DE PZC ZOEKT BEZORG(ST)ERS PZC Steeds meer twijfels over EK van 2012 in Polen en Oekraïne ZES VRAGEN OVER HKÜZiEüS Beide landen hebben problemen met organisatie toernooi. Premie van €100f- verdienen PZC Donderdag 26 juni 2008 41 losé Garcia Pereira is half Spaans, half Portu gees. Hij denkt dat veel Nederlanders hopen dat Spanje kampioen wordt. „Iedereen houdt een beetje van Spanje." Naam: José Garcia Pereira Leeftijd: 52 jaar Woonplaats: Vlissingen Beroep: chauffeur Voetbal: tot zijn 24e in Spanje DEN HAAG - Michel Platini stapt na het EK met angst en beven in een vliegtuig naar Oekraïne. Vier jaar voor het volgende Europees kam pioenschap bestaat bij de Uefa gro te twijfel of de gastlanden Oekraï ne en Polen hun zaakjes wel tijdig voor elkaar hebben. Uefa-voorzit- ter Platini uitte in januari al zijn bezorgdheid over de traag malen de molens in de twee landen. De angst is gegrond. In Polen ligt een groot deel van de organisatie op zijn gat. Bij een grootscheeps onderzoek naar omkoping in het Volgt u het EK? „Ja, natuurlijk. Ook al kan ik niet heel veel wedstrijden zien omdat ik als chauffeur ook 's avonds werk. Maar als ik kijk, is dat vaak met vrienden in een café in Vlissingen. Biertje erbij, gewoon feest." „In eerste instantie vond ik het jammer dat Nederland eruit lag. Ik was voor Nederland, Portugal en Spanje. Ik had gehoopt op een finale tus sen Spanje en Nederland. Nu is alleen Spanje nog over!" Wat vond u de beste wedstrijd tot nu toe „Portugal-Duitsland. Ook al heeft Portugal die wedstrijd verloren. En ik ben absoluut niet voor de Duitsers. Maar dat was een mooie wedstrijd. Geweldige kwaliteit van beide kanten. Bij zo'n wedstrijd maakt het resul taat niet zoveel uit." Wie is de beste speler van het EK? „Cristiano Ronaldo. Op dit moment is hij de beste. Hij doet veel in het veld, is snel. Hij is gewoon goed." Houdt u tijdens dit EK contact met Spanje? „Ja, zeker. Via MSN praat ik elke dag met vrienden en familie in Spanje. Ook heb ik satelliet, dus ik kijk vaak Spaans nieuws op de Spaanse zen der TVE. En op internet lees ik Spaanse tijdschriften en kranten zoals El Mundo en El Diario." Wat vindt u van het EK? „Het is een heel goed georganiseerd toernooi, ook buiten het veld. Er is bijna geen supportersgeweld. Het is één groot feest." Wie wordt Europees kampioen? „Dat is moeilijk te zeggen. Ik hoop dat Spanje kampioen wordt. Veel Ne derlanders denk ik ook. Iedereen houdt een beetje van Spanje." Ais je je nu aanmeldt als bezorger van de PZC bij jou in de buurt dan krijg je een startpremie van 100,- (na 3 maanden)! Wat moetje doen? - je bezorgt de krant dagelijks voor 07.00 uur - je bent minimaal 15 jaar oud - je bent het afgelopen halfjaar geen PZC bezorger geweest Wat staat er tegenover? - een goede beloning - een gratis krant - extra premies voor trouwe bezorgers - een gratis regenpak Inlichtingen en aanmelden: -Bel GRATIS: 0800 - 023 2333 (kies 1) - Mail naar: bezorgers@pzc.nl -Website: www.bezorgers.nl/pzc Kandidaat-bezorgers dienen zich bij aanmelding te legitimeren. lees vii leef voetbal bleek een flink aantal be stuurders corrupt. Zij zijn allemaal de laan uitgestuurd, beslissingen bij de bond worden allemaal op de lange baan geschoven. En in de Oekraïne gaat het al nau welijks beter. Het ministerie van sport in de voormalige Sovjet-repu bliek zegt dat het gebroken heeft met de (Taiwanese) firma die het Olympisch Stadion in Kiev zou re noveren. Het 84.000 plaatsen tel lende stadion is in de jaren twin tig gebouwd. De Archasia Design Group is na maandenlang juri disch touwtrekken op straat gezet door sportminister Karandejev. Platini bezoekt Oekraïne volgende week. De Uefa zou overwegen het EK elders te laten houden. HALVE FINALE Basel. Duitsland-Turkije 3-2 (1-1). 22. Ugur 0-1, 26. Schweinsteiger 1-1, 79. Klose 2-1, 87. Semih 2-2, 90. Lahm 3-2. Scheidsrechter: Bus- acca (Zwi). Gele kaart: Semih (Turkije). Aantal toeschouwers: 39.000. Duitsland: Lehmann; Friedrich, Metzelder, Mertesacker en Lahm; Schweinsteiger, Rolfes (46. Frings), Ballack, Hitzlsperger en Podolski; Klose (90. Jansen). Turkije: Rüstü; Sabri, Mehmet Topal, Gokhan Ugur Boral viert de 1-0 van Turkije. foto Jon Super/AP en Hakan; Kazim, Altintop, Aurelio, Ayhan (81. Mevlüt) en Ugur (85. Gökdeniz); Semih. TOPSCORERS 1. Villa (Spanje) 4. 2. Podolski (Duitsland), Semih (Turkije), Hakan Yakin (Zwitserland), Pavljoetsjenko (Rusland) 3. 6. Sneijder, Van Persie, Van Nistelrooij (Neder land), Ibrahimovic (Zweden), Arda, Nihat (Tur kije), Schweinsteiger, Ballack, Klose (Dui), Klasnic (Kroatië), Arsjavin (Rusland) 2. 17. Van Bronckhorst, Kuijt, Robben, Huntelaar (Nederland), Hansson (Zweden), Fabregas, De la Red, Torres, Güiza (Spanje), Sverkos, Sionko, Koller, Plasil (Tsjechië), Quaresma, Deco, Ronal do, Pepe, Meireles, Helder Postiga, Nuno Go- mes (Portugal), Modric, Sma, Olie (Kroatië), Guerreiro (Polen), Vastic (Oostenrijk), Mutu (Roemenië), Panucci, Pirlo, De Rossi (Italië), Henry (Frankrijk), Charisteas (Griekenland), Zir- janov, Torbinski (Rusland), Ugur (Turkije), Lahm (Duitsland) 1. KAARTEN Een keer geel: Semih (Turkije). Bijzonderheid: Na de kwartfinales zijn gele kaarten kwijtgescholden. JC VASTGOED PE85O0Ni.UK VEHIC PROfESStONESl VERKOOPBEMIDDEUNG 'Daarom is JC Vastgoed de aangewezen, makelaar om uw huis te verkopen' Waarom JC Vastgoed? Als u JC Vastgoed inschakelt voor de verkoop van uw huis kunt u rekenen op een persoonlijke bege leiding. Ik adviseer een reëele vraagprijs, begeleid de bezichtigingen en voer onderhandelingen om de maximale prijs er voor u uit te halen. U kunt met al uw vragen 6 dagen én avonden bij mij terecht. Ook na de koop wordt alles voor u geregeld en na de overdracht van het huis kunt u bij vragen nog bij mij terecht. Kortom, u krijgt de uitgebreide service van een professional die gedreven is om uw huis goed en snel te verkopen Wat kost dat? JC Vastgoed gaat écht actief aan de slag met de verkoop van uw huis. Hiervoor betaalt u één prijs. De courtagekosten bedragen 1,35% van de verkoopprijs (excl. BTW) Wat krijgt u voor dit bedrag? Optimale en intensieve persoonlijke begeleiding. Directe plaatsing van uw huis op de veel bezochte websites: www.jcvastgoed.nl, www.huislijn.nl,jaap.nl en funda.nl Een gratis'virtuele tour' Een prachtige full-colour brochure. Professionele plattegronden van het huis. Iedere twee weken een advertentie in Woonnieuws Midden-Zeeland. En Het benodigde energiecertificaat van uw woning! No cure, no pay JC Vastgoed doet zaken op basis van: Geen zaken, geen kosten. U gaat een bemiddelingsovereenkomst aan voor een termijn van 4 maanden. Als uw huis daarna niet verkocht is, kunt u zonder kosten stoppen. Kennismaken? Informeer eens naar de mogelijkheden of maak gewoon vrijblijvend een afspraak. Bel 0118-591000 of mail naar info@jcvastgoed.nl JC Vastgoed Schoolstraat 3a 4354 AJ Vrouwenpolder T 0118 59 10 OO F 0118 59 34 10 Ejcvastgoed@jcvastgoed.nl www.jcvastgoed.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 43