is de versiering van het leven
'Het is als het doorbladeren van een glossyje bevindt je even in een
leuke sfeer' Erica Terpstra, gasthoofdredacteur RTL Boulevard
ma
PZC Donderdag 19 juni 2008 I 47
06:00 Koopjes tv 07:05
The Fresh Prince of Bel-
Air 07:35 According to
Jim 08:00 The bold and
the beautiful 08:30 De
kraamafdeling 09:00
Best of Homeshopping
12:05Twoandahaif
men 12:30 Two guys,
a girl and a pizza place
12:50 Hotel 13:25 True
Hollywood story: Oprah
Winfrey 14:20 True Hol
lywood story: Mariah
Carey 15:10 McLeod's
daughters 16:05 The
bold and the beautiful
16:35 Hotel 17:05 JAG
07:00 Teleshop 7: Astro-
tijd 08:00 RTL Nieuws
08:30 RTL GP: Transo-
rientale rally 2008 09:00
RTL Z Nieuws 11:40 Ten
nis: Ordina Open 2008
12:00 RTL Z Nieuws
12:40 Tennis: Ordina
Open 200813:00 RTL
Z Nieuws 13:40 Ten
nis: Ordina Open 2008
14:00 RTL Z Nieuws
14:40 Tennis: Ordina
Open 2008 15:00 RTL
Z Nieuws 15:40 Ten
nis: Ordina Open 2008
16:00 RTL Z Nieuws
16:40 Tennis: Ordina
Open 200817:00 RTL
Z Nieuws 17:45Tennis:
Ordina Open 2008
07:00 Teleshop 8 07:01
Tel Sell 08:45 Astro-
tijd 09:00 Tel Sell 14:30
Astrotijd 14:45Tel Sell
15:45 Astrotijd 16:00 Tel
Sell 17:00 Oprah Win
frey show 17:50 Joan of
Arcadia
07:10 Teen Titans 07:35
Amish in the city 08:30
SamenWonen 09:25
Trauma centrum 10:05
Providence 10:55 As
tro TV 12:55Judging
Amy 13:50 Roseanne
14:25 Punk'd 14:50 Dis
ney Feest: Teacher pet
15:20 Reunion 16:15
Tyra 17:05 Ready stea
dy cook
VERONICA
09:00 JETIX: Kinder
programma's, met on
der meer Jacob Dub
bel, Iggy Arbuckle, Kids
from room 402, Gad
get ErTheGadgetini's,
De vijfling, Tutenstein,
Shuriken School, Mega
Babies, Pokémon Bat
tle Frontier, Kim Possi
ble, Skunk Ful, Yin Yang
Yo, Tofu's, Totally spies,
Pokémon, Disney's The
Legend of Tarzan, Fill
more, Totally spies, Kim
Possible
O
O
18:05 ER, dramaserie
18:00 The A-Team, ac- 18:45 What not to
tieserie wear, serie repor-
18:55 Stacked, komische tages
serie
18:05 Will Grace, co- 18:00 The Fresh Prince
medyserie of Bel-Air, come-
18:35 Judging Amy, dra- dyserie
maserie 18:30 According to Jim,
comedyserie
18:55 Friends, comedy-
19:00 Hart van Neder
land-Vroege
editie, nieuwspro
gramma
19:20 Shownieuws -
Vroege editie
19:25 The Osbournes,
reallifeserie
19:55 RTLGP:Trans-
orientale rally
2008
19:40 Dr. Phil, talkshow
19:30 Grey's Anatomy, 19:25 Two guys, a girl
light-dramaserie and a pizza place,
comedyserie
19:55 Two and a half
men, comedyserie
20:00 Trauma centrum, 20:30 For love of the
informatief game, filmdrama
20:30 House, ziekenhuis-
20:30 The life of David 20:30 What a girl
Gale, thriller wants, romanti
sche komedie
20:30 Godzilla, actiefilm
21:30 Close to home,
dramaserie
21:30 Hotshots: EK Lin
gerie, amusement
21:40 Godzilla, vervolg
22:30 Hart van Neder
land - Late editie,
reportages
22:50 Piets weerbe
richt, weerbericht
22:55 Shownieuws -
Late editie
22:50 As the world 22:30 Law Order:
turns, soapserie Special Victims
Unit, dramaserie
23:20
Trauma Team:
23:00 Best of the best,
23:40 Oprah Winfrey
23:25
Law Order:
23:10
The curse of the
Critical Hour, rea-
actiefilm
show, talkshow
Special Victims
Komodo, horror-
lityserie
Unit, dramaserie
film
00:20
Airline USA
00:55
RTL GP: Trans-
00:30
Teleshop 8
00:15
Will Grace (h)
00:55
Nachtprogram
00:50
Astro TV Night
orientale rally
00:31
Sneak preview
00:45
Nachtprogram
mering
01:50
Red Live
2008
02:00
KamasutraTV
mering: Happy
02:00
Poker after dark
01:30
Teleshop 7
05:30
Astrotijd
Hour Relax TV
02:45
Nachtprogram
01:31
Nachtlounge
04:00
Hart van Neder
mering
03:00
The hotspot
land - Late editie/
04:45
Rome
05:30
Astrotijd
Shownieuws (h)
oo
o
IS
,0
O
N»
O
O
O
Is)
N)
Is)
Is)
OJ
0
O
O
O
X
H
avond. Vrijwel alle onderwerpen
hebben een link met sport. „We
hebben een item met jongeren die
niet graag naar school gaan, door
een sportproject raken ze er aan
verknocht. Prachtig, leerkrachten
die al onder hoge werkdruk staan
en dan toch de moeite nemen zo
iets voor hun kinderen te beden
ken."
Over de vrouw achter de BN'er Eri
ca Terpstra komen we niet heel
veel meer te weten. Camera's ko
men er echter bij haar thuis niet
in, ook kinderen en kleinkinderen
blijven buiten beeld. Het enige
nieuwtje is dat zij als buitenge
woon ambtenaar burgerlijke stand
regelmatig stellen trouwt, zoals bij
voorbeeld Edwin van der Sar.
RTL Boulevard, RTL4, 18.35 uur
Sportboegbeeld Erica Terpstra is vanavond als gasthoofdredacteur verant
woordelijk voor de items in RTL Boulevard. foto VidiPhoto/GPD
OVERIGE1m
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland nu
18:20 Weer
18:23 Nu aan tafel
18:33 De kunstkeet
18:46 Regioned
BUITENLAND tg
België 1
09:00 Donna op één. 12:10
De rode loper. 12:35 Blokken.
13:00 Het journaal. 13:30 Het
weer. 13:35 1000 zonnen.
13:55 Thuis. 14:25 Running
away with the circus. 14:50
Clips. 15:00 Villa politica. 16:20
Clips. 16:30 Sweet Baby James.
17:05 Sporza: Wielrennen
- Ronde van Zwitserland. 18:00
Het journaal. 18:10 De rode lo
per. 18:35 Blokken. 19:00 Het
journaal. 19:40 1000 zonnen.
20:00 Het weer. 20:05 F.C. de
Kampioenen. 20:45 Koppen.
21:15 Baantjer. 22:00 Zomer
2008.22:50 Het journaal laat.
23:11 KENO-uitslagen. 23:13
Het weer. 23:20 The bill. 00:10
De rode loper.
België 2
07:05 Sprookjesboom. 07:10
De snorkels. 07:20 Oggy en de
kakkerlakken. 07:30 Miss BG.
07:45 Rocket mijn raket. 07:55
George van de jungle. 08:05
Samson Gert. 08:30 Oggy
en de kakkerlakken. 08:40
Stafkes straffe kost. 08:50
Disney classic cartoons. 08:59
CANVAS. 09:00 Terzake. 09:35
Lentebeelden. 15:29 KETNET.
15:30 Pocoyo. 15:35 Bumba.
15:40 Draakje. 15:45 Bobde
Bouwer. 15:55 Harry en zijn
emmer dinosauriërs. 16:05
Kleine Einsteins. 16:30 Samson
SrGert. 16:55 Smos. 17:10
Doug in het Disney festival.
17:45 Go IV. 17:54 CANVAS.
17:55 Sporza: Wielrennen.
18:39 KETNET. 18:40 Oggy
en de kakkerlakken. 18:50
GoGo stop. 19:10 George van
de jungle. 19:25 Oggy en de
kakkerlakken. 19:35 Flight 29
down. 19:59 CANVAS. 20:00
Terzake. 20:40 De Canvascrack.
21:15 De weg naar Mekka.
21:55 The power of art. 22:50
Monty Python's flying circus.
23:25 Sigur Rós: Heima.
RTBF1
09:25 Rupert Murdoch im-
pérator. 10:20 Louis Page: Au
nom du père. 11:57 Questions
d'argent. 12:00 Table des
terroirs. 12:05 Les feux de
l'amour. 12:48 Nieuwsover
zicht. 12:50 Weerbericht.
12:55 Questions d'argent.
13:00 Nieuws. 13:30 Weer
bericht. 13:40Télétourisme.
13:50 Derrick. 14:50 Rosa-
munde Pilcher: Les chemins
de l'amour. 16:50,17:40 7 a la
maison. 18:30 Le 6 minutes.
18:35 Weerbericht. 18:45
Au quotidien. 19:23 Chaud
devant. 19:25 Weerbericht.
19:30 Nieuws. 20:15 Weer
bericht. 20:20 Julie Lescaut:
Acouteauxtirés. 21:55 Le
sanglot des anges: La révéla-
tion. 23:30 Questions d'argent.
23:35 Opinions-FGTB. 23:50
La clef des champs. 00:15 50°
nord.
RTBF2
07:06 Tekenfilms. 09:00 Les
niouzz. 09:10 Tekenfilms.
10:25 Minuscule. 10:30 Wal-
lons-nous. 11:35 Questions
d'argent. 11:40 Plus belle la
vie. 12:05 Toute une histoire.
13:03 Tekenfilms. 14:35 Toute
une histoire. 15:30 C'est pas
sorcier. 16:01 lei bla bla. 16:05
Tekenfilms. 17:40 Les niouzz.
17:50 Air de familie. 17:55
Toute une histoire. 18:50 Plus
belle la vie. 19:20 Les Griffin.
19:45 Scènes de crime. 20:15
Beursberichten. 20:20 Voetbal:
Euro 2008.23:02 D'art d'art.
23:04 KENO. 23:05 Weerbe
richt. 23:10 Le 12 minutes.
23:25 Beursberichten. 23:30
D6bels. 00:05 MI-5.
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:15 Don't
get done, get Dom. 11:00
Homes under the hammer.
11:55 Nieuws en weerbericht.
12:00 To buy or not to buy.
12:30 Trash to cash. 13:15
Bargain hunt. 14:00 Nieuws en
weerbericht. 14:30 Regionaal
nieuws en weerbericht. 14:45
Paardenkoersen. 16:20 Nieuws
en weerbericht. 16:25 Tommy
Zoom. 16:35 Animalia. 17:00
Uncle Max. 17:10 Stake out.
17:35 Hider in the house.
18:00 Newsround. 18:15 The
weakest link. 19:00 Nieuws en
weerbericht. 19:30 Regionaal
nieuws. 20:00 The One show.
20:30 EastEnders. 20:57
Nieuws en regionaal nieuws.
21:00 Who has remembered
what not to wear? 22:00 Bri
tain's lost world. 23:00 Nieuws
en weerbericht. 23:25 Regio
naal nieuws en weerbericht.
23:35 Question time.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30
Teletubbies. 07:55 Tweenies
songtime. 08:00 Pitt and
Kantrop. 08:25 Newsround.
08:30 Clutter nutters. 09:00
Prank patrol. 09:25 The owl.
09:30 Get squiggling. 09:45
Something special. 10:00 Bob
the builder. 10:10 Charlie and
Lola. 10:30 Big barn farm.
10:45 Nina and the neurons.
11:00 In the night garden.
11:30 Primary history. 11:50
Megamaths. 12:10 Primary ge
ography. 12:30,12:40 Thinking
skills. 12:50 The maths chan
nel. 13:00 The daily politics.
13:30 Working lunch. 14:00
Tennis. 15:35 Murder, she
wrote. 16:20 Paardenkoersen.
18:15 Escape to the country.
19:00 Eggheads. 19:30 Flog it!
20:00 The history detectives.
20:30 The trees that made
Britain. 21:00 Springwatch.
22:00 Heroes. 22:45 The
Graham Norton show. 23:30
Newsnight. 00:15 Weerbe
richt. 00:20 Heroes unmasked.
Duitsland 1
09:00 heute. 09:05 Rote Ro
sen. 09:55 ARD-Wetterschau.
10:00 heute. 10:03 UEFA
FuRbalj-Europameisterschaft
2008 Österreich/Schweiz:
Waldis EM-Club. 10:35 Blau
blüht der Enzian. 12:00 heute
mittag. 12:15 ARD-Buffet.
13:00 Mittagsmagazin. 14:00
Tagesschau. 14:10 Rote Rosen.
15:00 Tagesschau. 15:10 Sturm
der Liebe. 16:00 Tagesschau.
16:10 Giraffe, Erdmannchen
Co. 17:00 Tagesschau urn
fünf. 17:15 Brisant. 18:00 ARD
vor acht. 19:50 Das Wetter im
Ersten. 19:55 Börse im Ersten.
20:00 Tagesschau. 20:15
Der Bernsteinfischer. 21:45
Kontraste. 22:15 Tagesthemen.
22:43 Das Wetter im Ersten.
22:45 Scheibenwischer. 23:30
POLYLUX. 00:00 Nachtma-
gazin. 00:20 Yanks - Gestern
waren wir noch Fremde.
Duitsland 2
09:00 heute. 09:05 Voile
Kanne - Service taglich. 10:30
Wege zumGlück. 11:15,11:35
Reich und Schön. 12:00 heute
mittag. 12:15 drehscheibe
Deutschland. 13:00 Mittags
magazin. 14:00 heute - in Deut
schland. 14:15 Die Kiichen-
schlacht. 15:00 heute - Sport.
15:15 Ruhrpott-Schnauzen.
16:00 heute - in Europa. 16:15
Wege zum Gliick. 17:00 heute
- Wetter. 17:15 hallo deutsch
land. 17:40 Leute heute. 17:50
Ein Fall fürzwei. 19:00 heute.
19:20 Weerbericht. 19:25
Notruf Hafenkante. 20:15
Rosamunde Pilcher: Klippen
der Liebe. 21:40 heute-journal.
22:07 Weerbericht. 22:10 Ein
starkes Team. 23:40 Markus
Lanz.
Discovery
07:40 Rides: Summer school.
08:30 Wrecks to riches USA.
09:25 Brainiac. 10:15 British bi
ker build-off. 10:40 Scrappy ra
ces. 11:35 Mission implausible.
12:30 How do they do it?: Land
mines/Air boats/Warehouse.
13:00 How do they do it?: Black
boxes/Steam turbine/Racing
car. 13:25 Dirty jobs: Alligator
egg collector. 14:20 Oil, sweat
and rigs. 15:15 American chop
per: Iowa Bureau Farm bike.
16:10 American hotrod: '54
Corvette and '55 Chevy. 17:05,
17:35 Wheeler dealers: Beetle
to buggy. 18:00 How do they
do it?: Jet engine/Weapons/
Burning car. 18:30 How do they
do it? 19:00 Mythbusters: He
lium football. 20:00 Dirty jobs:
Wild goose chase. 21:00 Final
24: Tupac Shakur. 22:00 Most
evil: Face to face. 23:00 Fight
quest: Israel. 00:00 Deadliest
catch: The clock's ticking.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
11:59 National Geographic
Channel. 12:00 Air crash
investigation: Flying on empty.
13:00 Bible uncovered: Dead
Sea rolls mystery. 14:00
Ultimate disaster: Tsunami.
15:00 Animal patrol: Rattle
snake family. 15:59 National
Geographic Junior. 16:00 To
tally wild. 16:30 Michaela's wild
challenge. 17:00 AAp Co.
17:30 The snake wranglers: Fer
de lance - A killer cure. 18:00
Ape genius. 19:00 War machi
nes: Machine gun. 20:00 Mad
labs. 20:30 Air crash investiga
tion: Helicopter down. 21:30
The incredible human machine.
22:30 Megastructures: The
world's biggest shredder. 23:30
Nomads: Kayak chile.
TMF
09:00 De videotheek. 11:00
TMF Classics. 12:00 TMF NL.
13:00 10 X Usher. 14:00 De
videotheek. 15:00 Serveert.
15:30 Your superchart. 16:30
Reaction. 17:30 Serveert.
18:00 Clipkennis. 18:30 De
videotheek. 20:00 Your super
chart. 21:00 Serveert. 21:30
Valerio duikt onder. 22:00 TMF
NL. 23:00 TMF Classics. 00:00
Midnight.
MTV
10:10 Breakfastclub MTV Top
10.11:00 M is for music. 14:00
Base chart. 15:00 Making the
video: Touch my body - Mariah
Carey. 15:30 Domenico's
passport to love. 15:55 My
super sweet 16.16:20 The
Hills. 16:50 The X-Effect. 17:15
Wanna come in. 17:40 Pimp
my ride. 18:10 Made. 19:00 My
super sweet 16.19:30 2007
most shocking stories: Crime
punishment. 20:00 Hogan
knows best. 20:25 True life.
21:20 Pimp my ride. 21:45 My
super sweet 16.22:10 Essen
tial: Gwen Stefani. 22:40 Hogan
knows best. 23:05 Punk'd.
23:30 Dirty Sanchez. 00:00
Base chart.
TV 5
08:00 Canadees nieuws. 08:30
Escapade gourmande. 09:00
Jardins et loisirs. 09:25 Chroni-
ques d'en haut. 09:50 Ougarit,
une empreinte dans I'histoire
de l'humanité. 10:45 Des chif-
fres et des lettres. 11:15 Tout le
monde veut prendre sa place.
12:00 TV5Monde I'info. 12:05
La nature des grands chefs.
12:30 Plus belle la vie. 13:00
Cathérine. 13:30 Belgisch
nieuws. 14:00 Sous le soleil.
15:00 Carnets d'expédition:
Indonésie, l'origine des
mondes. 16:00 Nos années
pension. 16:30 Questions pour
un champion. 17:00 Mise au
point. 18:00 Nieuws. 18:25
Le journal de l'éco. 18:30 Des
racines et des ailes/Vie privée
vie publique. 20:30 Frans
nieuws. 21:00 Je m'appelle
Elisabeth. 22:30 L'annulaire
(gauche). 23:00 Nieuws. 23:10
Zwitsers nieuws. 23:40 Esprits
libres/Musique au coeur.
Eurosport
08:30 FIA WTCC Mag. 09:00
EURO 2008 Show. 09:30,
11:30 Voetbal: EURO 2008.
13:30 Tennis. 18:00 EURO
2008 Show. 18:15 Voetbal:
EURO 2008.20:00 EURO
2008 Show. 20:15 Formule
1The factory. 20:45 Boksen.
23:00 EURO 2008 Show. 23:30
Voetbal: EURO 2008.
CNN
09:00 Business international.
10:30 World sport. 11:00
Larry King. 12:00 Business
international. 13:00 World
news Asia. 14:30 World sport.
15:00 World news Asia. 15:30
Business traveller. 16:00 Your
world today. 19:30 Business
traveller. 20:00 Your world
today. 20:30 World business
today. 21:00 World news
Europe. 21:30 World business
today. 22:00 World news Eu
rope. 22:30 World sport. 23:00
Business international. 00:00
The situation room.