Familieberichten scu. K Uw krant tijdens uw vakantie Dankbetuiging Cornelis Vinke De Uitvaart Informatie Hulplijn Adriaan Kole lees leef. Meld u eenvoudig aan via www.pzc.nl/vakantieservice wa De eeuwige God zij u een woning, en van onder eeuwige armen; Deut. 33:27a Bedroefd en in dankbare herinnering aan wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat in de zekerheid van het geloof is heengegaan mijn dierbare vrouw en onze lieve, zorgzame moeder en oma Marina Sara Wattez-Boone in de leeftijd van 88 jaar, Middelburg: G.P. Wattez Middelburg: Gide en Nel Wattez-Goedbloed Paul Yvonne Houten: Cobi en Martin Op 't Land-Wattez Sjoerd Sifra Norbert Driebergen: Corry en Chris Stroo-Wattez Lyske en Bart Jefke en Kirsten Matthijn en Margriet Onze dank gaat uit naar de medewerkers van de Thuiszorg Zorgstroom en Verpleeghuis Vliedberg voor de liefdevolle verzorging. 24 juni 2008 Meestoof 114 4331VE Middelburg Zaterdag 28 juni zal een dienst van gedachtenis en bemoedi ging gehouden worden in de Morgenster, Adr. Lauwerey- straat 6 te Middelburg om 9.30 uur. Voorafgaand aan deze dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 9.00 tot 9.20 uur. Direct na de dienst is er gelegenheid tot condoleren en zal aansluitend de begrafenis plaatsvinden in besloten kring. Wanneer wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. PZC Woensdag 25 juni 2008 I 29 Voor al uw blijken van medeleven die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk van u mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve vader, opa en "opa Domburg" Pieter Johannes Davidse willen wij u oprecht dankzeggen. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Voor de hartverwarmende belangstelling, de bloemen, de vele kaarten, brieven en telefoontjes na het overlijden van mijn lieve man, vader, schoonvader, opa, broer en zwager Jacques Deijnen willen wij een ieder oprecht bedanken. H.C. Deijnen-Elslander Vlissingen, juni 2008 Hartelijk dank voor uw medeleven bij het overlijden van mijn lieve, zorgzame man Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn mij tot steun bij het verwerken van dit verlies. C.J. Vinke-Dekker Terhole, juni 2008 De vele hartverwarmende blijken van medeleven, na het heen gaan van mijn vrouw en moeder Hanneke van de Walle-van Zweden hebben ons steun en troost gegeven. Wij willen u hiervoor dan ook hartelijk danken. Het heeft ons goed gedaan. Nico en Sjaco van de Walle Wilhelminadorp, juni 2008 In memoriam 25 juni 2007 25 juni 2008 Lena Steketee-v.d. Boogaart Uit het oog maar niet uit ons hart we missen je liefs, je dochters Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden www.scu.nu Stil ging je heen, lang heb je gewacht, op het laatst weinig gesproken, maar wel veel gedacht. Je bent nu daar, waar je rusten mag. Het maakt ons stil en verdrietig om afscheid te moeten nemen van mijn man, onze vader, schoonvader en opa 'molen' f±0» Laurus Adria Lid in de Orde van Oranje-Nassau 6-1-1934 Rilland-Bath 19-6-2008 Rilland: A.J. van Weele- Bevelander Rilland: Marco van Weete Deöise vah Weele-van de Plasse Conté, Amy, Anne Bath: Loran van Weele Edith Novoa Sprundel: Annelies van den Broek-van Weele Kees van den Broek Koen, Lars, Mark Molendreef 1 4411 BS Rilland Lou is maandag door zijn vrouw, kinderen en klein kinderen naar zijn laatste rustplaats gebracht. Met droefenis geven wij kennis van het overlijden van onze gewaardeerde broer, zwager en oom Lou van Weele Dankbaar zijn wij voor de vele hulp die hij ons heeft geboden. Wij wensen Adrie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte tijdens deze moeilijke periode. Rilland: Leunis en Martha Wellington N.Z.: Cees en Allison Amsterdam: Méanne en Peter Mare en Eva Rilland, 19 juni 2008 God heeft ons geen kalme reis beloofd maar wel een behouden aankomst Voor de vele blijken van belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van onze neef en achterneef willen wij u hartelijk danken. Namens de familie C.W.A. Kole Wemeldinge, juni 2008 Achternaam: Om Ov Achternaam: O m Ov Adres: Campinq/hotel*: Postcode: Kamernr*: Plaats: Adres: Telefoon: Postcode: E-mailadres: Plaats: Geboortedatum: Telefoon: ik kies voor het volgende: A O Doe iemand anders een plezier met mijn krant B O Vakantieadres in Nederland* C O Vakantiewaardebonnen Vul het tijdelijke bezorgadres hiernaast in. Het betreft de periode: van: t/m indien van toepassing Stuur de volledig ingevulde bon in een envelop met postzegel naar: PZC, Afdeling Lezersservice, o.v.v. Vakantieservice, Postbus 31, 4460 AA Goes De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Wij ontvangen uw aanvraag graag uiterlijk 2 weken voordat u op vakantie gaat. é%J Vakantieplannen? Wanneer u langer dan zes dagen op vakantie bent kunt u gebruik maken van de vakantieservice. Zo treft u bij thuiskomst geen volle brievenbus aan. U kunt kiezen uit de volgende mogelijkheden: A) Doe iemand anders plezier met uw kranl atis bezorging binnen ons verspreidingsgebied B) Laat uw krant op uw vakantieadres bezorgen Gratis bezorging binnen ons verspreidingsgebied Buiten ons verspreidings gebied tegen portokosten C) Haal de krant af met vakantiewaardebonnen In te wisselen van bij: alle losse verkooppunten in Zeeland zoals o.a. cam pingwinkels, supermarkten, boekwinkels en kiosken Heeft u geen toegang tot internet? Maak dan gebruik van deze bon. Ik maak gebruik van de vakantieservice: Het tijdelijk bezorgadres is: Voorletters:Tussenvoegsel:Voorletters:Tussenvoegsel:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 31