Familieberichten OVERTOOM-GROEN Voor meer familieberichten zie pagina 35 30 I Donderdag 19 jun i 2008 PZC wa Lieve Monique Dank voor wie je was, wat je hebt aangereikt en losgemaakt. Voor altijd bij ons Lieve familie, we zijn er voor jullie! Opa en Oma Ome Jan en tante Dineke Tante Leny en ome Dankert Tante Gilda en ome Ko Ome Piet f Ome Kees en tante Sylvia Op op Veel te vroeg is van ons heengegaan Onze lieve Monique De wil was er nog, de kracht niet meer. Cor de Meester f Anneke de Meester-van de Schelde Daan en Froukje de Meester-Verhoef Tjebbe en Itsert Monique, Belangrijk is niet alleen de weg die je gaat, maar ook de sporen die je achter laat... ..Dapper, Lief, Vol intresse, Bewonderingswaardig, Vechtlustig, Positief, Energiek.. Dag lieve nicht, Niek en Ania Martijn Jaco, Sandra en Tim Jil Tim Corné Karin en John Syb Agnes en Michael Merel Monique altijd opgewekt en zorgzaam Nimmer klagend, altijd stil dragend Moedig ging je door, steeds weer Tot op het laatste moment Het wilde niet meer Monique wat zullen wij je missen! Riley, Kyliana, Ko en Corrie veel sterkte voor nu en in de toekomst. Jean-Paul Agnieszka Edwin Petra Cindy en Daaf Delano, Ciska en fanick Lieve Monique Nooit meer een bakkie doen, nooit meer een grap. Nooit meer praten over jouw meiden, nooit meer praten over mijn jongens. Nooit meer Was "nooit meer" een ziekte, was "nooit meer" dood. Dan zou ik me nooit verdrietig hoeven te voelen. Bedankt voor onze mooie vriendschap, ik sluit ze in mijn hart, om ze nooit los te laten. We wensen Riley en Kyliana, Ko en Corrie en de rest van de familie, veel sterkte met het verwerken van dit dierbare verlies. Diana Patrick, DJ en Sean-Wesley Met diep respect voor de wijze waarmee zij omging met haar ziekte,hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze vriendin Monique de Meester We wensen Ko, Corrie en de kinderen veel sterkte toe. Nico en Jozien Werkhoven Dag lieve paardevriendin Oneindig stil verdriet jou vergeten zullen we niet het leed, onnoemelijk zwaar dag lieve Mo, we zien elkaar Liefs Frank, Claudia en Dion xx Bedroefd hebben wij het bericht ontvangen dat op 17 juni 2008 is overleden onze collega Monique de Meester Zij was vanaf 1999 werkzaam als verzorgende binnen verpleeghuis De Blaauwe Hoeve en vanaf 2005 op locatie de Korenmarkt in de binnenstad van Hulst. Wij hebben haar in al die jaren leren kennen als een betrok ken medewerker, zowel naar collega's als bewoners toe. Onze oprechte deelneming gaat uit naar haar kinderen, ouders en verdere familie. Wij wensen hen heel veel sterkte. Raad van Toezicht, Raad van Bestuur en medewerkers Stichting Curamus Diep getroffen zijn wij door het overlijden van onze collega Monique de Meester Hoewel we wisten dat Monique ernstig ziek was heeft het bericht van haar overlijden ons erg aangegrepen. Monique hebben we leren kennen als een sterk persoon, collegiaal en lief voor de bewoners. We hebben grote bewondering voor de manier waarop ze de strijd met haar ziekte is aangegaan. Wij wensen haar ouders, kinderen en verdere familie heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Collega's de Korenmarkt: Cecile, Annemiek, Bianca, Linda, Dominique, Irene, Marjon, Dorthy, Monique, Plonja, Marleen, Lidwien, Danielle, Marjo, Ann, Patricia, Carla, Jolanda, Jeanine, Ria, Marja, Bernadette, Ingrid en Ruud "It are often the Best, who die too young Met diep respect voor de wijze waarop zij met haar ziekte is omgegaan, hebben wij op veel te jonge leeftijd afscheid moeten nemen van Monique de Meester Oud bestuurslid N.W.P.C.S. - Afd. Zuid Medeoprichtster Ver. K.v.W.P.L. "Rond de Schelde" Wij wensen haar dochters Riley en Kyliana, haar ouders en haar familie, veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en Leden Nederlands Welsh Pony en Cob Stamboek, Afd. Zuid Theo Aarts Hay Wljenberg Ver. Kring van Welsh Pony Liefhebbers "Rond de Schelde" Nico Werkhoven Jacqueline de Kei'er Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van de heer L.M.A. Nijssen Oud-docent aan de R.S.G. Professor Zeeman te Zierikzee Wij wensen zijn familie veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Directie en personeel van Pontes Pieter Zeeman Zierikzee Met verslagenheid ontvingen wij het bericht van het over lijden van Monique de Meester Dochter van onze collega Ko Wij wensen Ko, Corrie, Riley, Kylian en verdere familie veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Piet, Willy, René, Wim, Jannie (T) Wilhelm en Goetheer b.v. Oud - Sabbinge Directie en personeel Wilhelm b.v. Zaamslag We zijn heel verdrietig omdat de lieve mama van Riley en Kyliana is overleden. Ze zal als een ster in onze herinnering blijven stralen. We wensen Riley, Kyliana en hun familie heel veel sterkte toe. Kinderen, meester en juffen uit groep 1,2 en 3 Mgr. Heyligersschool, Kwadendamme De dood is slechts het doven van de kaars omdat de ochtend is aangebroken. Bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve moeder, schoonmoeder en oma Jacoba Johanna Nooijens Princenhage, t Middelburg, 11 februari 1920 17 juni 2008 Middelburg: Jan en Ria Middelburg: Birgit en Henk Wij bedanken de medewerkers en vrijwilligers van verpleeghuis 't Gasthuis -afd. Singel, voor hun liefdevolle verzorging en aandacht. Correspondentieadres J.A.M. Martens Vromoldsland 35 4337 CT Middelburg Coby is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buiten- hovelaan 1 U kunt daar op vrijdag 20 juni a.s. van 19.30 tot 20.30 uur afscheid van haar nemen en de familie condoleren. De crematie zal, naar haar wens, in besloten plechtigheid plaatsvinden. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. In stilte maar ook met woorden kenbaar gemaakt: Een diep verlangen naar nieuwe ontmoetingen met degene die hij zo lang heeft moeten missen. Omringd met veel liefde en uitgesproken dankbaarheid is van ons heengegaan onze lieve, zorgzame vader, opa en overgrootvader Jacobus Paardekam weduwnaar van Joanna de Koning Ossendrecht, 4 augustus 1917 f Hulst, 17 juni 2008 Hulst: Riet en Charles van Remoortere-Paardekam Maassluis: Fons Paardekam Goes: Tilly Paardekam en Henk Meedendorp Landgraaf: Anique en Jeroen en kinderen Alphen a/d Rijn: Jörgen en Liesbeth en kinderen Hulst: Masjenka t Goes: Robbert en Wendy Goes: Loes en Richard St. Jansteen, 17 juni 2008 Correspondentieadres: Churchillweg 33 4561 WL Hulst De uitvaartdienst zal plaatsvinden op zaterdag 21 juni 2008 om 11.30 uur in de parochiekerk van de H. Johannes de Doper te St. Jansteen, waarna de begrafenis zal plaats hebben op de begraafplaats aldaar. Afscheid nemen is mogelijk zaterdag van 10.30 - 11.00 uur in het uitvaartcentrum, van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de parochie kerk. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Enige en algemene kennisgeving. De zee waarvan je hield, is een beetje als het leven, soms onstuimig, soms rustig kabbelend, nemen en geven.... Nu jij er niet meer bent, zou de zee even stil moeten staan, maar zij zal net als het leven altijd met bewegen doorgaan.. Waar je bang voor was is gebeurd. Met verdriet geven wij kennis van het onverwacht overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Jenny Irma Roman Echtgenote van Roger Charles Vanbesien Oostende Vlissingen 5 december 1936 14juni2008 Vlissingen: Roger Vanbesien Vlissingen: Mare en Monique Dimitri, Anouchka Vlissingen: Sandra Mitch, Kaya De crematie heeft op woensdag 18 juni in besloten kring plaats gevonden. Geen bezoek aan huis. Uitvaart Zorgcentra Zeeland Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 i

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 32