Familieberichten SI Van der Hooft Anneke Johanna Sara Leunis Lieve Anneke Uitvaartzorg fef BP 30 I Vrijdag 20 juni 2008 PZC Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Jules de Haan Jules is 14 jaar werkzaam geweest bij de afdeling Openbare Ruimte van de gemeente Goes. Onze diepste gevoelens van medeleven gaan uit naar zijn vriendin Henny. Burgemeester en wethouders van de gemeente Goes de secretaris, de burgemeester, drs. C.G.M. Maas drs. D.J. van der Zaag En dan kun je alleen maar stil zijn. Waar haal ik mijn woorden vandaan Afgelopen woensdag is onze collega Jules de Haan overleden. Onze gedachten gaan uit naar zijn vriendin Henny. Managementteam en medewerkers gemeente Goes Geschokt en bedroefd zijn wij door het overlijden van onze betrokken collega Jules de Haan Na een moeilijke periode leek zijn leven de juiste wending te nemen, tot het moment dat Jules enkele maanden geleden ernstig ziek werd. Wij zullen hem missen. Wij wensen zijn vriendin Henny veel sterkte toe om dit enorme verlies te dragen. Collega's afdeling Openbare Ruimte gemeente Goes "De wereld is niet mooi, maar jij kleurde haar een beetje mooier". - naar Herman van Veen - Verdrietig, maar met hartverwarmende her inneringen, hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, mama, oma, dochter, zus, schoonzus en tante 23 februari 1956 18 juni 2008 Albert van Houte Alex en Sharon Saskia en Rob Sarah en Dennis S. Leunis-Maas Jo Janny en Wies Kinderen en kleinkinderen V.d. Slikkestraat 18 4507 AD Schoondijke De crematie zal plaatsvinden op maandag 23 juni om 14.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Als u geen rouwbrief hebt ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Je was altijd zo aardig, zo lief, zo bezorgd, zo behulpzaam, zo trots. Je was de beste moeder die ik me ooit had kunnen wensen. Ikzal je missen. Liefs, je knul Alex We zullen je vreselijk missen. Bart en Judith Eline Henrik en Barbara Quirine en Marjet Linda en Mario Marijn en Morris Bedroefd zijn wij door het overlijden van Anneke Wij wensen Albert, Alex en verdere familie veei sterkte toe met dit verlies. Theo, Anja, Sharon, Romy en RikTollenaar Bedroefd ontvingen wij het bericht dat onze sponsor en medeoprichter van ons zaalvoetbalteam is over leden. We zijn erg geschrokken en zeer verdrietig. We wensen onze coach, Albert, en medespeler, Alex, veel sterkte toe in deze zware tijd. Selectie zaalvoetbalteam 'De BlauweTulp' Jacco, Edwin, Karsten, Arjen, Werner, Giel-Jan, Sander, Christophe, Erwin, Cees, Niels, Pascal, Pieter, Philippe en Willy Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Mevrouw G. Koopman-Lakerveld Wij wensen de heer R.Koopman, Jeroen, Thijs, Maarten, Esmeralda en de verdere familie veel sterkte met dit verlies. Namens vrienden en collega's Carrousel en Cue Action Heden ontvingen wij het droeve bericht dat na een kort ziekbed is overleden onze zwager en oom Ko de Marée echtgenoot van Jennie de Marée-de Feijter Wij wensen haar veel sterkte met dit verlies Sluis: Jan en Suus de Feijter-Lucieer 's-Heer Hendrikskinderen: Corrie en Jan Sonnevijlle-de Feijter Sluis: Piet de Feijter (in herinnering) Neven en nichten Monique we zullen je missen. Je bent voor altijd in ons hart. Liefs Erwin, Chantal en kinderen Olaf, Debbie en Bryan Lieve Monique Altijd stond je klaar voor iedereen, nooit klopte je tevergeefs bij jou aan Maar nu is de tijd gekomen, om jou voorgoed te laten gaan Toch zullen wij je niet vergeten, wat je voor ons en alle kinderen hebt gedaan Ben, Martin, Monique, Marja en Patricia Kinderdierendag Hulst Intens bedroefd om haar te vroege afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat, berustend in haar geloof, toch nog onverwacht is overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Ineke Otte-Kole 21 januari 1943 t 18 juni 2008 Adrie Marcel en Diana Anne, Bart Rob en Astrid Iris, Stijn Erik en Franka Rowenna, Aron Havenweg 20,4455 AP Nieuwdorp Ineke is thuis, alwaar liever geen bezoek. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op maandag 23 juni om 13.00 uur in de 'Bethelkerk', Coudorp 1 te Nieuwdorp. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Kerkelijke Begraafplaats te Nieuwdorp. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in vereni gingsgebouw 'Ammekore', Hertenweg 2 te Nieuwdorp. Indien u door omstandigheden geen rouwkaart heeft ontvangen, verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij zijn erg verdrietig door het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Ineke Kole echtgenote van Adrie Otte Warme herinneringen aan haar leven, haar hoop en vertrouwen die zij tijdens haar ziekte toonde, zullen ons altijd bijblijven. Dag lieve Ineke. Wij wensen Adrie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Jannie en Rinus Wim en Corry Mieke Marina en Jan Kees Jaap en Ria Jan en Ineke neven en nichten wa Geschokt zijn wij door het overlijden van onze fijne schoonzus en tante Ineke Otte-Kole echtgenote van Arie Otte Nieuwdorp: Jos en Leuntje, in herinnering Kees en Jenny Ko en Addie Piet en Betsy Neven en nichten Nieuwdorp, 19 juni 2008 Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van Tante Ineke Maurits en Corine Mathilda en Edwin Rosa en Adriaan Patricia en John Richard en Ingrid Marnix en Marianne Miranda en Anton Esther en Robin Jessica en Janneke Ruben en Esther En kinderen Nog onverwacht overleed ons medekerkenraadslid Ineke Otte Wij herinneren haar als een betrokken iemand die in onze gemeente op een bijzonder positieve, en ook bescheiden wijze haar werk vervulde tijdens de perioden dat zij kerken raadslid was, maar ook daarbuiten. Onze gedachten zijn bij haar man, kinderen en klein kinderen. Kerkenraad PKN Nieuwdorp 9 juni 2008 Bedroefd zijn wij door het toch nog plotselinge overlijden van Ineke Otte moeder van onze werkgever Marcel Otte en vrouw van onze oud-werkgever Adrie Otte Wij wensen de familie veel sterkte in deze moeilijke periode. Medewerkers van Aannemingsbedrijf A. Otte Zn. BV *02-02-2008 t 15-06-2008 Constanza Je bent jammer genoeg te vroeg gegaan We zullen je erg missen En we houden veel van je Veel liefs Mischa Alfred Ellen Marjan C.W. de Kok C. de Kok-van der Flooft Prunusstraat 25 4431 DC 's-Gravenpolder Tel: 0113 311517 E-mail: info@vandcrhooftuitvaart7org.nl www.vanderhooftuitvaartzorg.nl Is—- Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 32