Familieberichten B 30 I Donderdag 26 juni 2008 PZC be dit was het dan, de reis ten einde, nog even bij de en gelen langs, dan wachten op 't geluid van de bazuinen gerrit knoester Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat nog onverwacht is over leden mijn lieve man en maatje, onze zorgzame vader en opa Klaas Osinga Berlikum, 7 februari 1932 t Middelburg, 23 juni 2008 Corry Osinga-Adriaanse Ebbing Osinga Saskia Osinga-Joosse Fieke Emma Siebe Carolina Osinga Menno Bliek Sophie Touwbaan 39 4331 VB Middelburg Mijn man, onze vader en opa ligt thuis opgebaard. De afscheidsdienst, voorgegaan door ds. Francke, zal op zaterdag 28 juni om 12.30 uur plaatsvinden in de Hofpleinkerk, Hofplein 13 te Middelburg. Aansluitend zullen wij hem om 14.00 uur begraven op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in Restaurant De Tropen, Damplein 27 te Middelburg. Voor de liefdevolle verzorging willen wij het personeel van de afdeling Watertoren van het Gasthuis hartelijk dank zeggen. Geen afscheidsgroet. Geen laatste omhelzing. Plotseling was hij er niet meer. Geheel onverwacht is, na een leven dat getekend was door inzet en hartelijkheid voor allen die hem omringden, over leden mijn man, onze vader en opa Adri Remijnse echtgenoot van lanny de Jonge Oudelande, 7 maart 1945 t Goes, 23 juni 2008 Goes: Janny Wilfred Kapelle: Norbert en Conny Romy, Kim Balou n'- Nassaulaan 93 4461 SV Goes Gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 26 juni en vrijdag 27 juni van 19.00 tot 20.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20, (naast de Alg. Begraaf plaats) te Goes. De afscheidsbijeenkomst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op zaterdag 28 juni om 15.00 uur in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en ontmoeting in de koffiekamer van het crematorium. Verslagen en sprakeloos zijn wij door het plotselinge over lijden van onze fijne collega Adri Remijnse Iedere dag als eerste op school aanwezig. Iedere dag behulpzaam voor collega's en leerlingen. Zoveel leerlingen die van jou hebben geleerd. Zoveel dingen op school die door jou zijn gemaakt. Adri wat zullen wij jou enorm missen Wij wensen Janny, Wilfred, Norbert, Conny, Kim en Romy veel sterkte toe met dit verlies. Collega's van Praktijkschool de Wissel Dag meester Adri, Plotseling hoorden we dat u er niet meer bent. We kunnen het bijna niet geloven. Geen gezellig kletspraatje meer vóór de les. Geen vrolijk fluitje meer in de les. Niet meer 100 x uitleg totdat we het snapten. Geen zwaai meer met een glimlach. Je stond altijd voor ons klaar. Dag redder in nood. We zullen je missen. Leerlingen van de Wissel Wij zijn sprakeloos en verbijsterd door het plotselinge overlijden van onze collega Adri Remijnse Namens de MR van praktijkschool de Wissel wensen wij zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel kracht toe om dit grote verlies te verwerken. Toch nog onverwacht is op de leeftijd van 76 jaar overleden onze zwager en oom Klaas Osinga Zijn laatste jaren verliepen moeizaam. In hem verliezen we een levenslustig en enthousiast familielid. Adrie Adriaanse Lies en Corrie Adriaanse-Verhage Kees Adriaanse t en Catrien Adriaanse-Ioziasse Cor de Kam Leo en Annie Adriaanse-Kooman Fred Sauer en Susan Sauer-Adriaanse t Arie en Toos van Wijhe-Adriaanse Piet Adriaanse t en Sjaan Adriaanse-Brasser )o en Anneke Adriaanse-Steketee Ko en Tiny Adriaanse-Dekker Jan en Coosje Adriaanse-de Kroo Daan Adriaanse en Marian Osté Neven en nichten Wij wensen Cor. kinderen en kleinkinderen Gods nabijheid toe. Middelburg, 23 juni 2008 Seisweg 35,4334 AD mffm, SfgT ,T-"- msm Lieve Opa Goes, Ik zal je herinneren om alle knikkers en stripboeken die je voor ons spaarde. Ik zal je herinneren om de pepermuntjes die papa en ik pikten uit het potje. Ik zal je herinneren om het zaaltje wat jij voor ons regelde om in te twirlen. Ik zal je herinneren omdat je er altijd voor ons was. Helaas moet ik veel te vroeg afscheid van je nemen, maar deze mooie herinneringen zal ik altijd bij me dragen. Liefs Romy Lieve Opa Goes, Ik zal je missen omdat we niet meer samen naar de kermis kunnen. Ik zal je missen omdat we niet meer samen kunnen knutselen. Ik zal je missen omdat we niet meer samen op de motor kunnen rijden. Lieve opa, ik zal je vreselijk missen, gewoon omdat je was wie je was. Liefs Kimmy Wij zijn zeer verdrietig door het plotseling overlijden van onze zwager en oom Adri Remijnse Wij zullen hem missen. Bep Lenie en loop Janny Riek Neven en nichten Goes, 23 juni 2008 "Veel te vroeg uit de koers genomen" Dag Adri Jelle en Marjolein Kattendijke, 25 juni 2008 Onverwachts is op maandag 23 juni jl. overleden onze medewerker Adri Remijnse Als leraarondersteuner techniek op onze Praktijkschool De Wissel betekende hij veel voor de leerlingen en voor de collega's. Wij zijn hem daar dankbaar voor. Hierbij betuigen wij ons medeleven aan zijn familie. Namens bestuur, directeuren en de gemeenschappelijke medezeggenschapsraad van Stichting Respont Vandaag bereikte ons het hele verdrietige bericht dat onze voormalige medewerker Adri Remijnse onverwachts is overleden. Adri is zijn loopbaan begonnen als conciërge op de voor malige Koningin Wilhelminaschool te Goes en ook nog een korte tijd op SBO De Tweern. We denken terug aan hem als een zeer betrokken en deskundig teamlid. We wensen zijn vrouw Janny en de (klein)kinderen en verdere familie heel veel sterkte toe met dit verlies. Namens team en ouders van SBO De Tweern Theo Quaak, directeur Goes, 24 juni 2008 Verbijsterd zijn we door het plotseling overlijden van ons zeer gewaardeerd comitélid Adri Remijnse Adri heeft zich tientallen jaren met volle energie ingezet voor de Ronde van Midden-Zeeland, de DELTA Profronde en de DELTA Tour Zeeland. We wensen [anny, de kinderen en familie veel sterkte toe met dit ai'ote verlies.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 58