Familieberichten 26 I Woensdag 25 juni 2008 PZC sd Dank je voor alles wat je hebt gedaan dank voor je glimlach als we het moeilijk hadden dank voor de arm die je om ons heen wou slaan maar dank vooral omdat je er altijd voor ons was Lieve Fineke, we gaan je missen. Fineke van Klinken partner van Karei Mulder 20 juni 2008 Karei lappe en Mariëlle Wietse Robert en Tamara Don, )ulia en Fleur Bianca en Joost Marvin,Youri en Kirsten Karin, Flenk, Priscilla en Patrick Jolanda, Jurgen en Randy René. Susan en Kimberly Marco, Judith en Fabiënne Citha en Britt Grote Abeele 4,4388 VW Oost-Souburg De crematieplechtigheid vindt plaats op zaterdag 28 juni om 12.30 uur in het crematorium. Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Vanaf 11.30 uur is er op dezelfde locatie gelegenheid om afscheid te nemen. Na de plechtigheid is ertussen 13.30 en 18.00 uur gelegen heid tot condoleren in Sociëteit De Vergenoeging, Gort straat 30,4331 PN Middelburg. Zij die wij liefhebben en verloren zijn niet meer waar zij waren maar zijn altijd waar wij zijn Jappe, Mariëlle en Wietse Volkomen onverwacht hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Fineke van Klinken Vlissingen Leo en Tanneke van Klinken-de Bad Mark Stella Koudekerke Adri en Els van Klinken-Polderman Estherella en Lenno, Leijn, Wannes Sjacco "De zon kwam je halen Lieve vriendin Fineke we zullen je zo missen. Henk en Corrie Boone-van den Berg Mark en Ingrid, Sasha Judith en Anton I Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat is overleden onze lieve zorgzame vader en opa Adriaan Osté sinds 12 augustus 1998weduwnaar van Cornelia Kuzee Ritthem, 18 januari 1913 t Middelburg, 23 juni 2008 Ritthem: Jan Osté Lien Osté-de Visser Borssele: Corine Osté Menno de Lange Vlissingen: Marieke van Eersel-Osté Boudewijn van Eersel Wij willen alle medewerkers nan zorgcentrum "Swerf-Rust" hartelijk danken voor hun tiejde volle zorg en aandacht. Correspondentieadres: Nieuwlandseweg 5 4389 VA Ritthem De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 27 juni om 12.30 uur in de Protestantse Kerk te Ritthem. In de consistorie van de kerk is er gelegenheid tot afscheid nemen van 11.43 tot 12.15 uur voorafgaand aan de dienst. De begrafenis zal plaatshebben om 13 .30 uur op de begraaf plaats te Ritthem. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het over lijden van mijn broer, zwager en oom Adriaan Osté Kapelle: W. Minderhoud-Osté RitthermJ. Osté-Baljeu Neven en nichten Het leven is als een strijdtoneel elk speelt zijn rol, ieder heeft zijn deel. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze zorgzame pa en opa Paulus Paree weduwnaar van Sara Cornelia Werri Hij overleed in de leeftijd van 84 jaar. Axel: Kees (in herinnering) en Ria Tom Aniek en Christophe Hulst: Corine en Cor Laurens Jasper 23 juni 2008 Correspondentieadres: Zandstraat 12,4561 SC Hulst Naar de wens van pa hebben wij in besloten kring afscheid van hem genomen. Verdrietig moeten wij afscheid nemen van onze geliefde broer en zwager Paul Paree 's-Heerenhoek: Piet en Nel Paree-Pover 's-Heerenhoek: Jan en Jo Paree-Hoondert Lewedorp: Clazien Paree en Albert Rijk (in herinnering) Neven en nichten Mahamudra gaat alle woorden en symbolen te boven. Door geen moeite te doen maar los en natuurlijk te blijven kan men het juk afwerpen- en zich aldus bevrijden. Geheel onverwacht is Chris overgegaan naar het grote geheel.... Christiaan Pieter Schrier Chris echtgenoot van Jean Sandra Elmont Terneuzen, 11 oktober 1958 t Heikant, 23 juni 2008 Jean Schrier-Elmont Daniëlle en Dimitry, Thomas Barbara en Dave, Tygo Yentl Mevr. C.J. Schrier-van Langevelde Cees en Heidi Schrier-vd Bovekamp Emmabaan 87,4566 AA Heikant U kunt afscheid nemen van Chris in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 26 juni van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op maandag 30 juni om 13.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28-c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot tot schriftelijk condoleren. Na de bijeenkomst bent u welkom voor een samenzijn in de koffiekamer van bovengenoemd crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd maar ook dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze schoonzuster en tante Anny Stoel-Zijta Zierikzee: W. van Nieuwenhuijze-Stoel Nieuwerkerk: E.Stoel-Dijkstra Neven en nichten De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden www.scu.nu Afgelopen maandag bereikte ons het droevige bericht van het plotselinge, veel te vroege overlijden van onze gewaardeerde collega Chris Schrier Chris was een toegewijd medewerker van het eerste uur bij InAxtion, voorheen Smile, vestiging Terneuzen. Hij heeft zijn werkzaamheden altijd met grote inzet en betrokkenheid uitgeoefend. Wij missen in hem een fijne en betrokken collega. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw Jean, hun kinderen, kleinkinderen en overige nabestaanden. Wij wensen hen veel sterkte in deze moeilijke periode. Directie en medewerkers InAxtion Uitzendgroep B.V. Ritthem, 23 juni 2008 3!irr29cböpor,"!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 60