O JobTraGk.nl Beveiligers m/v van der ^ndt-^ouweróe b.v. Administratief medewerker m/v Trigion Veere geeft je de ruimte! www.veere.nl veerI Medewerker Centrale Publieksbalie m/v Teamleider Rijkswaterstaat Zeeland, Goes www, we rkenbijhetnjk.nl Trigion ïs onderdeel van Facilieorn De juiste mensen op de juiste piek Van der Endt- LouwerseB.V. is een internationaal georiënteerde handels- en produktieondeme- ming. Het gevarieerde produkbe-assortimeni bestaat onder meet uit kippengrit. schelpen- zand en halffabrikaten voor mengvoedirtg. Export hiervan vindt plaats riaar alle Europese landen, daarnaast is van der Endt-Louwerse B.V. exclusief leverancier van de Isoschelpdi'. eert natuurlijk alterna tief tegen vochtige kruipruimten Voor ons bedrijf zijn wij voor 24 uur per week op zoek naar een Wat wij vragen: Opleiding up MBO-niveau. Kennis van Word en Excel. Talenkennis in woord en geschrift (Nederlands, Engels, Duits, Frans) Wat wij bieden: - Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Een afwisselende baan met een grote mate van zelfstandigheid Indien u zich aangetrokken voelt tot bovengenoemde functie en u voldoet aan de bovengestelde functie-eisen, dan kunt u uw sollicitatie binnen 10 dagen richten aan: Van der Endt-Louwerse B.V. T.a.v. Dhr. A.F.L. van Strien Postbus 26 4400 AA Yerseke v,. Tel.: 0113-577234 Kijk ook op 14 j Zaterdag 21 juni 2008 PZC Voor aansprekende opdrachtgevers in Zeeland en Bergen op Zoom zijn wij op zoek naar fulltime: Bent u: in het bezit van het diploma Beveiliger 2, het Vakdiploma of Coördinator Beveiliging; bij voorkeur in het bezit van het diploma BFIV of EFIBO reanimatie, VCA; stressbestendig en heeft u een groot verantwoordelijkheidsgevoel; communicatief vaardig en beheerst u de Engelse taal en bij voorkeur de Duitse en Franse taal? Wij bieden: een aantrekkelijke en verantwoordelijke baan bij een aansprekende opdrachtgever; uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden; een werkgever met zorg en aandacht voor het personeel. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Reageren? Kijk op onze website www.trigion.nl bij de vacature objectbeveiliging regio Noord Brabant. Trigion is dé toonaangevende partner die veiligheid creëert. Dit realiseren wij mede dankzij 6.500 betrokken en daadkrachtige medewerkers die samen staan voor een resultaatgerichte en integere organisatie. Voor de directe dienstverlening aan onze klanten is in de hal van ons fraaie gemeentehuis de Centrale Publieksbalie (CPB) ingericht. De medewerkers zijn er het eerste aanspreekpunt voor alle vragen. Wegens het verschuiven van een aantal taken zijn we op zoek naar een: een echte dienstverlener en ambassadeur van onze mooie gemeente MBO-niveau 28,8 uur per week (0,8 fte) functieschaal 7 Je behandelt alle klantcontacten aan de balie en via de telefoon betreffende o.a. bouwzaken en bestemmingsplannen, reisdocumenten, belastingen, vergunningen, Wmo-loket, etc. Je beantwoordt vragen, verstrekt producten en informatie, ontvangt leges en zorgt voor een juiste administratieve afhandeling. Je hebt een MBO werk- en denkniveau, het diploma Medewerker Publiekszaken en liefst ook BOBZ (AABZ) of BABZ. Je kent de gemeentelijke organisatie en de bijzonderheden van de gemeentelijke producten en diensten. Natuurlijk ben je een echte dienstverlener, met een uitstekende contactvaardigheid, klantvriendelijkheid en tact. En je durft initiatief te nemen. Aanstelling in de aanloop- of functieschaal is afhankelijk van opleiding en ervaring. Het maximum van functieschaal 7 is 2.672. Op termijn is uitloop naar schaal 8 (max. 3.027) mogelijk. Ons pakket secundaire arbeidsvoorwaarden is heel aantrekkelijk. Bel voor meer info Kees Filius, hoofd afd. Publiekszaken, 0118-555312 of Ingrid Wildschut, personeelsadviseur, 0118-555390. Je sollicitatie met CV kun je uiterlijk op 25 juli 2008 sturen naar gemeente Veere, t.a.v. afdeling POI, Postbus 1000,4357 ZV Domburg, o.v.v. vacaturenr. 04/08 in de linkerbovenhoek van de envelop of mailen naar vacature@veere.nl. Acquisitie n.a.v. deze advertentie Js niet zinvol. Werk je bij het Rijk, dan werk je aan Nederland. Het Rijk is de verzamelnaam voor alle ministeries en tientallen diensten, verspreid over het hele land. Zo'n 120.000 mensen werken er aan maatschappelijk belangrijke vraagstukken en de uitvoering van uiteenlopende projecten. Vari ouderenzorg en kinderopvang tot asielzoekers. Van voedselveiligheid en Europese regelgeving tot belastinghervormingen. Zaken die ons allemaal raken. Dat maakt het werken bij het Rijk zo bijzonder. Denk je verder en wil je verder? Kijk dan of deze vacature iets voor je is. Of ga naar www.werkenbijhetrijk.nl voor alle andere banen met inhoud. Zowel mannen als vrouwen kunnen solliciteren, tenzij anders vermeld. Onze onderafdeling Planmatig Beheer en Onderhoud verzorgt op de gebieden civiel, werktuigbouw en elek trotechniek de instandhouding van ons areaal. Je leidt de 13 medewerkers en zorgt voor hun kwaliteit en ontwikkeling. Je voert een nieuwe werkwijze in rond ons integrale, innovatieve partneringcontract en bent betrokken bij ons proefproject Partnership Infrastructure Management. Info: www.werkenbijhetrijk.nl/RWS080275-PZ Werken bij hetj^p Als je verder denkt Ópleiding: hbo, aanvullende vakopleidingen en mogelijk kennis van assetmanagement. Salarisindicatie: brutomaandsalaris bedraagt maximaal 4.294,- bij een 36-urige werkweek.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 114