Zeeland 'Ondergronds parkeren bij schouwburg' Alles moet weg! Verhuisbericht Klein verpleeghuis lichamelijk gehandicapten in Heinkenszand Rescue®: nu met GRATIS Rescue Cream 5g* DE RODE PILAREN WD-fractie wil extra verkeer op Middelburgs Molenwater weren. Nu koopjeshoek met Het Kinderpaleis (baby- en kinderspeelgoed) gaat eind juni verhuizen van de Pottenmarkt naar de Lange Delft te Middelburg. Tot die tijd halen we de bezem door het paleis en krijgt u: Vanaf 1 juli nieuw in ons assortiment: Kitsch Kitchen tassen en accessoires Knuffels van Happy Horse Babykleding van Dirkje Het Kinderpaleis Lange Delft 90 Middelburg (voorheen de 4 Windekes) 0118 - 638351 Tot eind juni: Pottenmarkt 22, Middelburg B PZC Donderdag 19 juni 2008 29 Een hectische baan, een belangrijke wedstrijd... Er zijn van die tijdelijke situaties waarin je gespannen en onrustig bent. Gelukkig is er een manier die helpt om rustig te blijven: Rescue. Een creatie van Bach op basis van natuurlijke ingrediënten die ontspant en waarmee je toch helder blijft. Nu bij verschillende Rescue varianten GRATIS Rescue Cream i 5g, de eerste hulp voor de huid. Handig voor op reis!! Drogisterij Kruiderij ■;neso j Lange Delft 121 Middelburg (0118) 639905 Walstraat 91 Vlissingen (0118) 430250 Lombardstraat 6 Goes (0113) 250515 wwv.derodepilaren.nl door Nadia Berkelder MIDDELBURG - Coalitiepartij WD vindt dat er een andere oplossing moet komen voor het parkeren bij het toekomstige theater aan het Molenwater in Middelburg. Als het theater op de plaats van Minia tuur Walcheren komt, moeten au tomobilisten dwars door het park naar een parkeerplaats bij het thea ter rijden. „Op zich zijn we tevreden over het plan", zegt fractievoorzitter Chris Simons. „Maar we willen geen verdringing van de geparkeer de auto's uit de binnenstad. En we willen ook geen extra verkeer op het Molenwater. Ons idee is om het verkeer direct vanaf de weg on der de grond te sturen." Om alle bezoekers van een theater te kunnen laten parkeren, zijn op het Molenwater 190 extra parkeer plaatsen nodig, heeft de gemeente berekend. Een groot deel daarvan, 140 auto's, kunnen op de parkeer plaats staan. Nog eens dertig au to's kunnen op het plein bij het theater terecht. Ook de Christenunie heeft be zwaar tegen de parkeerdruk op het Molenwater. De Christenunie heeft daarom het theater liever op een andere plaats: „Combineer het theater met de ontsluitings- weg voor de nieuwe N57. Daar kun je redelijk straffeloos parke ren. Mensen die naar de stad ko men, kunnen er ook hun auto kwijt. CDA en Groenlinks willen nog niet verklappen wat hun stand punt is, ze wachten tot de commis sievergadering, volgende week. Tij dens die vergadering kunnen men sen hun zegje doen over het plan. Een week later neemt de gemeen teraad een besluit. De SGP zal ook deze keer tegen de bouw van een nieuw theater stem men, voorspelt fractievoorzitter Chris Dekker. „Maar dat betekent niet dat we onverschillig staan te genover de inrichting van het Mo lenwater." DE SGP zou niet kiezen voor een park. Je zou de woning bouw die nu langs de Zuidsingel staat, ook door kunnen trekken. Dan haal je er ook nog geld uit." W* De WD-fractie wil dat er een an- dere oplossing komt voor het parkeren bij het toekomstige theater aan het Molenwater in Middelburg. SINT-ANNALAND - Dagen stonden ze al te popelen, maar gistermiddag mochten de kinderen uit Sint-Annaland eindelijk in de nieuwe dorpsspeeltuin. Die kwam er om dat de oude speeltuin het veld moest ruimen voor de brede school. Na gisteren zal niemand dat meer betreu ren, want de nieuwe speeltuin ziet er pico bello uit. Op 3 september volgt nog een officiële opening. Dat moet een groot feest worden. foto Ronald den Dekker door Harmen van der Werf HEINKENSZAND - In Heinkenszand komen vierentwintig verpleeghuis plaatsen voor lichamelijk gehandi capten. Stichting voor Regionale Zorgverlening en woningstichting R en B Wonen willen het com plex realiseren op de vroegere plek van de EmTé-supermarkt op de hoek Dorpsstraat-Eendvogelstraat. In Heinkenszand zijn sinds vorig jaar al vierentwintig verpleeghuis plaatsen voor dementerende oude ren in zorgcomplex De Fonteyne in nieuwbouwwijk Over de Dijk. Lichamelijk gehandicapten uit Bor- sele die zijn aangewezen op ver pleeghuiszorg, moeten nog naar Goes, naar Ter Weel of Ter Valcke. Het Zorgkantoor heeft nu toestem ming gegeven ook voor deze groep in Borsele een klein verpleeghuis met groepswoningen te bouwen. Onderhandelingen met de eige naar van de EmTé-locatie zijn gaande. Het is de bedoeling op het terrein ook seniorenwoningen en winkeltjes te realiseren. Blazers 75,- Broeken 2 stuks 100,- Rokken 2 stuks 100,- Pulls/Vesten 50,- Pakken 100,- Shirts/blouses 2 stuksj€ 80,- en nog veel meer! Artikelen Zomer 2008 nu vanaf 3 stuks 40% korting! (uitgezonderd wolford, burberry accessoires en armani jeans) Ons nieuwe adres vanaf 1 juli is:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 67