Geslaagden in Zeeland Pontes Pieter Zeeman SSG Nehalennia Calvijn College Krabbendijke Calvijn College Goes OPDC De Vliedberg Goes 't Rijks Bergen op Zoom Reynaert College Pontes Het Goese Lyceum SSG De Rede Zeldenrust- Steelantcollege Zwin College ROC Westerschelde PZC Vrijdag 27 juni 2008 33 Vmbo Basisberoepsgerichte leer weg, sector zorg en welzijn: Chris Begemann, Zierikzee Vmbo Kaderberoepsgerichte leerweg, sector economie: Sabri- na Hanenberg, Burgh-Haamstede; Maxime de Hamer, Renesse; Jodie Vermaat, Renesse; Bram Flamant, Zierikzee; Nicky Vaes; Zierikzee Vmbo Theoretische leerweg: Rik den Engelsman, Burgh-Haam stede; Sabinde de Heer, Burgh- Haamstede; Laurens van Leeuwen, Burgh-Haamstede; Havo, profiel Economie en Maat schappij: Manuela van der Hoe ven, Nieuwerkerk Havo, profiel Cultuur en Maat schappij: Kelly Kesteloo, Nieuwer kerk Havo, profiel Natuur en Gezond heid: Jamie Lemsom, Kerkwerve CSW Middelburg HAVO, profiel cultuur en maat schappij Nadia Benhaddou, Vlissingen; Chris Roekamp, Grijpskerke; Bara Taher, Vlissingen; Morindy Verhak- ge, Biggekerke. Havo, profiel Cultuur en Maat schappij: Charlotte Beuting, Mid delburg; Jafeth Eland, Middelburg. Havo, profiel Economie en Maat schappij: Lizan Huibregtse, West- kapelle; Bas Kuzee, Ritthem; Sjoerd Otten, Oostkapelle; Rami- sia Wannee, Middelburg; Vera Welleman, Middelburg. Vwo - Atheneum, profiel Econo mie en Maatschappij: Melissa van Herwijnen, Middelburg. Vmbo Basisberoepsgerichte leer weg Sector: Zorg en Welzijn: De- niz Daneshvar Fazli, Middelburg. Vmbo Kaderberoepsgerichte leerweg Sector: Techniek: Ru ben de Winter, Vlissingen. Vmbo Gemengde leerweg Sec tor: Economie: Onur Metin, Mid delburg. Vmbo Gemengde leerweg Sec tor: Techniek: Inigo Scheijbeler, Koudekerke. Vmbo Theoretische leerweg Sec tor: Economie: Rick Balk, Arne- muiden; Bart van Kervinck, Mid delburg. Vmbo Theoretische leerweg Sec tor: Techniek: Nick Lubbersen, Middelburg. Vmbo Theoretische leerweg Sec tor: Zorg en Welzijn: Amanda Meijers, Koudekerke; Alyssa We ner, Middelburg. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, zorg en welzijn: Ebrine Faasse, Borssele; Gijsbert-Jan Faas- se, Sint Philipsland; Marregie Moens, Arnemuiden; Jovanka Wondergem, Arnemuiden. Vmbo, gemengde leerweg, zorg en welzijn: Annemieke Morks, Oosterland. Vmbo, theoretische leerweg, techniek: Pieter de Nood, Water landkerkje. Havo, cultuur en maatschappij (te en 2e tijdvak): Sarah Beeke, Wolphaartsdijk; Jeanet Blok, Ril land; Erica Boogaard, Middelburg; Jolena Bunt, Krabbendijke; Shalyn Everse, Yerseke; Edward Geelhoed, 's-Heer Hendrikskinderen; Willian- ne van 't Hoff, Oosterland; Corina Hoogerland, Kruiningen; Metty Kleppe, Kapelle; Marieke Kole, Ar nemuiden; Linda Kosten, Kapelle; Anne-Marije de Koster, Kruinin gen; Suzanna Kroes, Tholen; Lizet- te Kruysse, Krabbendijke; Liesbeth van der Maas, Arnemuiden; Arian- ne Maljaars, Meliskerke; Klazien van Manen, Kruiningen; Arriëtte Meulmeester, Meliskerke; Marilyn Moerdijk, Waarde; Aart Poppe, Ka pelle; Harmen de Rijke, Stavenis- se; Mathilde de Rijke, Terneuzen; Margriet Ringelberg, Zierikzee; An- nemarie de Rooij, Oud-Vosse- meer; Jeffrey Schipper, Tholen; Marjolein Steenpoorte, Ooster land; Mathilde Stouten, Zaamslag; Ben Verheij, Bruinisse; Willemijn de Visser, Kapelle; Coralien de Vis ser, Middelburg; Heidi van Vuur- en, Zaamslag, Anneleen Walhout, 's-Gravenpolder; Paulien van de Woestijne, Hoek; Jolande Wolfert, Krabbendijke; Jan Zandee, 's-Gra- venpolder; Janita Zwemer, Krui ningen. Havo, economie en maatschap pij(te en 2e tijdvak): Stefan Beeke, Kapelle; Jan Pieter Bevelan der, Sint Maartensdijk; Marc van Bochove, Goes; Marcel de Dreu, Krabbendijke; Joalyn Eggebeen, 's-Gravenpolder; Janno van den Ende, Waarde; Martin Francke, Meliskerke; Peter Goedbloed, Mid delburg; Nellianne Goedegebure, Kruiningen; Joost de Goffau, Goes; Simon van Groningen, Goes; Richard Harthoorn, Waar de; Harm van den Hoek, Goes; Na- dine Janssen, Oostdijk; Mart Jonge- neel, Goes; Jacco de Kok, Goes; Jaap Kolijn, Terneuzen; Peter van der Maas, Wissenkerke; Christian Nagelkerke, Waarde; Jan Nuijt, Nieuwerkerk; Mark Pieper, Krab bendijke; Peter Pors, Kapelle; Klaas-Jan Priem, Stavenisse; Rem- co de Rijke, Vrouwenpolder; Lydia de Rooij, Sint Annaland; Niels Rot- tier, Aagtekerke; Henk Treurniet, Middelburg; Willem Jan van de Velde, Dreischor; Michiel Visser, Krabbendijke; Christiaan Wijn- holds, 's-Heer Arendskerke; Carola de Witte, 's-Gravenpolder; Joost Zuidijk, 's-Gravenpolder; Richard Louws, Middelburg. Havo, natuur en gezondheid (ie en 2e tijdvak): Laurens Andeweg, Middelburg; Elise Bezemer, Kapel le; Anne Coppoolse, Arnemuiden; Marijne Dingemanse, Kapelle; Dianne Houmes, Middelburg; Hanneke van der Maas, Arnemui den; Elianne Oppeneer, Middel burg; Petra Verwijs, Tholen; Mar lies van de Wege, Terneuzen; An na Wisse, Biervliet. Havo, natuur en techniek (ie en 2e tijdvak): Ian Bustraan, Yerseke; Bart Dekker, Kapelle; Cornells Din gemanse, Middelburg; Joeri Ever- se, Yerseke; Maarten Hoftijzer, Tholen; Jeromy van Houdt, Sint Maartensdijk; Adryan van der Jagt, Yerseke; Alexander Kaan, Yerseke; Maurits van Koeveringe, Krabben dijke; Jurian van Koeveringe, Yerse ke; Stefan de Koning, Middelburg; Aart-Jan Kort, Nieuwerkerk; Jan de Koster, Krabbendijke; Niels Lie- vense, Arnemuiden; Stefan Mie ras,Yerseke; Marijn Otte, Ooster land; Jeroen Proos, Arnemuiden; Leendert Roozemond, Stavenisse; Leonard Schellingerhout, Sint An naland; Hilco Scherrenburg, 's-Gra- venpolder; Hanneke Sinke, Krab bendijke; Kevin van Stee Yerseke; Maarten Vogel, Kapelle; Hans de Vos, Stavenisse; Marijn van Mou- rik, Kapelle; Corwin Steendijk, Axel; Hans de Vos, Stavenisse. Havo, Natuur en Techniek en Na tuur en Gezondheid (ie en 2e tijdvak): Judith Corbijn, Aagteker ke; Pieter van Koeveringe, Krab bendijke; Elize Minderhoud, Aag tekerke; Maurice Vane, Bruinisse. Vwo, cultuur en maatschappij: (ie en 2e tijdvak): Lineke Goudap pel, Middelburg; Heieen Huisman, Arnemuiden; Margriet van de Ket terij, Arnemuiden; Kees Knuist, Sint Maartensdijk; Paula van der Maas, Vlissingen; Arina Meeuse, Goes; Suzanna Sturm, Aagtekerke; Tanny van der Veen, Middelburg; Marijn Verschuure, Kruiningen; Miriam Verwijs, Tholen; Elise Wal pot, Tholen; Corine van de Woes tijne, Aagtekerke. Vwo, economie en maatschap pij (ie en 2e tijdvak) Ardjan Faasse, Aagtekerke; Carolien de Goffau, 's-Gravenpolder; Leonie Hage, Nieuwdorp zld; Marijn Hou mes, Middelburg; Anton van Oudenaarde, Tholen; Arjan Smit, 's-Gravenpolder; Harold van de Velde, Goes; Elma de Visser, Mid delburg; Wilco van der Maas, Krab bendijke; Ineke Boone, Hoedekens- kerke. Vwo, natuur en gezondheid (ie en 2e tijdvak): Janita van Belzen, Arnemuiden; Andrea Blok, Goes; Andrea Boon, Krabbendijke; Chris tiaan Cornet, Scherpenisse; Tha- mara van Dam, Poortvliet; Marjo lein Kaan, Goes; Hubert Maljaars, Aagtekerke; Cathleen Tolhoek, 's-Gravenpolder; Arie Vermeulen, Kapelle; Nadine de Visser, Dom burg; Arjan van de Waerdt, Tho len; Ko Wisse, Aagtekerke; Diene- ke Dekker, 's-Gravenpolder; Ro bert van der Hart; 's-Gravenpol- der. Vwo, natuur en techniek (ie en 2e tijdvak): Martijn Bazen, Scher penisse; Jos Blok, Krabbendijke; Gerwin Harmsen, Scherpenisse; Hanno Maljaars, Aagtekerke; Na than Tramper, Krabbendijke; Niek Verschuure, Oostdijk; Jacco Zuijd- weg, Krabbendijke. Vwo, natuur en techniek en na tuur en gezondheid (ie en 2e tijdvak): Mark van den Berge, Krabbendijke; Sander van Bocho ve, Goes; Rianne Geuze, Middel burg; Thea Heringa, Kapelle; Els Hoekman, Hoedekenskerke; Bart van Liere, Oostdijk; Leen Moer land, Kloetinge; Kyra Nicolasen, Kapelle; Johan Polak, Tholen; Eric Poppe, Arnemuiden; Aad Pors, Ka pelle; Rinke de Ridder, Arnemui den; Arjan Schipaanboord, Ril land; Jan Kees de Visser, Aagteker ke; Corné Vreugdenhil, Goes; Lau rent Kruijsse, Krabbendijke. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg,techniek breed: Tim de Jonge, Goes; Havo: Sooma Azizi, Oud Vosse- meer; Niels Boudeling, Oud Vosse- meer; André Geuze, Tholen; Rick Polderman, Sint Maartensdijk; Ma- lissa Rijnberg, Tholen; Tiny Smit, Oud Vossemeer; Vwo:Kim Potappel, Oud Vosse meer; Ellen Visser, Sint Philips land. Vmbo, basisberoepsgericht leer weg, techniek: Mike Van Broeck, Koewacht; Brian Reijns, Terhole Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, techniek: Niki Drijdijk, Koewacht; Jonas Roels, Hulst; Tom Warrens, Heikant Vmbo, theoretische leerweg: Da nielle Blommaert, Sint Jansteen; Nick van Delft, Terhole Havo: Marjolein d' Hondt, Hulst; Shelley Verschuren, Sint Jansteen; Anniek van de Walle, Vogelwaar de Vwo, Atheneum: Annemiek van Bellen, Hulst; Anne-Marie Kroon, Hulst; Astrid van Roosmalen, Hulst; Sabrina de Waal, Koewacht; Yannick van de Walle, Terhole. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, techniek, techniek- breed: Tim de Jonge, Goes Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, economie, handel en administratie-breed: Kimberley Verschuur, Goes Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, techniek, techniek- breed: Yordi de la Croix, Wolp haartsdijk Gymnasium, profiel natuur en gezondheid: Sofie Vermeeren, Ter neuzen. Atheneum, profiel natuur en techniek: Quinten Volleman, Ter neuzen. Vmbo theoretische leerweg, zorg en welzijn: Karlijn Peters, Sas van Gent. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, handel en administra tie: Kevin Lucasse, Biervliet; Mi chelle Michael, Terneuzen. Vmbo, theoretische leerweg: Vic tor van den Hooven, Terneuzen; Nicky Verburg, Terneuzen; Den nis Zegers, Zaamslag. Havo, profiel cultuur en maat schappij: Eline Vermeire, Terneu zen. Vwo, Atheneum, profiel natuur en gezondheid: Marian Bun, Axel; Geneviëve Limon, Axel; An gela Wolfert, Terneuzen. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, zorg en welzijn: Guled Osman Abdi, Oostburg. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, metaaltechniek: Mark Kusters, IJzendijke; Rik Tollenaar, Retranchement. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, zorg en welzijn: Marjo lein Dieleman, Biervliet; Ellen Mornout, Aardenburg; Ingeborg van Schoote, Breskens. Vmbo, theretische leerweg: Step hanie Hollestelle, Hoofplaat; Ro bert Klaaijsen, Groede, Elroy Ver- straete, Hoofdplaat. Havo, profiel cultuur en maat schappij: Gaël van Heijst, Oost burg. Havo, profiel economie en maat schappij: Jill Arends, Groede; An gela Dudok, Sluis; Kelly Fijnaut, Oostburg. Havo, profiel natuur en gezond heid: Sven Hamelijnck, Aarden burg. Onderwijsassistent 4: Marloes Adriaansen, Terneuzen; Margot van Beest, Hengstdijk; Lia Diele man, Biervliet; Koen Dieleman, Breskens; Tessa Federmann, Sluis kil; Marjolein de Haan, Terneuzen; Natalie hage, Terhole; Stephanie Hermans, Vogelwaarde; Veroni- que Hoogkamer, Heikant; Timo Knieriem, Graauw; Keshia Pieters, Heikant; Dominique Pijcke, Oost burg; Anke van Putte, Clinge; Lau rens Schriemer, Eede; Michelle Se- lis, Breskens; Talitha Soumokil, Hulst; Natalie Vermorken, Hulst; Frank Verstraten, Terneuzen; Me tin Yavuz, Breskens. Sociaal Pedagogisch Werker 4: Anique van den Berg, Sas van Gent; Silvia Boogaard-de Graaff Borssele; Madeion Boussen, Ter neuzen; Annemiek de Buck, Oost burg; Joyce van Campenhout, Zuiddorpe; Olivier Dankloff, Axel; Melanie Datthijn, Groede; Andrea Dieleman, Terneuzen; Rinske Doolaege, Terneuzen; Christina Duerinck, Zaamslag; Sheila van den Eeckhout, Axel; Lucie Fer- ket-Cornelissens, Heikant; Daph ne Haak, Terneuzen; Janneke He- melaar, St. Jansteen; Leonie de Ke- ijzer, St. Jansteen; Sharon Kort man, Hulst; Mariska de Krijger, Oostburg; Margy van Laere, Kield- recht; Nena Lensen, Terneuzen; Jennifer van der Loo, Kuitaart; Es ther van Luijk, Aardenburg; Moni ca de Meijer, Terneuzen; Sascha Simpelaar, Groede; Esther Sponse- lee, Kloosterzande; Sylvia Verbist- de Rechter, St. Jansteen; Marjon van Vlierberghe, Hulst; Anniek van de Voorde, Breskens; Cynthia Wilten, Hengstdijk. Sociaal Pedagogisch Werker 3: Kevin Asselman, Sas van Gent; Si- ham el Azzouti, Axel; Sharon Bare- man, Terneuzen; Esther Blommae rt, St. Jansteen; Katinka Bogaert, St. Jansteen; Sylvia Bokelaar-Over- kamp, Westdorpe; Melanie Bom- melijn, Axel; Rianne Coppoolse, Terneuzen; Joyce van Denderen, Axel; Amber Dieleman, Zaamslag; Christine Djojoseparto, Clinge; Bi- anca Galle, Groede; Mariske Hame link, Axel; Deborah Hemelsoet, Terneuzen; Chantal Jansen-Sim- ons, Terneuzen; Melissa de Kesel, Hulst; Maxime de Klerk, Koe wacht; Kirsten Kuijer, Terneuzen; Thijs van Male, Terneuzen; Chris Pluym, Clinge; Manon Raes, Koe wacht; Helma Schakel, Hulst; An ne Smallegange, Breskens; Patricia Verhoeven, Sluiskil; Marjolein van Vooren, Lamswaarde; Rina van Vooren-de Bruijne, Lamswaarde; Carmen de Vos, St. Kruis. Maatschappelijke zorg 3: Manue la La Grand, Stekene; Eline Hamer- linck, Aardenburg; Tessie Lijbaart, Koewacht; Chantal Pijcke, Bres kens; Jitske de Witte, 's Gravenpol der. Helpende zorg en welzijn: Ma- non Babijn, Biervliet; Malou Caste- leijns, Schoondijke; Marieke Dek kers, Waterlandkerkje; Shirley Graff, Schoondijke; Manon Kauff- mann, Philippine; Charlotte de Le- ijser, Sluiskil; Mariska Morel, Groe de; Tara van de Steenoven, Terneu zen; Eileen de Waele, Zuiddorpe; Sevda Yilmaz, Terneuzen. Helpende welzijn: Bonita Loof, Terneuzen; Hilde Stokhof, Axel. Zorghulp: Naomi Boone, Axel.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 35