N DOMINICAANSE REPUBLIEK CURACAO CUBA waarom zou je verder zoeken Spoorlijnen Solar County Wilhelmus Ziekenhuis Parkeergarage Sportboulevard BOEK ONLINE of bel 0900 - 9697 15 cPm ffi Volop beschikbaarheid in de kerstvakantie! Hotel temidden van tropische tuinen en vlakbij het strand! PZC Dinsdag 24 juni 2008 4-sterren resort! Vertrekdata: dagelijks van 2/7 t/m 24/3 Het 4-sterren Best Western Blue Bay Village resort ligt aan de rustige zuidkust van Curacao, aan de schitterende Blauwbaai, waar u heerlijk kunt zwemmen, snorkelen en duiken. Het resort beschikt o.a. over een restaurant, een gezellige bar, internetfaciliteiten, winkeltjes, 2 zwembaden met kinderbad, een kidsclub, speeltuin, fitnessruimte, tennisbaan en een strand met gratis ligbedden. Uw ruime villa beschikt o.a. over 3 slaapkamers, tv, telefoon, airconditioning, plafondventilator. Volledig ingerichte keuken met o.a. koelkast, kookplaat, vaatwasser en magnetron. Twee badkamers met douche, toilet en haardroger. Ruime veranda. U verblijft op basis van logies. Prijzen zijn p.p., o.b.v. een 6-persoonsbezetting. Voor uitgebreide reisbeschrijving/reservering, zie www.kras.nl/25332 Vertrekdata: zondag van 6/7 t/m 26/10 Het 3-sterren Orient Bay hotel is rustig gelegen, temidden van tropische tuinen en vlakbij het strand, dat via een smal pad te bereiken is. Het ligt op enkele kilometers van Grand Case, bekend om zijn vele restaurants en mooie zandstrand en bij het kleine centrum van Orient Bay. Het hotel beschikt o.a. over een receptie, snackbar, 2 buitenzwembaden met zonneterras met ligbedden en parasols. Uw appartement is voorzien van een woonkamer met zithoek, eethoek, televisie, telefoon, open keuken met 4 kookplaten, koelkast en koffiezetapparaat. Aparte 2-persoonskamer met airconditioning. Badkamer met douche en toilet. Balkon of terras met zitje. U verblijft op basis van logies. Prijzen zijn p.p. o.b.v. een 4-persoonsbezetting. Voor uitgebreide reisbeschrijving/reservering, zie www.kras.nl/22261 Vertrekdata: zondag van 6/7 t/m 26/10 Het 4-sterren Superclubs Breezes ligt in Puerto Plata direct aan het strand en vlakbij de plaatsen Sosüa en Cabarete. Het hotel beschikt o.a. over 5 restaurants, strandgrill, 5 bars, zwembaden, privéstrand met parasols en ligbedden, casino, discotheek, fitnessruimte, spa-center, schoonheidssalon, internetcentrum, game-ruimte, winkeltjes, klimmuur, 3 verlichte tennisbanen, watersportcentrum, miniclub en entertainment. Uw kamer is netjes ingericht en o.a. voorzien van airconditioning, kluisje, telefoon, thee- en koffiefaciliteiten, televisie, minibar, CD-speler en strijkfaciliteiten. Badkamer met bad/douche, toilet en haardroger. Balkon of terras met zitje. U verblijft op basis van all inclusive. Prijzen zijn p.p., o.b.v. een 2-persoonsbezetting. Voor uitgebreide reisbeschrijving/reservering, zie www.kras.nl/23669 Vertrekdata: zaterdag van 5/7 t/m 25/10 Het luxe 4-sterren Barlovento hotel ligt direct aan het strand en op ca. 5 minuten lopen van het bruisende centrum van de hoofdstad Varadero. Het hotel beschikt o.a. over een bar, restaurant, televisieruimte, groot zwembad met zonneterras, ligstoelen en parasols, miniclub (4-12 jaar), whirlpool, sauna, fitnesscentrum, gamesroom, volleybal, basketbal en watersportfaciliteiten; zoals kayakken, windsurfen, snorkelen en waterfietsen (gratis). Uw comfortabele kamer is netjes ingericht en o.a. voorzien van airconditioning, telefoon, televisie, kluisje en een minibar. Badkamer met bad en/of douche, toilet en haardroger. Balkon of terras met zitje. U verblijft op basis van all inclusive. Prijzen zijn p.p., o.b.v. een 2-persoonsbezetting. Voor uitgebreide reisbeschrijving/reservering, zie www.kras.nl/22216 LEZERS SCHRIJVEN Brieven richten aan: Lezersredacteur PZC Postbus 31 4460 AA Goes 0113-315660 lezersredacteur@pzc.nl (max. 150 woorden) De spoorlijnen zijn aan vernieu wing toe en daarom worden nieu we betonliggers en stenen ge plaatst. Daardoor zou er een verbe tering optreden omtrent trillingen en geluid. Helaas is daar in mijn buurt totaal niets van te merken. De trillingen in mijn woning en bij de buren zijn verergerd. De wo ningen staan te trillen na het voor bij rijden van goederentreinen. Wij merken dus totaal geen verbe tering. Wat de oorzaak ook is, ik kan dit niet verklaren. J. M. Korstanje Noordweg 43, Krabbendijke In de PZC van 21 juni 'schreeuwt' Zeeuws-Vlaanderen om een im puls. Een Investment Group kan die pijn helen. Mits we van Zeeuws-Vlaanderen één grote zon- nepaneeltuin maken. Aan elke knotwilg een paneel. En op alle dieken. Het had al niet veel ge scheeld of het gebied tussen Bres- kens en Hoofdplaat was al volge- gooid met windmolens om 'schreeuwend' Zeeuws-Vlaande ren in bedwang te houden. Vanwe ge de 'ruimte', waar blijkbaar iets mis mee is, en daardoor geschikt voor 'veel' industrie, is dit de idea le streek. Sinds een aantal jaren staat kernenergie op de agenda van het World Energy Congress als alternatieve energie. Maar die plannen van Delta worden ge dwarsboomd. Politiek minder cor rect, en minder subsidiabel voor al lerlei graaiende Investment Groups. Er zal wel weerstand zijn, maar dat is relatief, bepaalt PvdA' er Schuurman Hess alvast voor ons. Een gezonde argwaan 'schreeuwt' nu ook om aandacht. J. Pollemans Singel 10, Biervliet Minister Vogelaar vindt dat de spe lers van Oranje het volkslied moe ten meezingen. Waar bemoeit Den Haag zich al niet mee? Laat mevrouw Vogelaar nu eerst haar ei gen zaakjes eens op orde brengen. Trouwens niet alleen Oranje, maar meer dan de helft van ons volk zingt niet mee omdat het de tekst niet kent. Dat heeft te maken met historisch onbesef En dat is weer een gevolg van slecht geschiedenis onderwijs. De collega's van de mi nister hebben in de afgelopen de cennia het (geschiedenisonder wijs vakkundig om zeep geholpen en hebben ons historisch besef en kennis verlaagd tot '1600, slag bij Nieuwpoort'. Als mevrouw Voge laar alle coupletten van ons natio nale acrostichon kan meezingen praten we verder. BJ. Meijs Kinderstraat 1Zierikzee Ziekenhuis verhuist bedden: Alsof er niets aan de hand is in het zie kenhuis. Alleen zo jammer dat het personeel van de een op de andere dag voor een voldongen feit komt te staan. Niets in overleg, de zes personeelsleden van de kraam/ gy naecologie worden gewoon per 1 juli op een andere afdeling neerge zet waar zij geen band mee heb ben. Je hebt het maar te pikken, tenslotte ben je als verpleger over al inzetbaar. Jammer voor alle vrouwen op Walcheren die beval len in het ziekenhuis. Jullie zullen het moeten doen zonder de zes topverplegers van Oost 1. Wilna Boot Schouwenbank 38, Zierikzee Zierikzee krijgt geen parkeergara ge. De gemeente Schouwen-Duive- land heeft een verkeersplan opge steld onder het motto 'geen uitga ven, wel inkomsten'. Het Haven plein moet autovrij, maar het par keerterrein (de Mosselboomgaard) dat nu elke dag al volstaat met au to's wordt ook betaald parkeren. Waar moeten de auto's van het Ha venplein naar toe. Nu, dan zet je ze toch in de wijk Malta. Ruimte zat, en je mag er twee uur parke ren. Op loopafstand van 15 minu ten (heen en terug), een uurtje schoppen in de stad, kan nog lek ker een kopje koffie drinken op het terras. Ruim op tijd terug. En de auto's van de wijkbewoners als die willen parkeren in hun straat die volstaat? Zij krijgen toch een gratis parkeerontheffing? Jammer, dan zet je die maar in de Noorder polder. Kun je nog eens lopen. En dat op het moment, dat de ge meente Schouwen-Duiveland en woningcoöperatie Zeeuwland de wijk Malta aan het opleuken zijn. Een prachtig aanzicht, straten vol auto's (blik). 'Wijze' bestuurders van Schouwen-Duiveland beziet eens eerst 'de gevolgen van een oorzaak'. W. de Leeuw Mulockstraat 20, Zierikzee Middelburg wil de helft van de extra kosten voor de sportboule vard niet betalen (PZC, 19 juni).De vorming van de stadsgewestelijke brandweer Vlissingen-Middelburg leidde onder meer tot een verdub beling van de kosten per inwoner voor Vlissingen en een verlaging voor Middelburg. De PZC van 24 november 2001 meldt, dat de kos ten voor de nieuwe brandweerka zerne in Middelburg en de neven- posten 10 miljoen hoger uitvallen, namelijk van 9 naar 19 miljoen. De bijna voltooide bouw van de nieu we brandweerkazerne werd alsnog door de Middelburgse welstands commissie afgekeurd. Desondanks werden ook de extra kosten voor die versiering van dat gebouw 'broederlijk' gedeeld. De Middel burgse dreiging de samenwerking op het spel te zetten werd door het betrokken college al geuit in november 2001, omdat in de ge westvorming geen evenredige sa menwerking kon worden bereikt. De gemeente Vlissingen had name lijk besloten 'niet deel te nemen aan de bouw en exploitatie van een nieuwe schouwburg in Middel burg'. Hoe worden extra kosten nu verdeeld? H. Giezen Verdilaan 45, Vlissingen - «itSiis Breezes In juli ook vertek vanaf Brussel mogelijk! Person, Zorgeloos genieten van zon, zee en strand!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 9