Te revisie
^aan weer verder
'Alsje het over problemen hebt, roepen ze heel snel dat alle hulp geen zin
heeft' Hélène van der Roest, hulpverleenster
PZC Vrijdag 20 juni 2008 47
07:05 The Fresh Prin
ce of Bei-Air 07:35 Ac
cording tojim 08:00 The
bold and the beauti
ful 08:25 De kraamafde-
ling 09:00 Best of Home-
shopping 12:05 Two and
a half men 12:25 Two
guys, a girl and a piz
za place 12:55 Hotel
13:20 Roseanne 13:55
Hart van Nederland -
Late editie 14:15 De gro
te verbouwing 15:10
Judging Amy 16:05 The
bold and the beautiful
16:35 Hotel 17:05 JAG
07:00 Teleshop 7: Astro-
tijd 08:00 RTL Nieuws
08:30 RTL GPiTrans-
orientale rally 2008
09:00 RTL Z Nieuws
11:40 Tennis: Ordina
Open 200812:00 RTL
Z Nieuws 12:40 Ten
nis: Ordina Open 2008
13:00 RTL Z Nieuws
13:20 De kijker aan zet
13:40 Tennis: Ordina
Open 2008 14:00 RTL
Z Nieuws 14:40 Ten
nis: Ordina Open 2008
15:00 RTL Z Nieuws
15:40 Tennis: Ordina
Open 200816:00 RTL
Z Nieuws 16:40 RTL Z
Nieuws 17:45Tennis:
Ordina Open 2008
07:00 Teleshop 8 07:01
Tel Sell 08:45 Astro-
tijd 09:00Tel Sell 14:30
Astrotijd 14:45 Tel Sell
15:45 Astrotijd 16:00 Tel
Sell 17:00 Oprah Win
frey show 17:50 Joan of
Arcadia
07:10 Amish in the city
08:05 Peking Express:
de Mekong Route 09:30
Trauma centrum 10:00
Providence 11:00 As
tro TV 13:00 Grey's Ana
tomy 13:55 Rosea n ne
14:25 Punk'd 14:50 Dis
ney Feest: Teacher pet
15:20 Reunion 16:15
Tyra 17:10 Ready stea
dy cook
VERONICA
09:00JETIX: Kinder
programma's, met on
der meer Jacob Dub
bel, Iggy Arbuckle, Kids
from room 402, Gad
gets The Gadgetini's,
De vijfling, Tutenstein,
Shuriken School, Mega
Babies, Pokémon Bat
tle Frontier, Kim Possi
ble, Skunk Fui, Yin Yang
Yo, Tofu's, Totally spies,
Pokémon, Disney's The
Legend ofTarzan, Fill
more, Totally spies, Kim
Possible
O
O
18:05 ER, dramaserie 18:00 The A-Team, ac- 18:45 Baby's wil is wet, 18:05 Will Grace, co- 18:00 The Fresh Prince
18:55 Stacked, komische
serie
18:35 Judging Amy, dra- dyserie
maserie 18:30 According to Jim,
comedyserie
19:00 Hart van Neder- 19:25 The Osbournes, 19:40 Dr. Phil, talkshow 19:30 Grey's Anatomy, 19:00 Friends, comedy-
land-Vroege reallifeserie light-dramaserie serie
editie, nieuwspro- 19:55 RTL GP: Trans- 19:25 The Simpsons,
gramma oriëntale rally animatieserie
19:20 Shownieuws- 2008
Vroege editie
19:50 Trauma centrum
20:30 The firm, thriller 20:30 The sunchaser, 20:30 Kees co, come- 20:30 Girl interrupted, 20:20 Wegmisbrui-
filmdrama dyserie filmdrama kers!, verkeerspro-
gramma
21:00 EHBO: Eerste
21:25
Top Gear, auto
Hulp Bij Opvoe
magazine
den, opvoedpro
21:30
Hotshots: EK Lin
gramma
gerie, amusement
21:40
Top Gear, vervolg
22:30
Hart van Neder
22:50 Das Experiment,
22:00 Airline, docusoap 22:55 Fallen, horrorfilm
22:40 Brainiac, weten
land - Late editie,
thriller
22:30 As the world
schap
reportages
turns, soapserie
22:45
Piets weerbericht
22:50
Shownieuws -
Late editie
22:55
The firm
23:20 Oprah Winfrey
show, talkshow
23:40 Sexcetera, erotiek
00:00
Surviving the
01:05
RTL GP: Trans-
00:10
RTL Nieuws
01:20 TheX-team
00:00
Nachtprogram
game
orientale rally
00:20
Teleshop 8
02:50 Nachtprogram
mering
01:00
Midnight
2008
00:21
Sneak preview
mering: Happy
00:45
Bottom
01:50
Astro TV Night
01:40
Teleshop 7
02:00
KamasutraTV
Hour Relax TV
01:25
Nachtprogram
02:50
Red Live
01:41
Nachtlounge
mering
03:00
The hotspot
02:00
Poker after dark
kaanse landen. Elf! Ze wordt vaak
gevraagd om het geld te controle
ren, iets waar veel hulpverlenings
instanties weinig verstand van heb
ben. Haar financiële achtergrond
komt dan heel goed van pas."
Van der Roest is blij met de aan
dacht. „Niet vanwege mezelfj maar
vanwege mijn werk. Mensen ken
nen Afrika vaak als toerist, van de
mooie beesten. Of, als je het over
problemen hebt, roepen ze heel
snel dat alle hulp geen zin heeft.
Dat negatieve beeld wil ik zo graag
wegnemen. Ik wil laten zien dat
mensen de kracht hebben om te
zeggen: 'ik vergeef je'. De positieve
veerkracht van Afrika. Het maakt
niet uit wat er gebeurt, ze staan
op, lachen en gaan weer verder."
Netwerk, vrijdag 20 juni, 20.30 uur,
Nederland 2.
00
10
O
O
ro
o
O
N>
O
IO
IO
Ni
W
n
l'E ISSil
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland nu
18:20 Weer
18:23 Nu de week
18:33 De Zeeuw van Vlaande
ren
18:46 Regioned
BUITENLAND
WBmsmKMé&lKm
Hélène van der Roest (links) in Kenia. Ze is een van de vrouwen uit het
Vrouwenelftal van Netwerk. foto GPD/NCRV
09:00 Donna op één. 12:10
De rode loper. 12:35 Blokken.
13:00 Het journaal. 13:30 Het
weer. 13:35 1000 zonnen.
13:55 Thuis. 14:20 Running
away with the circus. 14:45
Heartbeat. 15:35 Vrolijk
Vlaanderen. 16:00,16:30
Sweet Baby James. 17:05
Sporza: Wielrennen - Ronde
van Zwitserland. 18:00 Het
journaal. 18:10 De rode loper.
18:35 Blokken. 19:00 Het
journaal. 19:40 1000 zonnen.
20:00 Het weer. 20:05 F C. de
Kampioenen. 20:45 Raising
Helen. 22:40 Het journaal laat.
23:01 KENO-uitslagen. 23:02
Euro millions-uitslagen. 23:05
Het weer. 23:10 The bill. 00:00
De rode loper.
België 2
07:05 Sprookjesboom. 07:10
De snorkels. 07:20 Oggy en de
kakkerlakken. 07:30 Miss BG.
07:45 Rocket mijn raket. 07:55
George van de jungle. 08:05
Samson Sr Gert. 08:30 Oggy
en de kakkerlakken. 08:40
Stafkes straffe kost. 08:50
Disney classic cartoons. 08:59
CANVAS. 09:00 Terzake. 09:35
Lentebeelden. 15:29 KETNET.
15:30 Pocoyo. 15:35 Bumba.
15:40 Draakje. 15:45 Bobde
Bouwer. 15:55 Harry en zijn
emmer dinosauriërs. 16:05
Kleine Einsteins. 16:30 Samson
Sr Gert. 16:55 Smos. 17:15
Doug in het Disney festival.
17:45 Go IV. 17:54 CANVAS.
17:55 Sporza: Wielrennen.
18:39 KETNET. 18:40 Oggy
en de kakkerlakken. 18:50
GoGo stop. 19:10 George van
de jungle. 19:25 Oggy en de
kakkerlakken. 19:35 Flight 29
down. 19:59 CANVAS. 20:00
Terzake. 20:40 De Canvascrack.
21:15 Regenesis. 22:05 Fawlty
Towers. 22:40 De keien van de
Wetstraat. 23:15 Green wing.
00:05 Desperate housewives.
RTBF t
09:55 Télétourisme hebdo.
10:25 Rosamunde Pilcher: Les
chemins de l'amour. 11:56
Questions d'argent. 11:57
Table des terroirs. 12:05
Les feux de l'amour. 12:48
Nieuwsoverzicht. 12:50
Weerbericht. 12:56 Questions
d'argent. 13:00 Nieuws.
13:30 Weerbericht. 13:40
Télétourisme. 13:50 Derrick.
14:50 Virus au paradis. 16:45,
17:35 7 a la maison. 18:30 Le
6 minutes. 18:35 Weerbericht.
18:45 Au quotidien. 19:23
Chaud devant. 19:25 Weer
bericht. 19:30 Nieuws. 20:10
Weerbericht. 20:15 Une suite
pour deux. 21:50 Auto mobile.
22:20 Trekking Euromillions.
22:30 La 2CV: Auto-portrait.
23:24 Questions d'argent.
23:25 50° nord. 00:15 Le 12
minutes. 00:25 Nieuws.
07:05 Tekenfilms. 09:00 Les ni-
OLIZZ. 09:10 Tekenfilms. 10:45
D6bels. 11:20 Screen. 11:35
Questions d'argent. 11:40
Plus belle la vie. 12:05 Toute
une histoire. 13:05 Teken
films. 13:35 Minuscule. 13:45
Documentaire. 14:40 Toute
une histoire. 15:35 C'est pas
sorcier. 16:01 lei bla bla. 16:05
Tekenfilms. 17:40 Les niouzz.
17:50 Air de familie. 17:55
Toute une histoire. 18:50 Plus
belle la vie. 19:20 Les Griffin.
19:45 Scènes de crime. 20:10
Beursberichten. 20:20 Voetbal:
Euro 2008.23:01 D'artd'art.
23:03 KENO. 23:05 Weerbe
richt. 23:10 Le 12 minutes.
23:24 Beursberichten. 23:30
Planète en question.
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:15 Don't
get done, get Dom. 11:00
Homes under the hammer.
11:55 Nieuws en weerbericht.
12:00 To buy or not to buy.
12:30 Trash to cash. 13:15
Bargain hunt. 14:00 Nieuws en
weerbericht. 14:30 Regio
naal nieuws en weerbericht.
14:45 Paardenkoersen. 16:20
Nieuws en weerbericht. 16:25
Tommy Zoom. 16:35 Animalia.
17:00 Uncle Max. 17:10 The
Basil Brush show. 17:35 The
slammer. 18:00 Newsround.
18:15 The weakest link. 19:00
Nieuws en weerbericht. 19:30
Regionaal nieuws en weerbe
richt. 20:00 The One show.
20:30 Voetbal: Euro 2008.
23:00 Nieuws en weerbericht.
23:25 Regionaal nieuws en
weerbericht. 23:35 Friday night
with Jonathan Ross.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30
Teletubbies. 07:55 Tweenies
songtime. 08:00 Pitt and
Kantrop. 08:25 Newsround.
08:30 Clutter nutters. 09:00
Prank patrol. 09:25 The owl.
09:30 Get squiggling. 09:45
Something special. 10:00 Bob
the builder. 10:10 Charlie and
Lola. 10:30 Big barn farm.
10:45 Nina and the neurons.
11:00 In the night garden.
11:30 Magic key. 11:45,
12:00 The way things work.
12:15,12:30 Watch. 12:45
Something special. 13:00 The
daily politics. 13:30 Working
lunch. 14:00 Tennis. 15:35
Murder, she wrote. 16:20 Paar
denkoersen. 18:15 Escape to
the country. 19:00 Eggheads.
19:30 Flog it! 20:00 Bill Gates:
How a geek changed the world.
21:00 Gardeners' world. 22:00
Alexei Sayle's Liverpool. 23:00
Ql. 23:30 Newsnight. 00:00
Newsnight review.
Duitsland t
09:00 heute. 09:05 Rote
Rosen. 09:55 ARD-Wetter-
schau. 10:00 heute. 10:03
Brisant. 10:35 Ferien vom Ich.
12:00 heute mittag. 12:15
ARD-Buffet. 13:00 Mittagsma-
gazin. 14:00 Tagesschau. 14:10
Rote Rosen. 15:00 Tagesschau.
15:10 Sturm der Liebe. 16:00
Tagesschau. 16:10 Giraffe, Erd-
mannchen Co. 17:00 Tages
schau urn fünf. 17:15 Brisant.
18:00 ARD vor acht. 19:50 Das
Wetter im Ersten. 19:55 Börse
im Ersten. 20:00 Tagesschau.
20:15 König der Herzen. 21:45
Tatort: Das zweite Gesicht.
23:15 Tagesthemen. 23:28 Das
Wetter im Ersten. 23:30 Stella
di mare.
Duitsland 2
09:00 heute. 09:05 Volle
Kanne - Service taglich. 10:30
Wege zum Glück. 11:15,
11:35 Reich und Schön.
12:00 heute mittag. 12:15
drehscheibe Deutschland.
13:00 Mittagsmagazin. 14:00
heute - in Deutschland. 14:15
Die Küchenschlacht. 15:00
heute - Sport. 15:15 Ruhrpott-
Schnauzen. 16:00 heute
- in Europa. 16:15 Wege zum
Glück. 17:00 heute - Wetter.
17:15 hallo deutschland. 17:45
Leute heute. 18:00 SOKO
Kitzbühel. 19:00 heute. 19:20
Weerbericht. 19:25 Forsthaus
Falkenau. 20:15 Siska. 21:15
KDD - Kriminaldauerdienst.
22:00 heute-journal. 22:27
Weerbericht. 22:30 Ein starkes
Team. 00:00 heute nacht.
00:10 Keine halben Sachen.
07:40 Rides: Fast forward fast
back. 08:30,08:55 Wheeler
dealers: Beetle to buggy. 09:25
Brainiac. 10:15 British biker
build-off. 10:40 Scrappy races.
11:35 Mission implausible.
12:30 How do they do it?: Jet
engine/Weapons/Burning
car. 13:00 How do they do it?
13:25 Dirty jobs: Wild goose
chase. 14:20 Oil, sweat and
rigs. 15:15 American chopper
special: Best of American
chopper. 16:10 American
hotrod: '54 Corvette and '55
Chevy. 17:05 Beetle crisis.
17:35 Wreck rescue. 18:00,
18:30 How do they do it?
19:00 Mythbusters: Franklin's
kite. 20:00 Dirty jobs: Animal
barber. 21:00 Die Ludolfs.
22:00 Overhaulin'. 23:00 Fight
quest: USA. 00:00 Deadliest
catch: The final run.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
11:59 National Geographic
Channel. 12:00 Air crash inves
tigation: Out of control. 13:00
Egypt: Secret chambers revea
led. 14:00 Doomsday volcano.
15:00 Animal patrol: Polar bear
peril. 15:59 National Geograp
hic Junior. 16:00 Totally wild.
16:30 Michaela's wild chal
lenge. 17:00 AAp Co. 17:30
The snake wranglers: From
meerkats to mambas. 18:00
World's deadliest animals: Asia
pacific. 19:00 Perfect weapon:
Siege engines. 20:00 Mad labs.
20:30 Air crash investigation:
Blind landing. 21:30 Trapped:
Hurricane hospital. 22:30 Air
crash investigation special
report: Who's flying the plane?
23:30 Seconds from disaster:
Space shuttle challenger.
TMF
09:00 De videotheek. 11:00
TMF Classics. 12:00 TMF
Dance. 13:00 10 XAvril
Lavigne. 14:00 De videotheek.
15:00 Serveert. 15:30 Your
superchart. 16:30 Reaction.
17:30 Serveert. 18:00 Valerio
duikt onder. 18:30 De video
theek. 20:00 Your superchart.
21:00 Serveert. 21:30 Valerio
duikt onder. 22:00 TMF Dance.
23:00 TMF Dance - non stop.
MTV
10:10 Breakfastclub MTV Top
10.11:00 M is for music. 14:00
US top 20.15:00 All access:
Embarrassing moments. 15:55
My super sweet 16.16:20
2007 most shocking stories:
Crime punishment. 16:50
The X-Effect. 17:15 Can't get
a date. 17:40 Pimp my ride.
18:10 Made. 19:00 My super
sweet 16.19:30 2007 most
shocking stories: Crime
punishment. 20:00 Hogan
knows best. 20:25 True life.
21:20 Pimp my ride. 21:45 My
super sweet 16.22:10 Essen
tial: Kylie. 22:40 Hogan knows
best. 23:05 Punk'd. 23:30 Dirty
Sanchez. 00:00 US top 20.
TV 5
08:00 Canadees nieuws. 08:30
La France au menu. 09:00 Si
lence <;a pousse. 09:25 Le plus
grand musée du monde. 09:50
Sous le soleil des cornouailles...
Les tropiques. 10:40 Des chif-
fres et des lettres. 11:15 Tout le
monde veut prendre sa place.
12:00 TV5Monde I'info. 12:05
Escapade gourmande. 12:30
Plus belle la vie. 13:00 Cathé-
rine. 13:30 Belgisch nieuws.
14:00 Sous le soleil. 15:00 La
tomate au Sénégal. 16:00 Nos
années pension. 16:30 Questi
ons pour un champion. 17:00
Ripostes. 18:00 Nieuws. 18:25
Les journal de l'éco. 18:30,
19:20 Avocats et associés.
20:30 Frans nieuws. 21:00
Envoyé spécial. 23:00 Nieuws.
23:10 Zwitsers nieuws. 23:40
Le ciel sur la tête.
Eurosport
08:30 EURO 2008 Show. 09:00
Volleybal. 11:00 Formule 1:
The factory. 11:30 Voetbal:
EURO 2008.13:30 Tennis.
17:00 Volleybal. 18:00 EURO
2008 Show. 18:15 Voetbal:
EURO 2008.20:00 EURO 2008
Show. 20:15 Sterkste man.
21:15 Poker. 22:15 WATTS.
22:30 Youth only zone. 23:00
EURO 2008 Show.
CNN
09:00 Business international.
10:15 CNN Marketplace Mid
dle East. 10:30 World sport.
11:00 Larry King. 12:00 Busi
ness international. 13:00 World
news Asia. 14:30 World sport.
15:00 World news Asia. 15:30
International correspondents.
16:00 Your world today. 19:30
Business traveller. 20:00 Your
world today. 20:30 World busi
ness today. 21:00 World news
Europe. 21:30 World business
today. 21:45 CNN Marketplace
Middle East. 22:00 World news
Europe. 22:30 World sport.
23:00 Business international.
00:00 The situation room.