Baiifji Rayon-Cliëntenraadsleden QJobTrack.nl Wet maatschappelijke ondersteuning (m/v) PLAATWERKER(S) (M/V) Uw inzet verbetert onze z< Secretaresse 15 uur per week Consulent (0,8-1,0 fte) www.zorgstroom.nl m/v Bibliotheekbeheerder m/v Kijk ook op PZC Zaterdag 21 juni 20081 29 De gemeente Oostflakkee is gelegen op het meest zuidelijke deel van de provincie Zuid- Holland; Goeree-Overflakkee. Zij staat bekend om haar grootschalige polders, uitgestrekte wateren en landelijke karakter. Maar de gemeente biedt meer. Oostflakkee is een gemeen te in beweging. Zij is zich bewust van de toekomst en speelt hierop in. Bedenken, ontwik kelen en uitvoeren vormen hierin de leidraad. We zijn op zoek naar een De organisatie De gemeentelijke organisatie van Oostflakkee kent een open structuur met korte lijnen en heeft een infor mele en collegiale werksfeer. Er is een klantgerichte en dynamische stijl van werken, waarbij de verant woordelijkheden laag in de organisatie zijn gelegd. Betrokkenheid, creativiteit en eigen inbreng van mede werkers worden zeer gewaardeerd. De organisatie bestaat uit zeven taakgebieden met aan het hoofd van de organisatie de gemeentesecretaris. Het taakgebied Als consulent Wmo kom je te werken op het taakgebied Zorg en Samenleving. Dit taakgebied bestaat uit de onderdelen welzijn, sociale zaken en onderwijs. Binnen het taakgebied werken 13 personen. De functie Je onderzoekt, rapporteert en adviseert in eenvoudige en complexe aanvragen voor individuele Wmo- voorzieningen (vervoersvoorzieningen, rolstoelen, woonvoorzieningen en hulp bij het huishouden). Je gebruikt hierbij zonodig externe medische adviezen om de indicatie te onderbouwen. Wij zoeken een resultaatgerichte en ambitieuze collega die verantwoordelijkheid durft te nemen. Je bent creatief, doortastend en initiatiefrijk. Daarnaast heb je een flexibele instelling en kun je zowel zelfstandig als in teamverband werken. Je beschikt over goede contactuele eigenschappen en je bent een uitste kende dienstverlener voor onze inwoners. Je hebt een eigen mening en je durft verantwoordelijkheid te nemen. Kennis van GWS4all is een vereiste, alsmede het in het bezit zijn van een eigen auto en rijbewijs B. Arbeidsvoorwaarden De gemeente biedt een goede werksfeer, goede secundaire arbeidsvoorwaarden en kent een flexibele invulling van de 36-urige werkweek. Afhankelijk van opleiding en ervaring zal de benoeming plaatsvinden in schaal 8 (maximaal 3.027,00). Bij deze functie bestaat de mogelijkheid tot parttime werken met een minimale aanstelling van 0,8 fte. Reageren Voor informatie over de functie kun je contact opnemen met de heer L.A.M. Horssels, hoofd taakgebied Zorg Samenleving 0187 - 64 71 10. Informatie over de procedure kun je opvragen bij mevrouw S.M.M. van Es-van Loon, P&O 0187 - 64 71 38. Je sollicitatiebrief met CV kun je tot 29 juni 2008 sturen naar het college van burgemeester en wethou ders van de gemeente Oostflakkee, Postbus 75, 3255 ZH Oude-Tonge. Solliciteren per e-mail kan ook: info@oostflakkee.nl onder vermelding van 'vacature consulent Wmo'. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Wie zijn wij? Schelde Exotech gevestigd te Vlissingen, legt zich met ca. 75 eigen medewerkers toe op het vervaardigen en repareren van apparaten t.b.v. de (petro)chemische industrie, onderzoeksinstituten, energie opwekkende industrie en verrijkingsfabrieken. Het gaat hierbij veelal om technisch gecompliceerde producten vervaardigd uit hoogwaardige materialen. Dit in een cultuur waar de trefwoorden zijn: ondernemerschap, tevreden klanten, optimale kwaliteit, gemotiveerde medewerkers, openheid en collegialiteit. De klantenkring is zowel lokaal als wereldwijd en omvat o.a. bedrijven als Dow Chemical, Shell, ESSO, Hydro Agri, Indorama, Urenco, DSM, Philips, ASML en CERN. Schelde Exotech voert een actief kwaliteits- en veiligheidsbeleid en heeft de volgende certificaten: ISO 9001, PED, ASME U en U2 stamp, ML(PRC), HP-0 en VCA**. Voor onze afdeling Productie zoeken wij: Wat houdt deze baan in? Aan de hand van tekeningen, aftekenen, uitslaan, stellen, hechten, samenstellen en monteren van apparaten en/of constructies. Wat vragen wij van je? Een afgeronde VMBO opleiding niveau 2 of 3. Een VCA certificaat. Bereidwillig te zijn om, indien wenselijk, te willen werken in ploegendiensten (ook bij onze klanten) zowel nationaal als internationaal. Dit bieden we! Wij bieden je een collegiale, informele werksfeer met ruimte voor eigen initiatief. Je krijgt de kans om je optimaal te ontwikkelen in het vakgebied. Uiteraard word je in de gelegenheid gesteld tot het volgen van opleidingen. Schelde Exotech betaalt je een con currerend salaris met aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse? Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Toon Brouwer, Hoofd Productie, e-mail toon.brouwer@exo.schelde.com. Sollicitatie Je brief met Curriculum Vitae kun je binnen 2 weken na het verschijnen van deze advertentie richten aan Schelde Exotech bv, ter attentie van dhr J.A. Brouwer, Postbus 531, 4380 AM Vlissingen of per e-mail toon.brouwer@exo.schelde.com. «■Ami 7W| Doel Belangenbehartiging van cliënten (extramurale zorg/thuiszorg) op het gebied van wonen, zorg en welzijn in de rayons Veere, Vlissingen, Middelburg-Zuid (inclusief Nieuw- en St. Joosland) en Middelburg-Noord (inclusief St. Laurens). Wie zoeken wij Wij zoeken cliënten van Zorgstroom, wettelijke vertegenwoordigers en/of andere belangstel lenden, bij voorkeur wonend in het rayon. De tijdsinvestering is ongeveer to uur per maand, inclusief overlegbijeenkomsten c.q. vergaderingen. Vergoeding De vergoeding is op basis van de gemaakte kosten (vrijwilligerswerk). Informatie voor rayon Veere is te verkrijgen bij de heer jan Hengst, tel. (0118) 56 12 63, voor rayon Vlissingen bij de heer Ruud Haaze, tel (0118) 6010 70 en voor rayon Middelburg-Noord en Zuid bij de heer Jan de Nooijer, tel. (06) 28 2125 38. Indien u belangstelling heeft kunt u uw schriftelijke reactie tots juli a.s. richten aan de Centrale Cliëntenraad van Zorgstroom, t.a.v. mevrouw L. Tervoort, postbus 323,4330 AH Middelburg. De Goese Golf Club zoekt miv 1 augustus aanstaande een secretaresse voor 15 uur per week. In incidentele gevallen zijn meer uren per week noodzakelijk. Wij zoeken iemand die de leden te woord kan staan, zowel aan de balie, telefonisch als via de e-mail. Tevens ondersteunt de secretaresse het bestuur en de commissies in allerlei activiteiten, zoals het verzorgen van de post, ledenadministratie, financiën, notuleren van bestuursvergaderingen ed. De Goese Golf Club werkt nauw samen met de Expl. Mij. Goese Golf B.V. die de baan beheert. Het betreft een leuke, gevarieerde functie voor iemand die affiniteit heeft met de golfsport. De Goese Golf Club heeft momenteel ong. 800 leden. Uitbreiding van het aantal leden en daarmee ook uitbreiding van deze functie behoort tot de mogelijkheden. In eerste instantie betreft het een aanstelling voor de duur van een jaar. iinctie eisen: Goede contactuele eigenschappen, zowel verbaal als schriftelijk Goede beheersing van de Nederlandse taal Kunnen omgaan met Outlook, Word, Excel, Multivers (boekhoudprogramma) ed. Bijvoorkeur bekend met het golfprogramma Up to Par, of bereidheid zich hierin te scholen Ervaring met betrekking tot het beheer van een website Kennis van de golfsport, bijvoorkeur zelf golfspeler, strekt tot aanbeveling Salaris: nader overeen te komen, verder goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw sollicitatiebrief kunt u binnen tien dagen na verschijnen van deze advertentie richten aan de secretaris van de Goese Golf Club, Mw. F.A. Kruyt, adres Krukweg 29, 4465 BH Goes. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Mw. A. Kemetmüller, huidige secretaresse, tel 0113-229555 en Mw. F. Kruyt, secretaris Goese Golf Club, tel: 06 40 151 959 Binnenkort zal in deze krant een advertentie van de Rijksoverheid verschijnen waarin de Penitentiaire Inrichting Torentijd te Middelburg op zoek is naar: Het betreft 2 part time functies gesplitst in 20 en 16 uur per week. Werkdagen zijn verdeeld over maandag t/m donderdag. Taken: Draagt zorg voor het beheer van de bibliotheek en het samenstellen van de collectie Is belast met de uitleen in de bibliotheek van zaken in de bibliotheek neerden en personeel over het aanbod van bibliotheekmaterialen promotie en uitvoering van bibliotheekactiviteiten Levert ondersteuning aan onderwijs- en vormingsactiviteiten Functie eisen: Diploma BDI/ diploma IDM/ diploma GOA Goede contactuele Affiniteit met de doelgroep Vermogen om zelfstandig te werken binnen een team Ervaring met geautomatiseerde systemen; o.a. Adlib Kennis van vreemde talen is een pré ma GUA rersrhillende culturen iemoe talen is een pre belangstelling beeft of verdere informatie wilt kunt u nu alvast reageren. Telefonische informa tiekan worden ingewonnen bij de heerV. Karman, Hoofd Educatie Vorming 0118-671700. U kunt uw sollicitatiebrief met CV richten aan: El. Torentijd t.a.v. directiesecretariaat, Postbus 8064,4330 EB Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 131