile. 23:30
Questions d'argent. 23:35 50°
nord. 00:20 Le 12 minutes.
RTBF2
07:05 Tekenfilms. 09:00 Les
niouzz. 09:10 Tekenfilms.
10:50 D6bels. 11:20 Screen.
11:36 Questions d'argent.
11:40 Plus belle la vie. 12:05
Toute une histoire. 13:00 Te
kenfilms. 13:55 Knor, 110 kilos
en 25 semaines. 14:40 Toute
une histoire. 15:35 C'est pas
sorcier. 16:01 lei bla bla. 16:05
Tekenfilms. 17:40 Les niouzz.
17:50 Air de familie. 17:55
Toute une histoire. 18:55 Plus
belle la vie. 19:25 Les Griffin.
19:50,19:55 Un gars, une fille.
20:00 Beursberichten. 20:10
Wicker Park. 22:00,22:05 Un
gars, une fille. 22:15 Matière
grise express. 22:22 D'art d'art.
22:23 KENO. 22:25 Weerbe
richt. 22:30 Le 12 minutes.
22:45 Beursberichten. 22:50
Couleur café: La musique est-
elle une arme?
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:15 Don't
get done, get Dom. 11:00
Homes under the hammer.
11:55 Nieuws en weerbericht.
12:00 To buy or not to buy.
12:30 Trash to cash. 13:15
Bargain hunt. 14:00 Nieuws en
weerbericht. 14:30 Regionaal
nieuws en weerbericht. 14:45
Tennis: Wimbledon 2008.
19:00 Nieuws en weerbericht.
19:30 Regionaal nieuws en
weerbericht. 20:00 The One
show. 20:30 Britain's lost
world. 20:57 Nieuws en regio-
naai nieuws. 21:00 EastEnders.
21:30 DIY SOS. 22:00 To the
manor born. 23:00 Nieuws en
weerbericht. 23:25 Regionaal
nieuws en weerbericht. 23:35
Friday night with Jonathan
Ross.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30
Teletubbies. 07:55 Tweenies
songtime. 08:00 Pitt and
Kantrop. 08:25 Newsround.
08:30 Smalltalk diaries. 08:45
Secret show. 09:25 The owl.
09:30 Get squiggling. 09:45
Something special. 10:00 Bob
the builder. 10:10 Charlie and
Lola. 10:25 Fimbles songtime.
10:30 Big barn farm. 10:45
Nina and the neurons. 11:00
In the night garden. 11:30,
13:00 Tennis: Wimbledon
2008.16:25 Lazytown.
16:50 Animalia. 17:15 Uncle
Max. 17:25 The Basil Brush
show. 17:50 Bernard. 17:55
Sorry, I've got no head. 18:25
Newsround. 18:30,18:40
Shaun the sheep. 18:50 Tennis:
Wimbledon 2008.21:00 Today
at Wimbledon. 22:00 Top gear.
23:00 Ql. 23:30 Newsnight.
23:55 Weerbericht. 00:00
Glastonbury 2008.
Duitsland 1
09:00 Tagesschau. 09:05 Rote
Rosen. 09:55 ARD-Wetter-
schau. 10:00 Tagesschau. 10:03
Brisant. 10:20 Mein Herz singt
nurfür dich. 12:00 Tagesschau
urn zwölf. 12:15 ARD-Buffet.
13:00 ARD-Mittagsmagazin.
14:00 Tagesschau. 14:10 Rote
Rosen. 15:00 Tagesschau.
15:10 Sturm der Liebe. 16:00
Tagesschau. 16:10 Giraffe,
Erdmannchen Co. 17:00
Tagesschau urn fiinf. 17:15
Brisant. 18:00 ARD vor acht.
19:50 Das Wetter im Ersten.
19:55 Börse im Ersten. 20:00
Tagesschau. 20:15 Eine Chance
für die Liebe. 21:45 Tatort:
Wenn Frauen Austern essen.
23:15 Tagesthemen. 23:28 Das
Wetter im Ersten. 23:30 Die
Spielerin.
Duitsland 2
09:00 Tagesschau. 09:05 Voile
Kanne - Service taglich. 10:30
Wege zum Glück. 11:15,
11:35 Reich undSchön. 12:00
Tagesschau urn zwölf. 12:15
drehscheibe Deutschland.
13:00 ARD-Mittagsmagazin.
14:00 heute - in Deutschland.
14:15 Die Küchenschlacht.
15:00 heute - Sport. 15:15
Ruhrpott-Schnauzen. 16:00
heute - in Europa. 16:15 Wege
zum Glück. 17:00 heute - Wet
ter. 17:15 hallo deutschland.
17:45 Leute heute. 18:00
SOKO Kitzbühel. 19:00 heute.
19:20 Weerbericht. 19:25 Die
Rettungsflieger. 20:15 Siska.
21:15 Domingo, Netrebko und
Villazón. 23:15 Lanz kocht.
00:15 heute nacht. 00:25
aspekte.
Discovery
07:40 Rides: Heavy metal.
08:30,08:55 Wheeler dealers:
Porsche. 09:25 Brainiac. 10:15
British biker build-off. 10:40
Scrappy races. 11:35 The
greatest ever: Motorcycles.
12:30,13:00 How do they
do it? 13:25 Dirty jobs: Spray
insulation technician. 14:20
Oil, sweat and rigs. 15:15 Ame
rican chopper: I, Robot bike.
16:10 American hotrod: '61
Bubbletop. 17:05 Beetle crisis.
17:35 Wreck rescue. 18:00,
18:30 How do they do it?
19:00 Mythbusters: Exploding
pants. 20:00 Dirty jobs: Big
animal vet. 21:00 Die Ludolfs.
22:00 Overhaulin'. 23:00 Fight
quest: France. 00:00 Deadliest
catch: Friends and rivals.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
11:59 National Geographic
Channel. 12:00 Air crash
investigation: Blind landing.
13:00 Perfect weapon: Siege
engines. 14:00 Megastructu-
res: Supertanker. 15:00 Animal
patrol: Race against time. 15:59
National Geographic Junior.
16:00 Crittercam-WildTech
adventures: Emperor penguins.
16:30 Michaela's wild chal
lenge. 17:00 AAp& Co. 17:30
The snake wranglers: Copper
head cannibals. 18:00 World's
deadliest animals: Amazon.
19:00 Perfect weapon: Slings
and arrows. 20:00 Mad labs.
20:30 Air crash investigation:
Miracle escape. 21:30 Air crash
investigated: Dead weight.
22:30 Air crash investigation:
Greek ferry disaster. 23:30
Seconds from disaster: Flood at
Stava Dam.
TMF
09:00 De videotheek. 11:00
TMF Classics. 12:00 TMF
Dance. 13:00 10 XAvril
Lavigne. 14:00 De videotheek.
15:00 Serveert. 15:30 Your
superchart. 16:30 Reaction.
17:30 Serveert. 18:00 Valerio
duikt onder. 18:30 De video
theek. 20:00 Your superchart.
21:00 Serveert. 21:30 Valerio
duikt onder. 22:00 TMF Dance.
23:00 TMF Dance - non stop.
MTV
10:10 Breakfastclub MTV Top
10.11:00 M is for music. 14:00
US top 20.15:00 All access:
Shortest celebrity marriages.
15:55 My super sweet 16.
16:20 Life of Ryan. 16:50 The
X-Effect. 17:15 Wanna come
in. 17:40 Pimp my ride. 18:10
Made. 19:00 My super sweet
16.19:30 Life of Ryan. 20:00
Hogan knows best. 20:25 True
life. 21:20 Pimp my ride. 21:45
My super sweet 16.22:10 Life
of Ryan. 22:40 Hogan knows
best. 23:05 Punk'd. 23:30 Dirty
Sanchez. 00:00 US top 20.
TV 5
08:00 Canadees nieuws. 08:30
La France au menu. 09:00
Silence qa pousse. 09:25 Le
plus grand musée du monde.
09:50 La tomate au Sénégal.
10:45 Des chiffres et des let
tres. 11:15 Tout le monde veut
prendre sa place. 12:00 TV-
5Monde l'info. 12:05 Escapade
gourmande. 12:30 Plus belle
la vie. 13:00 Cathérine. 13:30
Belgisch nieuws. 14:00 Sous le
soleil. 15:00 Les nomades du
cercle polaire. 16:00 Nos an-
nées pension. 16:30 Questions
pour un champion. 17:00
Ripostes. 18:00 Nieuws. 18:25
Les journal de l'éco. 18:30,
19:20 Avocats et associés.
20:30 Frans nieuws. 21:00
Destination réussite. 22:05
Envoyé spécial. 23:00 Nieuws.
23:10 Zwitsers nieuws. 23:40
L'affaire Sacha Guitry.
Eurosport
08:30 Olympische Spelen.
09:00 EURO 2008 Show. 09:30
Voetbal: EURO 2008.11:30
Volleybal. 13:30 EURO 2008
Show. 14:00,15:00 Motor
sport. 16:00 EURO 2008 Show.
16:15 Beachvolleybai. 17:00,
17:30 Volleybal. 18:00 EURO
2008 Show. 18:15,19:30
Volleybal. 20:00 EURO 2008
Show. 20:15 Volleybal. 22:00
Timbersport series. 22:30
Autosport: Rally. 23:00 EURO
2008 Show.
CNN
09:00 Business international.
10:15 CNN Marketplace
Middle East. 10:30 World
sport. 11:00 Larry King. 12:00
Business international. 13:00
World news Asia. 14:30 World
sport. 15:00 World news Asia.
15:30 International correspon
dents. 16:00 Your world today.
19:30 The screening room.
20:00 Your world today. 20:30
World business today. 21:00
World news Europe. 21:30
World business today. 21:45
CNN Marketplace Middle East.
22:00 World news Europe.
22:30 World sport. 23:00
Business international. 00:00
The situation room.