Familieberichten Test je Oranje kennis LEZERSEXTRA PZC De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 De Uitvaart Informatie Hulplijn is op de volgende manieren te bereiken: Telefonisch: U kunt ons gratis bellen: 0800 - 44 44 000 24 uur per dag, 7 dagen per week Per email: U kunt uw vraag mailen: info@scu.nu Binnen enkele dagen wordt uw vraag beantwoord. Via de website: Kijk op: www.scu.nu voor folders, vragen, en andere informatie 32 I Donderdag 26 juni 2008 PZC Geschokt hebben we kennisgenomen van het plotseling overlijden van Chris Schrier Via deze weg wensen wij Jean en haar familie veel sterkte. Alle collega's van Dethon Integratie Kom we moeten gaan,zegt ze. Altijd gehaast, altijd bezig. Genieten doet ze van de natuur, dat is haar opmonteringskuur. Nu is echter de tijd gekomen, Om te rusten met de bloemen, het gras en tussen de bomen. Machelina Stoel-van Oeveren Lien *4 juli 1929 124 juni 2008 Zierikzee: A.J.J. Stoel Breda: Marianne Stoel Milou Ioris Noordgouwe: Hetty Stoel Correspondentieadres: H. Stoel Vijverbergstraat 13 4317 BA Noordgouwe De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 28 juni om 11.00 uur op de algemene begraafplaats te Zierikzee, Stapelshofweg. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig op de begraafplaats aanwezig te zijn. Na de begrafenis wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in het Multifunctioneel centrum te Zierikzee, De Huijbertstraat 35. Lieve Lien, kleintje, zusje, tante Lien, ma, oma, Lien We zullen je missen, aan je denken, van je blijven houden. Van alle zussen, broers, neven en nichten. Zierikzee, 24 juni 2008 Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering, hebben wij na een ziekbed van enkele dagen onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve vrouw, (schoon-) moeder en oma Riekie Umbgrove-Schreurs Rotterdam 4-3-1931 t Antwerpen 24-6-2008 Koudekerke: Ruud Umbgrove Vlissingen: Jennifer Umbgrove en Fons van Swaal Arjen Sander en Mascha Marinda Astrid Umbgrove Tim Leigh Inge Umbgrove en Jacco Jasperse Faye Michelle Umbgrove en Glenn de Groot Dillon Rachel Middelburg: Ab Kats 4371 BP Koudekerke, 24 juni 2008 Banckertstraat 29 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden dinsdag 1 juli om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. 03-05-1944 24-06-2008 Een speciale ster Laatst heb ik een ster uitgezocht Voor mijn vader die moest gaan Een ster voor iemand zo speciaal Dat hij eigenlijk alleen moest gaan Nu kijk ik naar de sterren en huil naar de maan Daar straalt dan weer die ene ster Dus eigenlijk ben je niet weggegaan Rust zacht lieve papa en opa Diana, Wouter, Darrell Sharon Met ontsteltenis hebben wij vernomen dat op dinsdag 24 juni is overleden onze medebewoner, de heer Herman Tammes Wij denken aan hem als een sympathieke bewoner, die opgewekt door het leven ging. Wij wensen de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens de bewoners van Het Bastion Strandwal, Vlissingen sd Met droefheid hebben wij kennis genomen van het over lijden van onze medebewoonster mevrouw Wattez-Boone We leven mee met haar man, kinderen en kleinkinderen. Bewoners van "De Compagnie", entree 2 Meestoof 110-132 te Middelburg In plaats van kaarten Na een lange en moeilijke periode, tengevolge van de ziekte van Huntington, is te midden van haar dierbaren rustig heengegaan mijn lieve moeder, schoonmoederen onze oma Cornelia Wilhelmina Wijs-Bruel -Corrie- Weduwe van Fieter Wijs *3 augustus 1928 121 juni 2008 "het is goed zo" Sonja en Hans Vereist-Wijs Guus Febe Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum Randhof, afdeling Merel, voor de liefdevolle verzorging. Correspondentie adres: Leliestraat 89,4461 FE Goes. We hebben in kleine kring afscheid van haar genomen. In memoriam 26-06-2006 26-06-2008 Guy Ramon Guy vergeten doen we je nooit Je was meer dan 20 jaar een deel van ons leven Bart en Emmy Stichting Centrum voor Uitvaart Informatie Hoe Oranje het ook doet, de PZC blijft het EK volgen. U maakt elke dag kans op een lekker weekend op Ameland in Golden Tulip Resort Noordsee voor twee personen. Vraag donderdag 26 juni: Wie is de huidige Europees kampioen (2004)? A. Duitsland B. Griekenland C. Spanje Sms uw antwoord naar 2002 0,60 per verzonden bericht): ACTIEV0ETBAL26 spatie A, B of C. Bijv: ACTIEV0ETBAL26 B Elke dag staat er een EK-vraag in de krant. U mag per dag zo vaak meedoen als u wilt. Spelregels: Uw inzending dient voor middernacht bij ons binnen te zijn Alleen de winnaar krijgt binnen 2 werkdagen bericht Het arrangement is te boeken in de periode september t/m december 2008 Het arrangement is te boeken op basis van beschikbaarheid Voor onze voorwaarden over kansspelen kijk op www.pzc.nl/spelvoorwaarden of bel met onze afdeling Lezersservice: 0800-0 231231. U dingt samen met de inzenders van de zeven dagbladen van Wegener NieuwsMedia B.V. mee voor het weekend. De prijs wordt aangeboden door Marrea Hotelarrangementen. Ga voor meer informatie over Marrea naar www.marrea.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 70