Familieberichten Colofon Familieberichten I?1 W I tel. 0118-612868 24 I Dinsdag 24 juni 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Dzcfamiiieberichten@weaenernieuwsmedia.nl 0800-8060 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Dat ik besta is een eeuwigdurende verbazing die het leven is. Geboren: onze kleinzoon Espen Henrik zoon van Judith de Jong-Tesselaar Erik Tesselaar broertje van Yente Engelen, 22 juni 2008 De trotse grootouders: Henk en Jeanette de Jong-Schreuder Op de leeftijd van 38 jaar is plotseling van ons heengegaan onze vader Mahendrakoemar Chamroe Papa, we gaan jou missen. 's-Heerenhoek Vinnie en Ricardo Chamroe Rust nu maar uit Wie kan begrijpen, wat je hebt geleden. En wie kan voelen, wat je hebt doorstaan. Tot onze grote ontsteltenis is voor ons veel te vroeg en geheel onverwacht van ons heengegaan mijn zoon, onze broer, zwager en oom Mahendrakoemar Chamroe -Udel- Paramaribo, t Middelburg, 28 april 1970 20 juni 2008 M.P. Poetai Familie Chamroe Correspondentieadres: Troelstraweg 233,4384 AK Vlissingen De afscheidsplechtigheid, waarvoor u uitgenodigd bent, zal plaatsvinden op woensdag 25 juni om 13.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal er om 15.00 uur een laatste gelegenheid tot afscheid nemen zijn in het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot samenzijn in bovengenoemd uitvaartcentrum. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Veel te vroeg ben je bij ons weggegaan. Wij gaan je ontzettend missen!! Onze "grote" neef Poel Debbie en Dave, Pascal, Sharon, Denise, Janey en Lex, Jannes, Luuk Verdrietig zijn we om het overlijden van onze geachte medebewoner, de heer A.C. Clarisse We zullen hem missen. Bewoners en medewerkers Poortershof Brouwershaven Op 22 juni 2008 is ons gewaardeerd lid, de heer Adriaan Clarisse overleden. Adriaan was tot het laatste toe nauw betrokken bij Con Amore. Zijn jarenlange inzet als muzikant, bestuurslid, opleider van onze leerlingen en liefde voor de muziek leeft voort in onze gedachten. Wij wensen Corrie, kinderen en kleinkinderen alle sterkte toe met dit verlies. Bestuur, dirigent en leden Muziekvereniging Con Amore Noordgouwe Veel te vroeg is door een ongeluk overleden onze lieve neef Roel Wat zullen we je missen op onze familiedagen. Middelburg: Corry en Jan Marcelle en Hicham Miloud, Maya Vanessa en Martin 's-Heer Arendskerke: Jozé en Dies Waiter en Davonne Tess Jelka Steenwijk: Ben en Jacqueline Jochem en Karin Bonne Lieve familie, heei veel sterkte met dit grote verlies. Geschokt, ongeloof en verdriet. Onze kleinzoon en neef Roel is plotseling overleden. Spontaan, vol levenslust en altijd bereid om een ander een plezier te doen. Wij zullen hem heel erg missen. Opa en Oma Westdorp Huib en Cobie Hans en Marlies Marian en Ronald Hanny en Jacco 11 december 1984 t 22 juni 2008 Groot is de leegte die hij achterlaat Mooi zijn de herinneringen die blijven Zondagochtend is ons leven op zijn kop gezet door het bericht dat onze lieve zoon en lieve broer Roel Franse door een auto-ongeluk om het leven is gekomen. Lewedorp: Ad Yolanda Jimmy Dave Kapelle:Gré Matthy Jessica Bryan Rotterdam: Linda Dwayne Nieuwdorp: Joyce Roel Correspondentieadres: Graszode 5 Jonagoldstraat24 4456 RJ Lewedorp 4421 DW Kapelle Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen van onze Roel op zaterdag 28 juni om 10.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend ontmoeten wij u graag in de ontvangst ruimte van het crematorium, alwaar gelegenheid is de familie te condoleren. Indien u geen kaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. wa Roel Je was er altijd en overal: samen feesten; samen versieren; samen dollen; samen lachen; samen huilen. We zullen je missen! Je vrienden Geschokt hebben wij kennisgenomen van het plotse ling overlijden als gevolg van een auto-ongeval van Roel Franse Wij kennen Roel als een respectvol en bevlogen voet baller, altijd bereid om zijn ploeg iets extra's te bieden. Zijn naaste familie en vrienden wensen wij veel sterkte. Bestuur en leden VV Lewedorpse Boys Jeugdbestuur Lebo/SVN Roel We verliezen een fanatieke speler en vriend die overal inzetbaar was. We konden altijd op je bouwen, zowel voor, tijdens als na de wedstrijd. We zullen je missen! YOU'LL NEVER WALK ALONE Namens spelers en betrokkenen van LebolLebo2, Lebo3, Lebo4 en Jeugd Lebo/SVN Door een tragisch ongeluk hebben wij afscheid moeten nemen van ons tennislid Roel Franse Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe. Bestuur en leden Lewedorpse Tennis Vereniging Roel We verliezen een animator, een feestneus, een vriend. We zullen je missen! Bestuur en Leden van de Carnavalsvereniging De Kraaiepikkers Wij zijn diep geschokt door het bericht dat Roel Franse zoon van onze directeur Ad Franse op 23-jarige leeftijd door een auto-ongeluk om het leven is gekomen. i Wij wensen Ad, familie en vrienden veel sterkte toe j met het verwerken van dit verlies. Directie en medewerkers Adfranse Automatisering b.v. Geschokt zijn wij door het droevige bericht van het overlijden van Roel Franse zoon van onze toegewijde bestuurder Ad Franse Woorden schieten tekort. We wensen Ad, familie en vrienden veel sterkte en kracht toe. Namens Regioraad MKB-Zeeland Peter B.J. Feijtel Voorzitter Louise J.A.M. Beduwé Secretaris Wij wensen Ad Franse en zijn familie veel sterkte bij het verwerken van het verlies van het plotseling en tragisch overlijden van zijn zoon Roel Het bestuur en leden van de Zeeuwse Vereniging ICT Ondernemers Het bestuur en leden van Second Tuesday Geschokt hebben wij kennisgenomen van het over lijden na een noodlottig ongeval van Roel Franse Wij wensen Ad en de familie veel kracht en sterkte toe om dit ontzettende verlies te kunnen verwerken Directie en medewerkers VopakTerminal Vlissingen B.V. Ten gevolge van een vreselijk ongeval is de heer Roel Franse overleden. Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte met dit enorme verlies. Bestuur Stichting Beveiliging Bedrijven Borsele

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 26