Familieberichten Peter Herwegh Rinus Priester 34 I Zaterdag 21 juni 2008 PZC Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze markante en altijd behulp zame buurman Maarten Verstelle Wij wensen Annelies alle sterkte toe met het verwerken van dit verlies. )o Verrijzer Willy en Kees Mieke en Peter GeaenTon Joke Henny en Rini Ineke en Wim Nini en Xander Frans en Ester Aad Kloetinge, 19 juni 2008 Een gewaardeerde collega en vriend is van ons heengegaan Maarten Verstelle Wij wensen Annelies veel sterkte toe. Bike Totaal Vermare Krabbendijke Na een huwelijk van ruim 61 jaar gaan onze wegen nu uit elkaar. zijn stoel is leeg zijn stem is stil wie hem heeft gekend weet wat dat zeggen wil Op 19 juni 2008 is zacht en rustig van ons heengegaan mijn lieve man onze vader opa en opie Johannes Wagenaar *24 juni 1925 t 19 juni 2008 getrouwd met Sara (acoba Wagenaar-Willemsen S.J. Wagenaar-Willemsen Nel en Jos Pascale en Frank Annabel Bo Chantal en Peter Nick July Wiliam en Annemieke Lexy en Roberto Niels en Kim 4384 GB Vlissingen van Raaltestraat 39 Pa is overgebracht naar uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. U kunt daar afscheid nemen op woensdag 25 juni tussen 12.00 en 12.30 uur. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsvinden om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in Hotel Arneville, Buitenruststraat 22 te Middelburg. Verdrietig zijn wij om het verlies van onze broer, zwager en oom Jo Wagenaar Vlissingen: Cees en Maatje Frans en Annie Neven en nichten Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve oma Elisabeth de Block - Schaap willen wij u hartelijk danken. Vooral dank aan Uitvaartzorg Monuta Haerens te Oost burg, voor de zorgvuldige begeleiding en de mooie afscheid- splechtigheid. Marianne en loop Carels - Steenbergen Karin en Alex Spanhaak - Steenbergen en achterkleinkinderen Breskens, juni 2008 Voor uw bewijs van medeleven die wij zowel persoonlijk, schriftelijk, als door uw aanwezigheid bij de crematieplech tigheid van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, grootmoeder, overgrootmoeder en betovergrootmoeder Maria Apolonia Blok - Govers mochten ontvangen, betuigen wij u onze oprechte dank. Kinderen, kleinkinderen, achterkleinkinderen en achterachterkleinkind Breskens, juni 2008. De hartverwarmende belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze ma en oma Mattie Boonman-van Eijkeren heeft ons heel erg gesteund. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Daan Boonman Simon, Janneke en Jonathan Jacco en Stephanie Middelburg, juni 2008 Voor uw belangstelling en medeleven tijdens de ziekte, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn geliefde, zorgzame man en onze lieve vader, opa en overgrootvader Johannes Corbijn zeggen wij u hartelijk dank. Het doet ons goed dat zo velen aan ons denken en met ons meeleven. C. Corbijn-de Jager Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Middelburg, juni 2008 Wij danken u voor uw medeleven en belangstelling na het overlijden van onze lieve moeder, oma en opoe Pieternella den Dekker-de Reyger Uw aanwezigheid en alle andere blijken van deelneming hebben ons veel steun gegeven. Hartelijk dank daarvoor. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen 's-Gravenpolder, juni 2008 Iedereen bedankt, voor alle belangstelling en de vele blijken van steun en medeleven na het overlijden van mijn echtgenoot ik hoop dat uit deze zinloze, trieste gebeurtenis toch wijze lessen worden getrokken. Hedwig Zaamslag, 21 juni 2008 Voor de zeer vele blijken van vriendschap, belangstelling en hartelijk medeleven, van u ontvangen tijdens het ziek zijn en uw deelneming na het overlijden en bij de begrafenis van mijn innig geliefde, onvergetelijke man Nico Huizen Wil ik u allen heel hartelijk bedanken. Het heeft mij goed gedaan te mogen ervaren dat ik niet alleen was in mijn verdriet, maar dat zovelen om mij heen stonden en aan mij dachten. Forra Huizen - Sinke Oostdijk, juni 2008 De warme belangstelling en uw medeleven tijdens zijn ziekte en na het overlijden van onze lieve man, vader en opa Jasper van Gilst heeft ons goed gedaan. Hiervoor onze welgemeende dank. J.F.J. van Gilst-Mol Kinderen en kleinkinderen Wij willen u hartelijk danken voor uw medeleven bij het kort stondig ziekbed en het overlijden van onze lieve zus, tante en partner van Piet Hennie Nette Jasperse Het heeft ons heel veel steun gegeven. Familie Jasperse Familie Traas 's-Heerenhoek, juni 2008 Voor de hartverwarmende belangstelling, de bloemen, de vele kaarten, brieven, telefoontjes en bezoeken tijdens haar verblijf in het ziekenhuis en na het overlijden van onze lieve moeder, oma en vriendin Rie Kempe-Vertriest willen wij u oprecht bedanken. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat ze bij zo velen geliefd was. Familie Kernpe Rinus van Steenbergen In plaats van kaarten Voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van onze lieve vader, groot- en overgrootvader Pieter Labruijère zeggen wij u hartelijk dank. Oost-Souburg, juni 2008 Kinderen en kleinkinderen Voor uw belangstelling en deelneming na het overlijden van onze lieve moeder en oma Adriana Stoffelina van Liere-de Graaf betuigen wij onze oprechte dank. Doha, Qatar: Cees en Riet van Liere Leiden: Chantal van Liere Amsterdam: Emiel van Liere Leiden, juni 2008 Het heeft ons goed gedaan dat zovelen op welke manier dan ook blijk hebben gegeven van hun medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Jakoba Minderhoud-van Sluijs Het helpt ons dit grote verlies te dragen. Hiervoor willen wij U allen hartelijk bedanken. Rina en Lein Huibregtse-Minderhoud Hannie en Peter Poortvliet-Minderhoud Ella de Bruijne-Minderhoud Annelies en Wim Visscher-Minderhoud Roelanda en Rudy Wondergem-Minderhoud en kleinkinderen Onder overweldigende belangstelling van vele dierbare vrienden, leden van de tennisvereniging Thor de Bataaf en bekenden uit de tenniswereld heeft op 22 februari 2008 de crematieplechtigheid plaatsgevonden van Josje van Gisbergen-Naaktgeboren De laatste eer aan haar bewezen door u allen geeft aan hoe groot dit verlies is en hoeveel deze innemende vrouw heeft betekend voor haar vrienden en voor de tenniswereld. U allen bedankt voor uw warme belangstelling, uw aanwezig heid en uw bloemen. Josje zou volmaakt gelukkig zijn geweest als zij dit grote eerbetoon aan haar had kunnen aanschouwen. Michaël Lentze Notariskantoor Ellens Lentze Westkapelle, juni 2008 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die ik mocht ontvangen na het overlijden van mijn lieve zorgzame man Adriaan Andries Pladdet zeg ik u hartelijk dank. J.P. Pladdet-de Bruijne Zaamslag, juni 2008 Het is moeilijk afscheid te nemen van degene die men lief heeft. Het medeleven heeft ons zeer gesteund en doet ons beseffen dat mijn lieve partner en maatje, onze dierbare Rinus, opa Zeeland, broer, zwager en oom niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. De belangstelling bij de begrafenis, woorden van troost, de vele kaarten, de bloemen en schriftelijke bemoedigingen maken het gemis niet minder, maar zijn een bron van warmte waaruit wij kracht putten om verder te gaan. Mia Hilak-van den Berg Kinderen en kleinkinderen Familie Priester Familie Hilak-van den Berg 's-Heer Hendrikskinderen, juni 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 66