Hü-ÉSiiMiMiii De Uitvaart Informatie Hulplijn A Bel gratis f vW 24 uur per dag 7 dagen per week V J 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Familieberichten 26 I Dinsdag 24 juni 2008 PZC Bedroefd, maar vol fijne herineringen en dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van onze dochter,zus, schoonzus en tante Elizabeth Adriana van Nieuwenhuijzen-Haak Axel: Levinus Haak t Helena Haak-Rouw Nieuwerkerk: Dirk Haak Ria Haak-bij de Vaate Karin en Elvin Bladel: Addy Kooyman-Haak Berry Kooyman Hellen en Henja Otterloo: Nelly ten Brink-Haak Goes: Mien in den Bosch-Haak Koos in den Bosch Harold en Eline Terneuzen: Cathrien Verhelst-Haak Jan Verhelst Ralph, Roel en Wouter Jubbega: Han Haak Hij had de ruimte van de polder lief, 't land van vruchtbaarheid en verte. Tot ook zijn dromen kleiner werden. Een hof, een pleintje, gras en wat gerief maar nu een hemel zonder grenzen. Bedroefd, maar met een dankbare herinnering aan alles wat hij voor ons betekende, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Willem de Regt echtgenoot van Francina Adriana van der Slikke in de leeftijd van 85 jaar. Terneuzen: F.A. de Regt-van der Slikke Terneuzen: Ina van Doorn-de Regt Kees van Doorn Ilse en Joris, Teun Willem Jan en Cynthia Terneuzen: Ans de Block-de Regt Willy de Block Ilona en Jeroen, Elisha, Sven Leonie Merijn Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van verpleeghuis Ter SchorreA31voor de liefdevolle verzorging. 22 juni 2008 Oostelijk Bolwerk 328 4531 GV Terneuzen De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden vrijdag 27 juni om 14.00 uur in de Goede Herderkerk, Koninginnelaan 4, Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats, Bellamystraat 28b, Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Goede Herderkerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze tante Marie Schonis-Lous Mimi en Adri Lien en Pierre Laat me los, als ik moet vallen... Tot ons grote verdriet laten wij weten dat onze foke veel te vroeg en veel te jong is overleden. Tom, Roos, Anouk en Tim van Stuijvenberg M.J. van Stuijvenberg-van Mastrigt 18 juni 2008 Vierbannenstraat 5 4306 BH Nieuwerkerk Van Joke is in besloten kring afscheid genomen. Condoleances graag schriftelijk Liefde is ook kunnen loslaten, de liefde blijft... Bedroefd maar ook dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze schoonzuster en tante Anny Stoel-Zijta Zierikzee: W. Stoel-van Nieuwenhuijze Nieuwerkerk: E.Stoel-Dijkstra Neven en nichten Zoals de nachtegaal jubelde in de vroege morgen, de merel zijn lied overnam en daarna zweeg, is rustig en vredig slapend van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze geweldige moeder en superoma Anny Cornelia Stoel-Zijta 20 november 1932 f 22 juni 2008 Jaap Stoel Lianne en Gert Vincent Eline René en Helma Robin - in herinnering Maurice Roxanne Allévo "Duinoord" Kloosterweg 18, k201 4328 GB Haamstede De afscheidssamenkomst zal donderdag 26 juni om 14.00 uur gehouden worden in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. In je hart leven mensen die daar helemaal thuis horen. Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze zus, schoon zus en tante Annie Stoel-Zijta Sliedrecht C.L. van Leeuwen-Zijta Renesse M.L. van de Berge Middelburg N.L. Bom-Zijta neven en nichten 22 juni 2008 wa Het is voor ons onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken voor uw lieve reacties na het plotseling overlijden van mijn lieve man, mijn lieve vader, zoon, schoonzoon, zwager en oom Rob Brouns Uw kaarten, telefoontjes, bezoek en de overweldigende belangstelling bij de crematieplechtigheid, van familie, vrienden, bekenden en de vele medewerkers van Zeelandia, was hartverwarmend. Dit heeft ons erg goed gedaan om deze moeilijke periode door te komen. Onze oprechte dank aan iedereen. Nieuwerkerk: Carla Brouns-Janson Daphne en familie 24-06-06 24-06-08 Albert Wij missen je iedere minuut, maar in onze harten ben je altijd bij ons. pa en ma Huib en Sandy Peter Jacco Mandy Kylie en Jacey Stirhtinn Opntrnm voor uitvaart informatie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 28