m Familieberichten Colofon Familieberichten - 24 I Woensdag 25 juni 2008 PZC be Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermeiden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-malï tel fax n?cfamiliehenchtenca'wftnenernienwsmeriia ni 0800-8060 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Iemand die me lief was, is gestorven Die vertrouwde stem is verstomd Die vrolijke lach zal niet meer klinken Geen kus en geen omhelzing meer. Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft, moeten wij u tot onze diepe droefheid mededelen dat geheel onver wacht is overleden mijn lieve vrouw, onze zorg zame moeder, schoonmoeder, oma en overoma Maria Louisa Claerhoudt Marietje echtgenote van Johan Prudent de Bruijne in de leeftijd van 83 jaar. Sluis: J.P. de Bruijne Veldhoven: Ronald de Bruijne Sluis: Bryan en Suzanne de Bruijne-Monbaliu RotterdamIlona en Frank Geldrop: Glen AardenburgBianca en Jackie Focke-de Bruijne Oostburg: Jerney en Maurice Cay tin Jayda AardenburgRitchie en Emily Correspondentieadres: Hoogstraat 33 4524 AA Sluis De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uit genodigd, zai plaatsvinden op zaterdag 28 juni om 14.00 uur in crematorium "De Blauwe Toren", Zeeiaan 2 te Brugge. Gelegenheid tot condoleren in het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve Mamam Bedankt voor alle fijne herinneringen die je ons gegeven hebt. Kusjes, Je fietümütrülletjes I Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van Dhr. Chamroe vader van Ricardo, leerling van onze school Wij wensen Ricardo en zijn familie heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Basisschool Don Bosco (SKOB) Als een schip achter de kim zeilt is het niet weg, je kan het alleen niet zien. Bedroefd geven wij u kennis dat na een liefdevolle ver zorging in woonzorgcentrum "Bachten Dieke" is overleden onze lieve moeder en oma Wieptje Jacoba Slottje weduwe van Zacharias Antonius van Dongen in de ouderdom van 99 jaar. Terneuzen: George van Dongen Corrie van Dongen-van Putten Carla en Frans Christian Michael 23 juni 2003 Correspondentieadres: Schoolweg 19c 4531 CA Terneuzen De crematiebijeenkomst is op vrijdag 27 juni om 15.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Ter neuzen. Gelegenheid tot condoleren na de bijeenkomst in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Vol ongeloof en verbijstering ontvingen wij het droevige bericht dat bij een tragisch ongeval is overleden onze gewaardeerde collega Roel Franse Wij wensen de familie en vrienden van Roel heel veel kracht en sterkte toe om dit verlies te dragen. Directie en collega's Snoep Zn Transport B.V. Snoep Koel- en vriesopslag B.V. Transportbedrijf Van Duijn 8(Zn B.V. Geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van Roel Franse zoon van onze collega Gré Wij wensen Gré en haar familie veel sterkte met het dragen van dit grote verlies. Directie, medewerkers, vrijwilligers en cliënten Stichting Ouderenzorg Kapelle Diep zijn wij getroffen door het bericht van het over lijden van Roel Franse zoon van ons mede-bestuurslid Wij wensen Ad en zijn familie veel kracht en sterkte toe om dit immense verdriette kunnen dragen. Het bestuur en de leden van Ondernemersvereniging Borsele OVB .fst r iffÊm 'Ik wee t bij wie ik geborgen ben. Na een langdurig ziek zijn is toch nog onverwacht over leden mijn allerliefste man, onze papa en opa Jacobus Dirk Gorsse Ko in de leeftijd van 66 jaar. Zijn leven van zorgzaamheid, steun en liefde zal altijd in onze herinnering blijven Goes'. Joke Sorsse-de Feijter Goes: DickGorsse Tanny Gorsse-var\ Iwaarden Joost t, Joany, Esther, Lisanne Kloetinge: Kees Gorsse Carine Gorsse-Louwerse Sanne, Janneke, Ben te Kloosterzande: Liesbeth van Damme-Gorsse Jacco van Damme 23 juni 2008 Anna Paulownaplein 21,4461RC Goes De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op vrijdag 27 juni om 11.00 uur in de 'Bethelkerk', Tulpstraat 2 te Goes. Aansluitend zal om plm. 12.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraaf plaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de foyer van de 'Befhelkerk'. Jezus is de goede Herder. Jezus, Hij is overal. Lieve opa, we zijn heel verdrietig dat je er niet meer bent. Je was altijd belangstellend in alles wat wij deden. Wat zullen we je missen. Joany, Esther, Lisanne Sanne, Janneke, Bente Babs Isa 3 Wij zijn ontroerd door het overlijden van mijn lieve broer, zwager en onze oom Jacobus Dirk Gorsse Theo en Els Gorsse Michèl Gorsse Ilonka en Jon Maas Kapelle, 23 juni 2008 Verdrietig omdat wij Ko nu moeten missen, maar vol bewondering voor zijn doorzettingsvermogen, optimisme en zijn groot vertrouwen op zijn Heer en Heiland, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve zwager en oom Ko Gorsse echtgenoot van Joke de Feijter Bram de Feijter Ria de Feijter-de Jager Anneke Karelse-de Feijter, in herinnering Kees Karelse Lien de Feijter, in herinnering Sjaak de Feijter Hannie de Feijter-Corstanje Marijke Hillebrand-de Feijter Laurus Hillebrand Neven en nichten Goes, 23 juni 2008 Bij U, o Here, schuil ik. Na een leven vol zorg voor alles wat haar lief en dierbaar was, hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en oma Janna Adriana van der Weele - janna echtgenote van Cornelis Haze in de leeftijd van 88 jaar. C. Haze Rinus en Coby Jeannette en Johan Wijnanda Martin en Corry Evelien en Marco 23 juni 2008 Akkerbloemstraat 9 4322 CC Scharendijke Vrijdag 27 juni zal er een afscheidsdienst worden gehouden in de "Bethlehemkerk" van de protestantse gemeente aan het Bethlehemplein te Scharendijke, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Scharendijke, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in "De Hoeksteen" bij de kerk. - Geen bezoek aan huis Met droefheid geven wij u kennis dat toch nog onverwacht is overleden onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Janna Adriana Haze-van der Weele in de leeftijd van 88 jaar. Scharendijke: F.C. van der Weele N. van der Weele-de Jonge t Serooskerke: N. van der Weele J. van der Weele-van As Neven en nichten 23 juni 2008 Wij wensen de familie van ons overleden buurvrouw Janna Haze heel veel sterkte met dit verlies. Uniek als zij was, we zullen haar missen. Fam. Ramdjan Fam. Pool Fam. Lodewijk Fam. Bul Fam. Hogerheide De buurtjes van de Akkerbloemstraat en omgeving Scharendijke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 48