Familieberichten Familieberichten vervolg van pagina 30 zv Te weinig gezegd Te weinig gedaan Je was te jong om zo vroeg heen te gaan 15 Juni jongstleden is ons dochtertje Constanza Emilia Jeanne 's avonds laat in haar slaap plotseling overleden. Constanza ligt opgebaard bij oma, in de Jan Dellaertstraat in Westdorpe en zal vrijdag 20 juni overgebracht worden naar het crematorium aan de Bellamystraat in Terneuzen en daar om 13.00 uur worden gecremeerd. Papa en mama geven je de laatste kus. In dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u tot ons groot verdriet kennis van het geheel onverwacht overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omi Pieternella Johanna Cornelis weduwe van Albert Ferdinand Vandaele in de leeftijd van 81 jaar. IJzendijke: Nelke en Adrie Bondewel-Vandaele Natalie en Martijn Lieke, Gijs Cindy Bertem (B): Karen en Frank Geyskens-Vandaele Breskens, 17 juni 2008 Correspondentieadres: Hoogvogelstraat 21 4515 DB IJzendijke Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 20 juni van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op maandag 23 juni om 11.00 uur in "De Ontmoeting" naast de S.O.W. kerk aan de Dorpsstraat te Breskens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in "De Ontmoeting". Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. "Zo broos en toch zo sterk" Er is niets waar ik op wacht morgen blijft het nacht ik overdacht mijn zorgen en de wereld en alle keren dat ik wakker lag ik besloot wat een mooie dag, wat een mooie dag. We zijn verdrietig, maar dankbaar dat iedereen die hij lief had bij hem was en dat we samen afscheid konden nemen van onze lieve zoon en broer Jozias Verburg in de jonge leeftijd van 23 jaar. Jan en (annie Johan en Kimberly Jeanine Onze dank gaat uit naar het personeel van de afdeling longziekten van het "Erasmus M.C.te Rotterdam voor de liefdevolle verpleging en de doktoren voor de bijzondere betrokkenheid en deskundigheid. Rotterdam, 18 juni 2008 Irenestraat 2a, 4486 AN Colijnsplaat De herdenkingsdienst, waarbij u bent uitgenodigd, zal gehouden worden maandag 23 juni om 13.00 uur in het Kerkgebouw van de Protestantse Gemeente aan de Havelaarstraat te Colijnsplaat. Aansluitend zullen we om ongeveer 14.00 uur Jozias naar zijn laatste rustplaats begeleiden op de algemene begraafplaats te Colijnsplaat. Daama is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in Café-restaurant "Nehalenia", Voorstraat 45 te Colijnsplaat. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. PZC Donderdag 19 juni 2008 I 35 Eens als de bazuinen klinken. Zeer verdrietig maar met zeer veel respect in ons hart hebben wij afscheid genomen van onze dappere en lieve kleinzoon Jozias Jan A driaan Verburg Altijd in ons hart, lieveling. Rust zacht. "Het was mooi" Jozias en Tannie Siereveld-Coppoolse Heel verdrietig, maar vol bewondering, respect en trots, en met fijne herinneringen nemen wij afscheid van onze lieve neef Jozias Verburg Ton en Annemarie Verburg Hanneke Sandee (in herinnering) en Jan Sandee Cees en Bea Verburg Willem en Sabine Verburg Leendert en Jannie Verburg Neven en nichten Wij zijn in gedachten bij Jan, Jannie, Johan en Jeanine Colijnsplaat, 18 juni 2008 Voorgoed uit ons midden, voor altijd in ons hart Lieve Jozias Je wilde nog zoveel, maar had niet meer de kracht. Moedig ging je door, steeds weer, tot op het laatste moment. Het ging niet meer. ....het is goed zo. We zullen je zo ontzettend missen. Marja en Onno de Jong-Siereveld Jesse en Nena Lieve Jozias We zullen je missen Wij wensen Jan, Jannie, Johan, Jeanine en familie heel veel sterkte. Frank en Anja Marissa en Sander Annemieke Marcel en Natasja Ogen die je zoeken volgen - tot hoever je gaat een bocht om waar geen licht komt Ogen die je zien die je aanzien, daar Huub Oosterhuis Zo geliefd, zo gemist, zo dierbaar in herinnering, zo vreselijk onverwacht, moeten wij afscheid nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader en onze geweldige opa en overgrootvader Adriaan Versluis Boy in de leeftijd van 77 jaar. 's-Heer Arendskerke: A.J.F. Versluis-van Kooyk Goes: Edith en Rien Martine en Jochen, Sanne Marianne en Lourus Robbert en Tamarinde, Luc 's-Heer Arendskerke: Marlies en Ab Debbie en Dave Xander Annabel Etten-Leur: Winnie en Wouter Timothy Mauroux (Fr): Martijn en Ellen Thierry Luc Anne-Sophie 17 juni 2008 Korte Achterweg 4 4458 BG 's-Heer Arendskerke De dankdienst voor zijn leven, wordt gehouden op zater dag 21 juni om 10.30 uur in de aula van het uitvaart centrum, Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te 's-Heer Arendskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Arendshuis te 's-Heer Arendskerke. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid hebben we kennisgenomen van het plotse ling overlijden van onze lieve buurman Boy Versluis We wensen Lida en de familie alle sterkte toe. Op onze steun en burenhulp kun jë altijd rekenen. Familie Beenhakker, Coby Bakker, Alex de Visser, familie Dijkema, familie Van Eekelen, familie Hokke-v.d. Roest, familie Paauwe, Wilco Nieuwenhuize, André Harinck en Anja Karelse Ze heeft veel zorg gegeven in haar leven! Nu ze zelf deze nodig had hebben we getracht die haat te geven. Overleden op 82-jarige leeftijd Francina Susanna Verhage Ina Haarlem: Joop en Ans Verhage-van de Veen Vlissingen: Ko en Annemarie Verhage-Raven Neven en nichten Veel dank aan allen die haar begeleid hebben in de2'/2 jaar toen ze verbleef in afd. Watertoren en Singel. 17 juni 2008 Verpleeghuis 't Gasthuis Middelburg Correspondentieadres: Boul. de Ruyter 154 4381 KE Vlissingen Gelegenheid tot condoleren op zaterdag 21 juni van 13.00 tot 13.30 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Hier zal ook de rouwdienst gehouden worden om 13.45 uur. Ina wordt bijgezet in het graf bij vader en moeder D.V. om 15.00 uur op de begraafplaats Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Heden ontvingen wij bericht van het overlijden van onze oud-medewerker Jaap Zürhaar Wij wensen zijn echtgenote, kinderen, kleinkinderen en overige familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Loodswezen regio Scheldemonden I.W.M. Siewe, manager operaties R. Vliegenthart, hoofd varende dienst Voor uw hartelijk bewijs van medeleven en deelneming, ons betoond tijdens de langdurige ziekte en na het overlijden van mijn geliefde man, onze zorgzame vader, grootvader en overgrootvader Jozua Leendert Bolier betuigen wij u onze oprechte dank. Het was voor ons een troost te weten dat zovelen met ons meeleefden in die voor ons zo moeilijke dagen. C. Bolier-Bal kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Bruinisse, juni 2008 19 juni 2007 19 juni 2008 Marianne Al weer een jaar zonder jou, ik mis je nog iedere dag! Liefs Mariska De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden www.scu.nu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 59