Familieberichten ÜP» ifl 4 tja rsci h Colofon Familieberichten '(rV :vm Albert Joseph van den Dries Godelieve Hadegonda Catharina Van Vooren I JE De Ui tvaart Informatie Hulplijn 28 I Donderdag 26 juni 2008 PZC sd Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamiiieberichten@weaenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl K f*x'fi WÊfc Een man van weinig woorden met een hart van goud Die openstaat voor anderen en waar men veel van houdt Hij beantwoordt alje vragen al is het met een lach. Na een liefdevolle verzorging is vrij zacht en kalm van ons heengegaan, mijn lieve man, vader, schoonvader, opa, broer en schoonbroer echtgenoot van Hij is geboren te Sluis op 15 juni 1922 en overleden aldaar op 25 juni 2008, voorzien van de H. Sacramenten der Zieken. Sluis: Godelieve van den Dries-van Vooren zijn echtgenote Maldegem: Marc en Cristel van den Dries-Mortier Bart, Lien Oostburg: Carolien en Luc Plasschaert-van den Dries Isabelle, Sophie, Charlotte Oost-Eeklo: Annemarie en Marnix Van Vooren-van den Dries Natascha en Nico Valerie, Sarah Zijn kinderen en kleinkinderen De families van den Dries, Van Vooren, Heijens, Verhelst en Breyaert. Sluis, 25 juni 2008 4524 KR Praatvlietweg 2 De eucharistieviering waartoe u vriendelijk wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 30 juni 2008 om 10.30 uur in de Parochiekerk van H. Maria Hemelvaart, Weststraat 80 te Aardenburg, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Er is gelegenheid om de familie te condoleren voor de eucharistieviering vanaf 10.00 uur achteraan in de kerk. Een speciaal woord van dank gaat uit naar Dr. Jongsma, personeel van De Stelle en de thuiszorg. 4524 KR Sluis, Praatvlietweg 2 9990 Maldegem, Aardenburgkalseide 355 4501 NK Oostburg, Margarethaweg 1 9968 Oost Eeklo, Stroomstraat 61 Zij die geen kennisgeving mochten ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. "Neem mij gevangen Heer, dan ben ik waarlijk vrij" Tot ons komt het droeve bericht dat onze oud voorzitter en lid van ons koor is overleden. Zijn stem en invloed geeft ons een dankbare herinnering. Dank u wel! Ko Gorsse Wij wensen zijn vrouw Joke, kinderen en kleinkinderen Gods kracht toe om deze lege plaats te vullen. Leden en bestuur van Evangelisatie Koor Halleluja Soes, 25 juni 2008 Seschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van de heer J.D. Gorsse Hij was als vrijwilliger vele jaren actief voor de bewoners van zorgcentrum Poelwijck. Wij herinneren hem als een trouw en dienstbaar medemens. Wij wensen de familie veel sterkte met dit grote verlies. Bewoners, vrijwilligers, medewerkers, directie en bestuur Stichting Poelwijck-De Kraayert, 's-Heer Arendskerke A f' Veel fijne herinneringen, verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Na een leven vol zorg voor allen die haar dierbaar waren is overleden mijn lieve grootmoeder Cornelia Lijntje Zijta Sinds 18 maart 2001 weduwe van Willem Marinus Kloet in de leeftijd van 91 jaar. Willem jan Kloet Burgh-Haamstede, 24 juni 2008 Allévo zorgcentrum "Duinoord" Correspondentieadres: W.J. Kloet Schapengorsedijk 4 3235 LA Rockanje De rouwdienst zal worden gehouden zaterdag 28 juni om 10.15 uur in de aula van de begraafplaats "Vredehof" te Burgh-Haamstede, Oude Lagezoom, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden aldaar. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in voornoemde aula. Tijdens zijn werkzaamheden in Spanje is plotseling overleden mijn dierbare man en onze lieve vader en schoonvader Douwe Lanting Midlum 11 oktober 1949 t Almeria, 22 juni 2008 Zierikzee: jeltsy Lanting-Cramer Goes: Anne Lanting Harm Boer Rotterdam: felle Lanting Roos van der Made Grachtweg 16 4301 KJ, Zierikzee Douwe komt pas vrijdag thuis. De begrafenis vindt plaats in Midlum (Friesland) op zaterdag 28 juni vanuit de kerk. Voorafgaand aan de afscheids bijeenkomst is er vanaf 14.00 uur gelegenheid om te condoleren. Mocht u geen kaart hebben ontvangen, wilt u dan deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Na een strijd, moeizaam gestreden ging je heen, niet onverwacht. Niemand wist hoeveel je hebt geleden, onuitputtelijk was je kracht. Maar ook hieraan kwam een einde, het deed ons zeer je te laten gaan. maar hiermee hebben we vrede, omdat je nu kunt rusten gaan. Tot ons verdriet is overleden mijn lieve man, onze papa, opa en grootvader Arend Cornelis Mostert Kees Bergschenhoek, 2 april 1925 f Goes, 25 juni 2008 "De Heer is mijn Herder" Kapelle: C. P. Mostert-Breugem Zaamslag: Atie en Jan Goudzwaard-Mostert Nina en Pieter, Job, Tim Paul Tholen: Jannie en Jan Dees-Mostert Danielle en Sander Joram en Ellen Tim Kapelle: Nelleke en André Lokerse-Mostert Marije en Jan-Maarten Naomi en Arjan Klundert: Marjolijne Mostert en André Rijnders Tom Eva Met dank aan verpleeghuis "Ter Weel" Unit 1, voor de liefdevolle verzorging. Biezelingsestraat70B, 4421 BT Kapelle Een dienst van herinnering zal worden gehouden op maandag 30 juni om 11.00 uur in de Ontmoetingskerk, Biezelingsestraat 67 te Kapelle. Voorafgaande aan de dienst is er vanaf 10.30 uur gelegenheid tot afscheidnemen. Aansluitend zal de begrafenis op de algemene begraafplaats te Kapelle plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede 1A te Kapelle. Als een druppel kon zeggen hoeveel ik je mis dan regende het elke dag Het was een ongelijke strijd tegen een ziekte waar niemand tegen kan blijven vechten. Ondanks het verdriet en de pijn is het ons samen gelukt op een goede manier afscheid te nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Jacobus Cornelis Oele Ko 27 maart 1931 Goes t 23 juni 2008 Corrie Ellen en Rob Barrie, Kim Arno Ravensteinlaan 54 4481 CL Kloetinge De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op zaterdag 28 juni om 10.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om plm. 11.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van bovengenoemd rouwcentrum. Speciale dank gaat uit aan het personeel van verpleeghuis Ter Weel te Goes, unit 8. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Waar kan ik mij verzekeren? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten van een advertentie? Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant laten maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is er mogelijk? 0800 - 44 44 000 info@scu.nu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 66