Camping in Kattendijke loopt leeg Katten niet veilig CC ASIes mnpt fü I X O IIIUC1 VVCm UJ nr Flats Woongoed zijn vuil Verhuisbericht 40% korting I co Van de 140 stacaravans die er in maart stonden, zijn er geen dertig over. Dierenambulance: vijf dieren beschoten op Noord-Beveland. LU Nu koopjeshoek met LIPrWBé Rescue®: nu met GRATIS Rescue Cream DE RODE PILAREN Complexen in Veere en Middelburg worden slecht schoongemaakt. Het Kinderpaleis (baby- en kinderspeelgoed) gaat eind juni verhuizen van de Pottenmarkt naar de Lange Delft te Middelburg. Tot die tijd halen we de bezem door het paleis en krijgt u: op alle artikelen op onze le etage! Tot eind juni: Pottenmarkt 22, Middelburg Vanaf 1 juli nieuw in ons assortiment: Kitsch Kitchen tassen en accessoires Knuffels van Happy Horse Babykleding van Dirkje Het Kinderpaleis Lange Delft 90 Middelburg (voorheen de 4 Windekes) 0118 -638351 s PZC Donderdag 19 juni 2008 29 door Mieke van der Jagt KATTENDIJKE - Camping Kattendij ke is ter ziele. Van de 140 stacara vans die er in maart nog stonden, zijn er nog geen dertig over. En ook die zullen binnenkort verdwij nen. Green Village, dat ook parken heeft op de Veluwe, wil op het ter rein van Camping Kattendijke ze ventig nieuwe 'chalets' plaatsen. Wat de campinggasten in april vreesden, is bewaarheid. Bij de overname door Green Village kre gen ze een staangeldrekening die 30 tot 40 procent hoger was dan ze gewend waren, plus het verbod om het eigendom met de stand plaats aan iemand anders over te doen. „Ze proberen ons weg te treite ren", riepen de gasten, die soms al meer dan twintig jaar hun vrije tijd in Kattendijke doorbrachten. Sommigen vertrokken direct, ande ren wachtten af Een advies om het staangeld niet te betalen in afwachting van acties van de nieuwe eigenaar, resulteer de niet in een verlaging van het staangeld, maar wel in individuele Doordat de wonden die de vertrekkers achterlieten niet zijn verzorgd, hebben ook de laatste gasten van camping Kat tendijke besloten te vertrekken. WiSSENKERKE - Katten in Wissen- kerke en Kamperland kunnen niet meer onbezorgd rondlopen. Ze lo pen het risico te worden bescho ten met een luchtbuks. Bij de poli tie is tot nu toe twee keer aangifte gedaan (op 11 en 16 juni), maar me dewerkers van Dierenambulance De Bevelanden zeggen de afgelo pen maanden al vijf dieren met Blazers 75,- Broeken 2 stuks 100,- mmmmS. Rokken 2 stuks 100,- Pulls/Vesten 50,- f~\ Pakken 100,- Shirts/blouses 2 stuks 80,- en nog veel meer! Artikelen Zomer 2008 nu vanaf 3 stuks 40% korting! (uitgezonderd wolford, burberry accessoires en armani jeans) DELSCHER Grote Markt 11-13 4461 AH Goes www.delscher.nl Een hectische baan, een belangrijke wedstrijd... Er zijn van die tijdelijke situaties waarin je gespannen en onrustig bent. Gelukkig is er een manier die helpt om rustig te blijven: Rescue. Een creatie van Bach op basis van natuurlijke ingrediënten die ontspant en waarmee je toch helder blijft. Nu bij verschillende Rescue varianten GRATIS Rescue Cream 5g, de eerste hulp voor de huid. Handig voor op reis!! Drogisterij Kruiderij onderhandelingen. Nog meer gas ten zochten elders een plekje en het werd daardoor steeds minder gezellig. De grond waarvan cara vans zijn weggehaald of afgebro ken, is niet geëgaliseerd. Aan het terrein gebeurt nauwelijks iets. Doordat de wonden die vertrek kers hebben achtergelaten, niet zijn verzorgd, hebben ook de over gebleven gasten besloten te ver trekken. Voorzover het staangeld betaald was, hebben ze het terug gekregen. „Maar we hadden liever onze vertrouwde camping nog." B. Hendriks van Green Village spreekt tegen dat het de bedoeling is geweest de gasten allemaal weg te krijgen. „Ik heb liever 2000 euro dan niets." Dat voor die 2000 euro niets aan de camping werd gedaan, vindt hij logisch: „Je kunt niet slopen en bouwen tegelijk." Waarom dan wel een prijsverho ging moest worden doorgevoerd, speekt volgens Hendriks ook van zelf Dat bedrag betaal je overal in Zeeland, dus in Kattendijke ook." Lange Delft 121 Middelburg (0118) 639905 Walstraat91 Vlissingen (0118) 430250 Lombardstraat6Goes(0113) 250515 wvw.derodepilaren.nl door Carla van de Merbel MIDDELBURG - Vanuit bijna alle complexen in Middelburg en Veere van woningcorporatie Woongoed komen klachten over de schoonmaak van gemeenschap pelijke ruimten. Trappenhuizen en galerijen worden niet of slecht schoongemaakt, zeggen bewoners. Ze betalen daar wel elke maand een paar euro servicekosten voor. Woongoed komt de bewoners van een aantal complexen nu tege moet door ze een deel van de ser vicekosten terug te geven. Verder zoekt de woningcorporatie naar een structurele oplossing. „Kom maar eens mee", zegt J. de Bree, bewoner van de Maas straat-flat in de Middelburgse Stro- menwijk. Hij laafde hal zien die het meest gebruikt wordt omdat hier de brievenbussen en de lift zijn. „Hier wordt één keer in de veertien dagen schoongemaakt, maar het wordt niet goed gedaan." Volgens De Bree wordt er vaak niet goed geveegd en te nat ge dweild. Zo blijft de vloer vies. Ook de ramen worden niet goed ge zeemd. „Moet je zien, die stre pen." Volgens de aftekenlijst aan de muur is er op 6 juni voor het laatst schoongemaakt. „Op 't ogenblik gaat het nog", zegt De Bree. „Maar je schaamt je soms als er bezoek komt. 'Wat ziet 't er uit bij jullie', krijg je dan te horen." De Bree is lid van de bewonerscommissie van de Maasstraat-flat en heeft het probleem aangekaart bij Woon goed. Hij heeft er goede hoop op lee Woongoed in Middelburg zal een deel van de servicekosten terug betalen aan bewoners die klagen over de slechte schoonmaak van gemeenschappelijke ruimtes. dat er een oplossing komt. „Eerst hadden we eigenlijk nooit klach ten. Tot het najaar werd er schoon gemaakt door iemand die in dienst was van Woongoed, maar die is met pensioen gegaan. Daar na heeft Woongoed een schoon maakbedrijf ingeschakeld en sinds dien gaat het slechter." Robin Stevense, bewoner van een flatwoning aan het Parelplein in Dauwendaele, klaagt al jaren bij Woongoed over de verloedering in zijn buurt. „De ramen van de trappenhuizen zijn zo vuil, daar kun je bijna niet doorheen kij ken." In de straat ligt ook veel zwerfvuil. „Vroeger ging het goed, toen hadden we een conciërge en kwam de veegauto regelmatig langs. Nu lijkt het hier wel een ach terbuurt." Welke bewoners precies een deel van hun servicekosten terugkrij gen en hoe Woongoed de schoon- maakproblemen zal oplossen is nog niet duidelijk. schotwondjes te hebben aangetrof fen: twee in Kamperland en drie in Wissenkerke. Met name in Wissenkerke, in de omgeving van de Zandkreekstraat, lijkt al langer sprake van katten- haat. Eind februari dreigde het uit te hand te lopen toen de kat van een bewoonster langdurig op het dak van een huis zat te miauwen omdat hij niet meer naar beneden durfde. Er werd toen door geterg de omwonenden gedreigd om het beest met een buks van het dak af te schieten. Ons nieuwe adres vanaf 1 juli is:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 77